Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

StasiekS    73

Teraz tylko modlę się, żebyś to jednak ty nie był ojcem mojego sukcesu bo mieszkam prawie na Podlasiu. Ale w takim razie to jednak nie byłby sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

HAHA!

 

Magnatko! Nie ma sprawy ale nie wiem na ile to były wsparcie.

BTW: sama prowadzisz gospodarstwo? Szacun!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnat    0

HAHA!

 

Magnatko! Nie ma sprawy ale nie wiem na ile to były wsparcie.

BTW: sama prowadzisz gospodarstwo? Szacun!

Gospodarstwo prowadzę od podstaw (zaczęłam od wykarczowania całego terenu, żeby mieć gdzie wybudować dom). Wszystkiego musiałam się nauczyć. Mieszkam z mamą (zmusiłam ją żeby przeprowadziła się ze mną). Początki byy ciężkie, ale co nas nie zabije to nas wzmocni- podobno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

u mnie jest podobnie. Ci bardziej ogranieci albo pracuja gdzies dorywczo, maja rodziny i sobie radza albo wyjechali za "chlebem".

 

Jesli chodzi o opieke, wystarczyłoby zmodyfikować system przyznawania tej pomocy. 70% Nie powinna jej dostac.

 

To kobitki macie problem podobny jak faceci, brak kandydatów na takie kryteria:D

Dobrze napisałeś jak to mój znajomy powiedział "Opieka dała Świat jest ich! a na drugi dzień nie mają za co pić"

I nie potrafię zrozumnieć ludzi którzy siedzą pod sklepem bez czynnie i czekają aż ktoś im postawi (rozumniem dziadek który jest na rencie/emeryturze) ale chop który może pracować i jest zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Magnat, musisz być niesamowicie uparta. Ogromny szacunek. Nie gniewaj się, ale mnie zaciekawiło: jak długo budowałaś swoje gospodarstwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Magnat gratuluje sukcesu że się ci udało ,wielu by się nie odważyło jak choćby kolega powyżej :) , ale nic nie daje takiej satysfakcji jak własna praca która przynosi efekty .W zasadę ze co nas nie zabije to wzmocni nie wierze i nigdy bym tego nie chciał osobiście doświadczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnat    0

Magnat, musisz być niesamowicie uparta. Ogromny szacunek. Nie gniewaj się, ale mnie zaciekawiło: jak długo budowałaś swoje gospodarstwo?

Ja nadal je buduję, a zaczęłam 8 lat temu (zaraz po maturze). Tyle to trwa, bo nie chcę brać kredytów. Cały czas brakuje mi budynków- siano i słomę muszę rozlokowywać po znajomych, którzy nic nie zbierają. Tylko ciągnik wzięłam w kredyt, bo głupio ciągle prosić sąsiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Magnat spełnia swe marzenia :) i dobrze robi

 

Bo marzenia się niespełniają,trza je spełniać samemu :)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Jak to powiedział w. Disney "jeśli potrafisz o czymś marzyć, potrafisz także tego dokonać"


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

MariuszT co racja to racja, a magnatowi gratuluję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ideał faceta farmerki to BOB BUDOWNICZY-bo on zawsze ze wszystkim sobie daję radę. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@bobytempelton staram się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

A najgorsze jest gdy ktoś podcina ci skrzydła, jak chcesz się wznosić by coś osiągnąć...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

@martina i to nie tylko w sprawach sercowych


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Akurat w tym momencie miałam na myśli karierę...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Bo najważniejsze to aby wspierać drugą osobę w tym do czego dąży i wierzyć w to, że jej się uda :) bo chyba nie ma nic lepszego od tego , jak widzi się , że druga osoba osiąga to o czym marzyła i cała przy tym promienieje :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie szukajcie ideału.Bo ideałow nie ma.Znajdzcie kogoś,kto zdenerwuję was jak nikt inny,Kogoś,czyj dotyk sprawi ze odlecicie do innego świata.Przy kim nie będziecie musieli udawać nic. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Aniu, zgadzam się nic dodać nić ując... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj