Skocz do zawartości
Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

baziula    6

Jesteś okropną babą :D Czytać twoje ujeżdżające posty to lepiej siąść i wypić kawę. Co też niniejszym idę uczynić. :D

Edytowano przez baziula

KULAWA_KOZA    88

Hmm ,a to gdzie się podziała Toja wymarzona kobieta ,którą ponoć już znalazłeś ? Ja nie nadążam już za Tobą .

A no widzisz ......a co byś zrobiła jak bym Ci powiedział że baziula jest moją dziewczyną? :lol: :lol: :lol:

Meg5    366

Edit :

Koza ,no w końcu się przyznałeś ...Czekałam na to... B)

Jesteś okropną babą

Dziękuje ,kurcze jak Ty mnie często komplementujesz ...Przestań, bo w samozachwyt wpadnę :blush:

Czytać twoje ujeżdżające posty to lepiej siąść i wypić kawę. Co też niniejszym idę uczynić. :D

Dobrze ,że zawsze jest jakiś wybór ,czytać czy nie czytać ... Ja tam wypije kieliszek czerwonego wina za Twoje zdrowie ,ale później ;)

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

baziula    6

Tak KOZA, a MAT jest moim teściem, a Razor szwagrem. :) Meg zaś złośliwą teściową o ciętym języku. I już mamy komplet.

Edytowano przez baziula

FINN    999

normalnie jedna wielka , kochająca się rodzina... ;P

Tylko nie zróbcie tutaj drugiej "mody na sukces" .. ;)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Meg5    366

Jak nie ,tu pełno będzie dwuznacznych sytuacji ...Kto by chciał ''falki z olejem'' czytać. :lol:

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

baziula    6

FINN i dla ciebie rola się znajdzie. Pikanterii scenariuszowi nada Meg. Pieprzem sypnie :) Będzie git. W 2987 odcinku, Meg wyjdzie za Kozę, z którym ja się wcześniej rozwiodę, urodzi mu dziecko MAta ( jeszcze z pierwszego swojego małżeństwa), ja poślubię Rrazora ale będę mieć romans z Matem, ale tak naprawdę cały czas będę kochać KOZĘ, który po rozwodzie ze mną zrozumie, że popełnił błąd żeniąc sie z Meg.

Czy to nie pasjonujące?????????????

Edytowano przez baziula

KULAWA_KOZA    88

No widzisz Meg , jak bys była bardziej inteligentna to byś się nie czepiała każdego, tylko byś odpuściła.....a tak to w kółko to samo czynisz.Taką kobietę mieć jak Ty to lepiej iść z Krakowa do Częstochowej w pielgrzymce na klęczkach.

Współczuje Twojemu mężowi .

Edytowano przez KRISTOFORn

Meg5    366

Ja się nie czepiam każdego ,tylko mało kogo ,ale Ty jesteś moim ulubionym celem . :rolleyes: Żebyś na gorszą nie trafił ,bo wtedy i pielgrzymka z Krakowa do Częstochowy na kolanach nie pomoże . A mężowi przekaże ,wyrazy współczucia od Ciebie. :P

Pikanterii scenariuszowi nada Meg. Pieprzem sypnie

Oczywiście ,dodam pieprzu, a i soli sypnę jak trzeba będzie ,jak na rasową teściową przystało :D

Finn Ciebie, to w roli listonosza widzę :rolleyes: :lol:

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez Meg5

baziula    6

NIe podoba się wam mój scenarusz :( :( :( :( FINN ty mi pasujesz do roli Casanowy ( on może być takim pseudo - listonoszem)

Edytowano przez baziula

KULAWA_KOZA    88

Ludzie........

przecież to jest temat Ideał Faceta Farmerki.A więc niech każda z was wstawi zdjęcie swojego faceta i ocenicie która ma przystojnego a która potworka :lol: , noi niech doda co ją skłoniło że się zakochała w tym farmerze ........

albo jak go nie ma to co taki farmer musi mieć w sobie by zawładnąć serduszkiem owej farmerki.

baziula    6

Ja już napisałam w kilku podpunktach. Teraz Meg niech pisze i inne dziewczyny.

Moderator czuwa :blush:

Edytowano przez baziula

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
.A więc niech każda z was wstawi zdjęcie swojego faceta i ocenicie która ma przystojnego a która potworka :lol:

Podobno facet piękniejszy od samego diabła to cudo :D . Piękno to kwestia dalszego rzędu i samego gustu ;)

baziula    6

Jedno jest pewne temat, w którym pojawi się Meg i KOZA jednocześnie...... od razu cieszy się maksymalną popularnością. :D kto się czubi ten się lubi..... jeszcze z tego prawdziwa przyjaźń wyniknie..... może nawet miłość, może będzie jak w mojej telenoweli. Trzeba by dać namiary na ten wątek mężowi Meg i narzeczonej KOZY. Hoho kto wie co z tego wyniknie.

Nie można takiego rankingu robić na postawie wyglądu..... A jak mnie ktoś wstawi....a obok ktoś wstawi fotkę Meg. ? To co ja pocznę? Będę stać jak Tico koło Mercedesa:D

Edytowano przez baziula

KULAWA_KOZA    88

Noooooooo albo jak ktoś wstawi moją fotkę i razor275 to nie mam szans u Ciebie baziulko .

Co ja wtedy pocznę :( :unsure: :unsure: :wacko: razor to jak BMW 320D a ja skromny Zaporożec :lol:

Meg5    366
A jak mnie ktoś wstawi....a obok ktoś wstawi fotkę Meg. ? To co ja pocznę? Będę stać jak Tico koło Mercedesa:D

Mercedesem to ja nie jestem ,raczej niezawodnym oplem ,który odpali w każdych warunkach :D

A tak bardziej po ludzku to ... :lol:

Meg5    366

A dla mnie zemsta Stalina (Zaporożec), to dopiero grat ,już nie wspomnę, że kopci i mało kiedy odpali ... A i już tylko w muzeum lub na szrocie stoi :lol:

Edytowano przez Meg5

KULAWA_KOZA    88

.Za to jak jadę przez wieś to dziewczyny na widok Zaporożca piszczą i sikają w majtusie :lol: :lol: :lol: .......a opel jak opel był jest kupą złomu :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Meg5    366
Za to jak jadę przez wieś to dziewczyny na widok Zaporożca piszczą i sikają w majtusie :lol: :lol: :lol:

Ta ,chyba ze strachu ,to to ryczy ,kopci i źle wygląda :D

Edytowano przez Meg5

pawelll48    272

Kolejne zejście na inny wątek :D Fajnie Was tak "posłuchać" :D

AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)

5 lat minęło :P

FINN    999

@meg, @baziula, listonosz- casanowa?? ciekawe... ;) to zapowiada się sporo "pracy" ;) chyba pora zainwestować w dobry rower no i kondycję... ;P

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

Meg5    366

Kolego FINN zadbaj o kondycję ,bo na pewno się przyda :rolleyes: ,a zamiast roweru ,kup jakieś auto cabrio . ;)

Edytowano przez Meg5

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak KOZA, a MAT jest moim teściem, a Razor szwagrem. :) Meg zaś złośliwą teściową o ciętym języku. I już mamy komplet.

O Meg, to my mamy synka Razora :P jasny gwint nawet nie wiedziałem, no udał się nam chłopak. :P :lol:

Meg5    366

Mat ,wybacz, że Ci tego nie wyznałam ,ale wiesz już nie chciałam Ci o alimenty skarżyć ^^ Ale to prawda ,synek nam się udał ,piękny jak Apollo :rolleyes:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tobiasz
      hejka!!
      czy wogóle są takie laski które związały by sie z rolnikiem??
    • Przez kubo123
      Próbowałem się podpiąć pod inny temat ale bez odezwy więc zakładam nowy bo strasznie jestem ciekaw czy kogoś z forum spotkało to co mnie. W Listopadzie do moich drzwi zapukali producenci polskiej edycji relity show "Rolnik szuka żony" nakręcili ze mną kawałek jednak nie podpisałem z nimi umowy na wykorzystanie mojego wizerunku. Słyszał ktoś o tym programie(wiem że pochodzi z Australii a w Niemczech jest kilka edycji)? co o nim myślicie ? a może ktoś się zgodził na udział w nim?? :-)
    • Przez Leasing-rolniczy
      Być może moderatorzy dokleją ten temat do już jakiegoś istniejącego a może dostrzegając jego potencjał zostawią w takiej formie:)

Jako że mamy już temat jak poderwać Kobietę swojego życia, czyli jak zrobić ten pierwszy krok żeby: zauważyła nas, uznała za wartościowego, itd.

Czas na kolejne porady szczęśliwców: sprawdzone sposoby aby zatrzymać swój Skarb przy sobie na wsi.

Szczególnie zależy mi na opiniach tych szczęśliwców, którzy w opinii tych mniej szczęśliwych dokonali czegoś niemożliwego: (uwaga dla bardzo wrażliwych- w tym momencie specjalnie przejaskrawiam, żeby unaocznić o co mniej więcej mi chodzi) zatrzymali piękną i mądrą dziewczynę na zapadłej wsi w sytuacji gdy większość jej koleżanek już dawno wyjechała ku dalekiemu światu:)

Pokażcie chłopaki że się da, tym niedowiarkom na pohybel, marzącym dla otuchy:)
    • Przez Gorbaczow
      widze ze mój post o dziewczynach w starciu z maszynami cieszy się dość duzym powodzeniem i czytając wpisy nasuneła mi sie pytanie - Jak waszym zdaniem powinna wyglądać (jakie powinna mieć atrybuty) Idealna partnerka życiowa prawdziwego farmera
    • Przez Ansja
      Hej czy rolnicy i rolniczki z Podkarpacia na forum?
      Jeśli tak to z jaich powiatów ?
      Jak u Was wygląda życie na wsi i gospodarstwa rolne w rejonach?
      Samotnych rolników też pewnie wielu chętnych aby poznać kobietę na resztę życia...