Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Famer21    6

Słyszałem, że kobiety, którą palą to z głównie 1 powodu (tak są oczywiście inne, ale ten jest jednym z głównych) żeby zbić apetyt, nie jeść zbyt często.. No na stres również, ale głównie żeby zbić apetyt i dać przy tym o linie.. Dla mnie to z tym apetytem to dość głupi powód. Przyznam z doświadczenia, że jak sie pali apetyt jest mały w ogólnie na jedzenie, ja paliłem przez 6 lat paczke na dzień to nie powiem, sixpack na brzuchu był długi czas, ale jak tylko przestałem palić 2 lata temu tak co chwile coraz mniej go widać :D ale kaloryfer na plecach został heh. A paliłem głównie dla smaku, teraz poprostu kasowo sie nie opłaci.

 

Co do tematu zbyt wiele konkretów o facecie idealnym dla farmerki nie widziałem w temacie :) Sądziłem coś w stylu, że tutaj głównie liczy się wychowanie, kultura, akceptacja rodziców, zaradność i pokazanie pomocy na tym gospodarstwie. Wygląd wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Bez przesady z tym wyglądem aż takich brzydali nie ma :D . Na wsi przesada się z tym. Jak jade na pole w dzinsach i koszuli (jęczmień gryzie, więc kołnierz żeby za szyje nie leciało aż tak) to się ludzie dziwnie patrzą, a babcia mi sie karze przebrać, bo "synek takie ładne ubrania zniszczysz" a ludzie "a ten co na dysko na miasto czy na pole :/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

Na gołej klacie a nie koszuli. Mają racje. :D Tak na poważnie to dobrze ze dbasz o siebie. :D

Cytat @Farmer21 "pokazanie pomocy na tym gospodarstwie" co masz na myśli? Że co dziewczyna ma robić z Tobą na gospodarstwie? :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ale jak facet sie zakocha we mnie to chyba może zrezygnować z tego palenia chociażby w domu prawda?

Przecież to nie jest niemożliwa rzecz. ;)

a ja hmm.. nawet moje zakochanie by to nie pomogło tak myślę. Najlepiej to niech rzuci i po problemie, ale wiadomo pewnie łatwo nie jest to zrobić.. cóż zobaczymy :)

Znam taki przypadek ze chłopak dla dziewczyny rzucił palenie. Dziś są małżeństwem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia20    16

Mój dla mnie też rzucił palenie :)

Nie znoszę papierosów i nie toleruje ich ;)

 

Nałóg nałogiem ale można go rzucić a miłości nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Na gołej klacie a nie koszuli. Mają racje. :D Tak na poważnie to dobrze ze dbasz o siebie. :D

Cytat @Farmer21 "pokazanie pomocy na tym gospodarstwie" co masz na myśli? Że co dziewczyna ma robić z Tobą na gospodarstwie? :huh:

 

Myslałem, że da się domyślić (skoro temat idał faceta, nie kobiety ;p ), że chłopak rodzinie dziewczyny, u niej na gospodarstwie, a nie ona jemu :) Jej, miałem na myśli pomagać jej i jej rodzinie na gospodarstwie gdy sie do niej przyjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Mój dla mnie też rzucił palenie :)

Nie znoszę papierosów i nie toleruje ich ;)

 

Nałóg nałogiem ale można go rzucić a miłości nie :)

 

 

A co jak miłość jest nałogiem, który.... jak to wiadomo z nałogami, nie jest zdrowy... i trzeba się go pozbyć??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Miłość jest jak taksówka-szybko jedzie,drogo kosztuję,i kiedyś trza z niej wysiąść. :P

Kochać-, także trza umieć się z nim rozstać,

Umieć,pozwolić komuś odejść,nawet jesli darzy się go wielkim uczuciem.

Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu,zaborczości,jest skierowaniem się ku drugiej osobie,jest przede wszystkim pragnieniem jej szczęścia,czasem wbrew własnemu.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Aniu , zgadzam się z Tobą... :)

Ale co z tym nałogiem??

W jaki sposób pozbyć się miłości ,która jest nałogiem , nałogiem, który nie pozwala nam normalnie funkcjonować??


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Finn z tego nałogu nigdy nie wyjdziesz tak całkiem do konca

Są tacy ludzie,takie zdarzenia,takie słowa,o których nigdy nie zapomnisz,mogą się wyciszyć ale nie znikną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Miłość jest jak taksówka-szybko jedzie,drogo kosztuję,i kiedyś trza z niej wysiąść. :P

Kochać-, także trza umieć się z nim rozstać,

Umieć,pozwolić komuś odejść,nawet jesli darzy się go wielkim uczuciem.

Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu,zaborczości,jest skierowaniem się ku drugiej osobie,jest przede wszystkim pragnieniem jej szczęścia,czasem wbrew własnemu.

Trudno się z tobą nie zgodzić, ale to tylko słowa. Myślisz, że powiesz nara i po sprawie? Mijać siebie na chodniku tak jakby nigdy nic?


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

mariuszT wiesz są i tacy, co tak potrafią... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zgadzam się @ Ania25 ,że z żadnego nałogu czy to uczucia czy coś innego nigdy się nie wyleczy ,można jedynie zaleczyć(nie zrobi się z kiszonego ogórka ,świeżego ). Ale jest mądre powiedzenie ,że czas goi rany i po jakimś czasie to uczucie na pewno ,nie minie tak do końca ,ale zaczniemy inaczej je postrzegać ,miej dotkliwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

mariuszT wiesz są i tacy, co tak potrafią... ;)

 

A czy ty umiesz przejść obojętnie obok osoby dla ciebie ważnej z którą ciebie coś prawdziwego łączyło? Chyba nie...


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

MariuszT, a czy ja mówię o sobie?? ja wiadomo,że nie przeszedłbym obojetnie, ale jak wiadomo od reguły sa wyjątki, tak samo i w ludziach.... znajdzie taki co nawet dzien dobry nie powie....


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

znam takie... są ludzie i taborety...


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@MariuszT czasem tak bywa że ludzie przechodzą obok siebie jakby się nie znali.Bo widocznie dla ktorejś ze stron to bardziej odpowiada.

Rozpad związku to nieprzyjemne wydarzenie dla obojga z partnerów,zawsze łaczy się z bólem,nie wazne kto zdecydował się go zakończyć,gdyż kazda strona cierpi na swoj sposób.Każde rozstanie jest inne,bo to nie jest tak łatwo przejść obok tego bez głębszych przeżyć,pokonać ból,i powstającą w jego wyniku pustkę.Odchodzi z naszego życia ktoś,kto zajmował do tej pory czołowe miejsce,był jego centralną częścia,po kim zostały wspólne marzenia.Przychodzą one ,nie pytając nas o zdanie,nie dająć nam spąć,jeść,cieszyć się życiem i przede wszystkim zapomnieć.

Masz coś takiego za sobą???

Ja mam i wiem jak jest,i jakie jest zycie.I czasem warto odpuścić znajomość całkiem,jaby wcale jej nie było,ale w pamięci i tak ona pozostaję,i pozostaną wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

MariuszT, i nic na to nie poradzisz jak ktoś jest klamką.... ;)

 

Aniu, nic dodać nic ująć... :) tylko gdyby można było jeszcze tak wieczorem położyć się spać , a rano obudzić już bez tego wszystkiego, jako całkiem inny człowiek... no ,a le jak wiadomo to nie przechodzi z dnia na dzień... a szkoda... :/


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Trzeba przejść mękę aby odnaleźć sens życia


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aby odnalezć sens swojego życia,trzeba najpierw zrozumieć siebie ;)

@MariuszT szczęście nie polega na zdobywaniu tego czego chcesz,ale akceptowaniu tego co juz masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Czasami jest tak, że jeśli coś bardzo pragniemy, to nie zawsze jest nam to dane...

Ale czasami, powoli, bez pośpiechu i nic na siłę, a samo się odnajdzie... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

A czasami też lepiej poczekać na tą jedyną, której jest się pewnym, a nie kilka związków "metodą prób i błędów" .. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

@Finn już to kiedyś pisałem; jak powiedział W. Disney "jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać"


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj