Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Trochę wyobraźni, kreatywności.

Aha to noc poslubną,chcesz prezent,trzabyło mówić odrazu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A skąd Ty niby wiesz że @Ania nie ma przy swoim kompleksie pałacowym półtorahektarowego ogródka ? :D

Dziewczyna przedostatnie 100 tysięcy na Twoją ostatnią drogę chce wydać a tu proszę-niereformowalny się znalazł i nosem kręci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie można było tak od razu?

 

100 tys.? Ale co ja za to kupię?

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Nic. Mi dasz :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A mnie kto przygarnie,jak oddam caly majątek @Staśkowi :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Stasiu poczekaj pojdę Tobie po husteczki,bo szok przezyłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Żebyś wiedziała. A już takie plany miałem jak spieniężę Twój posag... I nici z nich. Po moim Mustangu. I jeszcze Ciebie będę miał na utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No to jesteś okrutny,przyznawać się bez bicia,do twych niecnych planów/

A liczyłam na miłość :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no to idę plakać w poduchy :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

A co ja mam teraz zrobić?

 

Dobra. chodź idziemy stąd. Nie będziemy naszych brudów prać na forum.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Idz spać,przespij się ,otrząśnij się z szoku.

 

Ok,Tylko pamiętaj że splata kredytu mieszkaniowego i tak spada na Ciebie :P :lol:

Edytowano przez ania25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No nie ,@ Stasiu ja się od tygodnia głowie dla jakich zacnych powodów ludzie zawierają związek małżeński ,nawet zastanawiałam się dla jakich ja wyszłam za mąż , bo jak miłość , rodzina ,święty spokój ,no i aspekt finansowy już był Ci wymieniony ,lecz Ty nadal byłeś tymi argumentami nieusatysfakcjonowany . Już myślałam ,hm ciekawy człowiek :huh: dostrzega coś czego większość nie widzi ... ,a tu proszę takie rozczarowanie $$$ :ph34r:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

To gratuluje. Musi być z ciebie dumna. Pewnie podwozisz ją do szkoły i robisz drugie śniadanie.

Jest.

Póki co tylko podwożę od czasu do czasu:)Zamierzam dla niej zostawić tą gospodarkę w jakimś stopniu;) byśmy mogli zamieszkać razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Meg a ja do Twojego zdania dorzuce @Stasiowi jeszcze taka odpowiedz:Komu tak naprawdę potrzebne jest małżeństwo? Z całą pewnością kobiecie, dla zachowania tradycji oraz, żeby ktoś zaufany kręcił się po domu - jak mawia moja znajoma :P . Kobiecie na ogół wystarcza jeden mężczyzna na całe życie, ale mężczyźnie niekoniecznie jedna kobieta :D . Małżeństwo potrzebne jest dzieciom, żeby je inne dzieci nie wyzywały od bękartów, a także rodzicom, żeby mieli na co wydać pieniążki, latami odejmowane sobie od ust. Bez zawarcia małżeństwa nie ma się teściowej. Małżeństwo jest potrzebne krawcowej, żeby miała dla kogo uszyć suknię ślubną; złotnikowi, żeby miał komu sprzedać obrączki; cukiernikom, kucharzom, restaurantom, wypożyczalniom limuzyn itd.itp. Małżeństwo wprost niezbędne jest Kościołowi, żeby miał za co się utrzymać, bo z samej tacy żaden ksiądź nie wyżyje. Bardzo potrzebne jest pannom, bo tylko na czyimś ślubie mogą otrzymać gwarancję rychłego zamążpójścia, czyli złapać ślubną wiązankę, już nie-panny młodej. Wręcz nieodzowne jest dla par do rozliczenia się z fiskusem, zwłaszcza gdy dochody jednego z partnerów przekraczają próg podatkowy. Małżeństwo także potrzebne jest do tego, aby partnerzy mogli po sobie dziedziczyć. Małżeństwo jest potrzebne sądom rodzinnym. dla urozmaicenia czasu pracy sędziom i ławnikom. Oczywiście niezbędne jest adwokatom, żeby mogli prowadzić życie na odpowiednim poziomie. Niestety do lamusa odeszły czasy, kiedy dotrzymanie przysięgi małżeńskiej było sprawą honoru. Dzisiaj jedynie romantycy wierzą, że związek dwojga ludzi uświęcony sakramentalnym tak będzie trwał po grób. Oczywiście wspólny, by po najdłuższym życiu nie szukać się w zaułkach zaświatów z ukochaną osobą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Ciekawie się temat rozwinął....

 

Albo jeszcze np. dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż ,, żono moja serce, moje jak ja umrę wszystko twoje " :lol:

@Meg5 nie zapomnij tylko mężowi dobrej polisy na życie wykupić :P A może już wykupiłaś? Jako prezent poślubny :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ Maciejo brawo za spostrzegawczość ,będą z Ciebie jeszcze ludzie ;) . Widzę ,że @ MAT I Maciejo idziecie tylko jednym tokiem myślenie wiec dopisze jeszcze kawałek tej piosenki ,,żono moja ,serce moje ,jak ja umrę wszystko twoje ,zabierz wszystko to co mam ,moje długi też ci dam... :lol: A odnośnie polisy ,jest takie powiedzenie ,,przezorny ubezpieczony "' B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

Czy idę tylko tym jednym tokiem myślenia.....na pewno nie nie jestem materialistom, sa ważniejsze priorytety niż dobra materialne, pieniądze, ale to tyle o mnie :P

@ Meg5 słowa piosenki pięknie się układają, czekam jutro na kolejny wers ;)

Edytowano przez Maciejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian23199    1

Witam wszystkich mimo ze mam 18 lat dopiero wiem jedno ze teraz jak dziewczyna slyszy ze Roland to jej juz tak bardzo nie przeszkadza ale niekotre dziewczyny nierozumieja ze ja nie zawsze mam czas i tez chce sie wyszalec a nie tylko slyszec nie pijj nie pal nie jedz na dyskoteke z chlopkakami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Meg5 powiedziałaś "dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż" ,,żono moja ,serce moje ,jak ja umrę wszystko twoje ,zabierz wszystko to co mam ,moje długi też ci dam... :lol: " chyba teraz nam się tu nie wycofasz co? po tym dopisaniu tego kawałka, :P no ktoś jednak te długi spłacać będzie musiał. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
@ Meg5 słowa piosenki pięknie się układają, czekam jutro na kolejny wers ;)

@Maciejo już tak z utęskniem zebyś nie czekał do jutra,posłuchaj :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Meg5 powiedziałaś "dla takich słów warto dziewczyny wychodzić za mąż" ,,żono moja ,serce moje ,jak ja umrę wszystko twoje ,zabierz wszystko to co mam ,moje długi też ci dam... :lol: " chyba teraz nam się tu nie wycofasz co? po tym dopisaniu tego kawałka, :P no ktoś jednak te długi spłacać będzie musiał. :lol:

@ Mat ,celowo dopisałam kolejny wers ,bo Ty i @ Maciejo posądziliście mnie prawie ,o chęć dokonania zbrodni doskonałej :ph34r: O moje długi i mojego męża nie muszę się martwić ,są do ogarnięcia ;)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
@ Mat ,celowo dopisałam kolejny wers ,bo Ty i @ Maciejo posądziliście mnie prawie ,o chęć dokonania zbrodni doskonałej :ph34r:

No wiesz, bez tego dopisanego wersu brzmiało jakoś, że tak powiem zabójczo :P

Nie miałem na myśli Waszych długów, tylko potencjalnego kandydata na męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj