Skocz do zawartości
Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aha, troszkę popuściłaś z tej staroświeckości. :P

Ate    23

U mnie siostra byla na AF i poznala chlopaka na tym forum - sa po slubie i maja syna ;) wszystko sie moze zdarzyc ;)

marc    17

@Ate ty też próbujesz tu szczęścia? :D A tak poza tematem to ile AF ma lat?

Ate    23

@Ate ty też próbujesz tu szczęścia? :D

nie wyprowadzę się od mamusi nigdy! :)

Meg5    354

Heidi88 nie oglądaj takiego szajsu ...Takich męskich du**ów idzie wyczuć na kilometr ,wystarczy się tylko dobrze wsłuchiwać co mówią gdzie patrzą . Ideałów pewnie że nie ma ,to chyba oczywiste ,ale jak faktycznie tacy mieli by być mężczyźni ,to nam kobietom nie pozostałoby nic innego jak przystąpić do jakiegoś ruchu feministek . :unsure: :D

Edit:

Na co kobiecie facet,który wyjada psu jedzenie ,bo chyba tak robi skoro ma porównanie ? :lol:

Edytowano przez Meg5

Ate    23

Prawdziwego chlopa szukaj na polu ;)

Edytowano przez Ate

krowka62    21

U mnie siostra byla na AF i poznala chlopaka na tym forum - sa po slubie i maja syna ;) wszystko sie moze zdarzyc ;)

Widzę że też weszłaś tu szukać miłości swojego życia. A mamusia może nie będzie płakała za Tobą. A co do tematu forum - nie ma ideału nawet w polu

Michalmeer    366

szukać a może nie ma takiej potrzeby ;p szukacie daleko a moze blisko ktos jest .. jak to mówią mają szczescie bo zakochali sie w najlepszym przyjacielu .. ja tak miałem było fajnie ale poszło w ..... ;D

weris    31

Idealny mężczyzna to kumpel,przyjaciel ,mąż na dobre i na złe :) ja takiego znalazłam i wdzięczna jestem mu za wszystko :rolleyes: szukajcie i rozglądajcie się, bo warto powodzenia

Ate    23

Widzę że też weszłaś tu szukać miłości swojego życia. A mamusia może nie będzie płakała za Tobą.

nie widzę powodu dla którego masz potrzebę negowania mojej odpowiedzi skoro nic takiego nie zamieściłam na forum.

MedFire    0

Prawdziwego chlopa szukaj na polu ;)

Żeby chociaż jakaś znacząca część kobiet tak myślała... :P

banan575    104

Niby tak, tylko ze tak fajnie sie rozmawia do czasu jak jedno pokaze swoje zdjecie, i czasami rozczarowanie wychodzi.

Michalmeer    366

wole w realu zagadać a najlepiej jak dziewczyna na imprezie ziewa dlaczego ? ;p bo wtedy szuka towarzystwa i chce pogadać zeby sie rozruszać prosty sposob jak zwiekszyc swoje szanse na samym początku ;p

wdaniel    52

wole w realu zagadać

a ja w realu to wolę... robić zakupy, a nie zagadywać... no, chyba że kasjerki :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...
    • Przez Lilii
      Zapraszam chętnych