Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Facet bez posagu, sorry... Teraz w rolnictwie idzie o zbyt duże pieniądze, żeby teściu cię wpuścił do swojej zagrody, i żebyś żył z jego krwawicy wylewanej przez lata. Chyba że jesteś głupi do roboty, albo ma niezbyt córkę;p

Chcesz poznać dziewczynę z nawet nie wielkim gospodarstwem, a słyszałeś takie powiedzenie że "jak kraść to miliony, jak kochać to księżniczki" trochę więcej wiary w siebie.

Nie chce żeby ktoś tu poczuł się dotknięty ale niektórzy mają tu avatary rodem z(dawno zdezelowanego) fotka.pl mózg mi wywija jak widzę takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekj1994    0
Napisano (edytowany)

Wojtek, ubierz się bo mama się za ciebie będzie wstydzić. Przy okazji wystraszyłeś nam dziewczyny.

 

Moja mama nie ma się czego wstydzić morzę twoja ma. a co do dziewczyn to było do nich pytanie a nie do ciebie to po co odzywasz odzywasz

Edytowano przez wojtekj1994

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

oj ma się czego "w studzić"-chociażby błędów-bo na prawdę się trzeba gimnastykować żeby zrozumieć-to "morze"też chyba nie Bałtyckie.

 

co do nagiego torsu-gdzie do chol..ry został koperek :lol: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Dziewczyny nie są takie strachliwe :) Różnie w życiu bywa, ludzie też są różni. Wojtek jeśli uda ci się wżenić w w miarę ogarnięte gospodarstwo to musisz być przynajmniej przygotowany na to że teściowie będą ci patrzeć na ręce, a gospodarstwo przepiszą tylko na córkę. Ale oczywiście tak nie musi być.

 

Co do awataru to sorki, z całą sympatią na jaką mnie stać,ale.......... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekj1994    0

Dziewczyny nie są takie strachliwe :) Różnie w życiu bywa, ludzie też są różni. Wojtek jeśli uda ci się wżenić w w miarę ogarnięte gospodarstwo to musisz być przynajmniej przygotowany na to że teściowie będą ci patrzeć na ręce, a gospodarstwo przepiszą tylko na córkę. Ale oczywiście tak nie musi być.

 

Co do awataru to sorki, z całą sympatią na jaką mnie stać,ale.......... :(

 

ja to rozumiem i nawet bym nie chciał żeby na mnie przepistwali i na pewno tym coś wniósł ze sobą jak bym się ożenił z taką kobietą (jakiś nowy ciągnik jakiś sprzęt )ja bym się źle czuł jak bym tył tak bez niczego i iść do kogoś. a co do patrzenia na ręce jech patrzą ja lubię prace w gospodarstwie jeżdżę często do wujka i jak bym mógł to bym wszystko robił i cały czas to jest moja naj większe zainteresowanie i nie zamienię tego na nic innego dlatego chodzę do technikum rolniczego :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzbowiak    0

Dziewczyny? czy ja mógłbym byc takim ideałem??? mlody przystojny (patrz zdjęcie) z własnym gospodarstwem 7 ha i hodowlą ( 2 byki , krowa , 13 kór , 7 kotów i 3 psy) , jestem trochę nieśmiały , ale umiem się odezwac i w bajere uderzyc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12
Napisano (edytowany)

Dziewczyny? czy ja mógłbym byc takim ideałem??? mlody przystojny (patrz zdjęcie) z własnym gospodarstwem 7 ha i hodowlą ( 2 byki , krowa , 13 kór , 7 kotów i 3 psy) , jestem trochę nieśmiały , ale umiem się odezwac i w bajere uderzyc :D:D:D

Haha ty i ideał wystarczy na zdjęcie popatrzeć ,lepiej lecz sie na głowe

 

Opanuj się człowieku !!!!!!!!! teraz to już przesadziłeś +10% za obrazę użytkownika.

Edytowano przez MAT912
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@młody4564-czego ty od niego chcesz-przecież przystojny-a że inaczej. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Chopy dajcie spokój chłopakowi :D każda stwora znajdzie swojego amatora ;)

 

A co do postu @wierzbowiak to przypomina mi się jak w czasach PRL-u kawalerzy pisali podobne ogłoszenia matrymonialne w gazetach , trochę to śmieszne z perspektywy naszych czasów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Lepiej być piratem na morzy niż rybakiem na jeziorze. Ciekawsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

@wojtek, technikum rolnicze dobra rzecz ( sama skończyłam liceum rolnicze :) mnie się jednak przez parę ładnych lat nie przydawało), zawsze to jakaś podstawa. Wnioskuję, że skoro lubisz pracę na gospodarstwie i często pomagasz wujkowi to widocznie wujek potrzebuje twojej pomocy, a skoro tak, to wujkowi nie bardzo ma kto pomagać. To może za parę lat przestaniesz być "gołodupcem" ;) Kto wie, jak powiedziałam różnie w życiu bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Lepiej być piratem na morzy niż rybakiem na jeziorze. Ciekawsze życie.

No chyba że to Jezioro Genezaret a pirat nazywałby się Davy Jones :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@mlody4564 jeszcze musisz się sporo nauczyć,co to szacunek do drugiej osoby,nie każdy się urodzi z urodą ktora powala na kolana,urody się nie wybiera,człowiek się rodzi z urodą przypisaną wlaśnie do tej jednej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekj1994    0

@wojtek, technikum rolnicze dobra rzecz ( sama skończyłam liceum rolnicze :) mnie się jednak przez parę ładnych lat nie przydawało), zawsze to jakaś podstawa. Wnioskuję, że skoro lubisz pracę na gospodarstwie i często pomagasz wujkowi to widocznie wujek potrzebuje twojej pomocy, a skoro tak, to wujkowi nie bardzo ma kto pomagać. To może za parę lat przestaniesz być "gołodupcem" ;) Kto wie, jak powiedziałam różnie w życiu bywa....

 

monika104 nie tak bardzo bo ma zonę i dwóch synów takich w wieku 5 i 8 lat to są już właściciele przyszli to ja nic nie dostane.

ale może kiedyś uda się ożenić z taką kobietą co będzie miała i chciała takiego chłopaka bo za taką prace to ja mógł bym się przeprowadzić na drugi knieć polski :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

a nie lepiej samemu zacząć kupić trochę ziemi jakiś ciągnik maszyny a potem z korzystać z prow ja mam tak zamiar zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekj1994    0

a nie lepiej samemu zacząć kupić trochę ziemi jakiś ciągnik maszyny a potem z korzystać z prow ja mam tak zamiar zrobić

już o tym myślałem i to jest też nawet dobry pomysł ale dobrze dajny się dziewczyną wypowiedzieć o tym ideale faceta dla farmerki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No chyba że to Jezioro Genezaret a pirat nazywałby się Davy Jones :D

No ale żyjemy w Polsce więc najwyżej możemy popływać łódką po jeziorze Śniardwym a piratować na drodze.

 

a nie lepiej samemu zacząć kupić trochę ziemi jakiś ciągnik maszyny a potem z korzystać z prow ja mam tak zamiar zrobić

Taniej wyjdzie znaleźć jakąś z hektarami i nawet zafundować wesele niż od nowa tworzyć gospodarstwo. Po drugie, jak się coś nie uda to szybciej będzie można uciec zwalając winę na żonę bo w końcu jej ziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

No ale żyjemy w Polsce więc najwyżej możemy popływać łódką po jeziorze Śniardwym a piratować na drodze.

 

 

Taniej wyjdzie znaleźć jakąś z hektarami i nawet zafundować wesele niż od nowa tworzyć gospodarstwo. Po drugie, jak się coś nie uda to szybciej będzie można uciec zwalając winę na żonę bo w końcu jej ziemia.

Stasiek i ty byś zostawił kobietę którą kochasz z długami i problemami w takich sytuacjach trzeba się wspierać a nie uciekać nawet jeśli jakaś dziewczyna ma dużo ha(sporo jest u mnie w okolicy takich) to żadna nie chce słyszeć o gospodarce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia104    8

Cóż, wojtek to lipa :wacko: ale masz jeszcze mnóstwo czasu, młody jesteś, może akurat po drodze coś się trafi ;)

Swoją drogą, tworzyć gospodarstwo od podstaw, gratuluję samozaparcia. Macie chłopaki j....a :) właśnie takich facetów potrzebują farmerki :P

Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj