Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

FINN    1478

a tak, tak wiem o tym dokładnie, ale zapomniałaś dodać, że bardzo zgrabnej, nodze... :)

a bucik to dokładniej na stópce :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Od tych słodkości aż mnie mdli...

  • Like 1

Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

Po pierwsze kobiet o wiek się nie pyta, po drugie o wagę się nie pyta, a po 3 odpowiadając na Twoje pytanie, po prostu nie lubię takich, których wiatr zdmuchuje:)

hehe których wiatr zdmuchuje mnie puki co nie zdmuchuje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

To jest taka przenośnia :).

Mężczyźni lubią pewne walory u kobiet, kobiety u mężczyzn również swoje ulubione maja....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody4564    12

walory u kobiet to ja lubie , a ty jakie masz swoje ulubione walory u mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ej ej to nasz temat.

Jeśli macie zapędy homoseksualne to załóżcie sobie osobny temat.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    421

Troche dziecinne to deczko wyżej...

a z tego co już zdążyłem się zorientować do kobiety patrzą a to jak męszczyzna (chłopak) jest zadbany, patrzą na ręce czy zpracowane czy lewe i właśnie patrzą na uprzejmośc i stosunek do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

A dziewczyny napiszcie wlasnie jak patrzycie sie na chopaka ktory ma wlasnie spracowane rece jak to zauwazyl malopolanin64.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Pierwsze to podaje chłopakowi rękę by się przywitać. I wtedy czuje czy ma ręce delikatniejsze ode mnie czy też spracowane i zniszczone ale podkreślam nie brudne!

Jeśli delikatne i gładkie, to jakoś mnie nie zachęca do dalszej znajomości...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

Od tych słodkości aż mnie mdli...

Ale jesteś mało wrażliwa. Nie gaś tej iskierki nadziei.

 

A do koszuli i jeansów zamiast trampek dorzuciłbym półbuty a zamiast skóry marynarkę sportową.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3

walory u kobiet to ja lubie , a ty jakie masz swoje ulubione walory u mężczyzn ?

 

Zwracam uwagę na mięsień czworoboczny, naramienny,pośladkowy.

Preferuję raczej pulchniejszych chłopaków, albo lekko umięśnionych, ale naturalnie, a i jeszcze jak chodzi w ogrodniczkach, to miło...popatrzeć

 

Jeśli chodzi o spracowane ręce, nie przeszkadzają mi, oby tylko były czyste, ze spracowaniem poradzę sobie, zajmuję się pielęgnacją dłoni, stóp, w ruch pójdzie frezarka, piling, parafina, będą jak nowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pierwsze to podaje chłopakowi rękę by się przywitać. I wtedy czuje czy ma ręce delikatniejsze ode mnie czy też spracowane i zniszczone ale podkreślam nie brudne!

Jeśli delikatne i gładkie, to jakoś mnie nie zachęca do dalszej znajomości...

No-już to widzę oczyma wyobraźni-odwraca się taki chłopina wyciągając łapy z rozbebeszonego ciągnika a Ty na to -"o jakie brudne łapska-paszoł won flejo " :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

Nie no martina nie mówimy tu o brudnych ale po porostu ze gosc ma od pracy zmienione. A kolejna sprawa to zarost to dluzszy, brak czy lekki. Wszystkie bole na ławe prosze wyłozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ale jesteś mało wrażliwa. Nie gaś tej iskierki nadziei.

 

A do koszuli i jeansów zamiast trampek dorzuciłbym półbuty a zamiast skóry marynarkę sportową.

 

 

Mądrze mówisz, polać mu :)

 

Wiesz jednak koszula i jeansy to już klasyka i różne rzeczy można do nich dołożyć w zależności od wieku mężczyzny który będzie w tym zestawie chodził.

 

Co do iskierki to zgasła... Ale zaczyna już się inna rozpalać pomalutku :)


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

No-już to widzę oczyma wyobraźni-odwraca się taki chłopina wyciągając łapy z rozbebeszonego ciągnika a Ty na to -"o jakie brudne łapska-paszoł won flejo " :D .

Gorzej dla jej faceta jeśli odkryje sposób na prosty i tani sposób zmiany garderoby. Bo jeśli "przypadkiem" umaże smarem "nową" i "drogą" sukienkę to z wyrzutów sumienia będzie chciał wynagrodzić taką stratę wyjmując portfel i dając kartę płatniczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Co do smarów to mi nie są obce :)

Gdybym przyjechała do niego, a on grzebał w maszynie zapytałabym skąd moge wziąć ubrania robocze i bym mu pomogła :)

 

Zarost? Raczej brak bo nie do każdego pasuje ten bardziej widoczny.


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

 

 

Mądrze mówisz, polać mu :)

 

Wiesz jednak koszula i jeansy to już klasyka i różne rzeczy można do nich dołożyć w zależności od wieku mężczyzny który będzie w tym zestawie chodził.

 

Co do iskierki to zgasła... Ale zaczyna już się inna rozpalać pomalutku :)

Ale niestety klasyka kosztuje. Dlaczego do jasnej ciasnej normalne, klasyczne ubrania są droższe od jakiś szmat? Za w miarę dobrą, klasyczną koszulę trzeba dać od 100zł w górę a jakieś kolorowe badziewie w kratkę można już kupić za 40 złotych.

 

Sądzę, że nie wszędzie iskierka zgasła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolko    0

To spoko i dzieki za wypowiedz. Zatem zapraszam do pomocy. Ubranko, martina, bedzie czekac hm?? Damy rade??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martina    39

Ja się pisze na stylistkę :)

 

Ale StasiekS kobiece gustowne ubrania dużo kosztują. Bo te różowe ściery do podłóg to za 15 zł w Chinczyku już kupi. Koszmar...


Rolnik z zamiłowania, ratownik z powołania :)

Jeśli potrzebujesz czegoś z DeLaval pisz na PW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MariuszT    16

Ale też bez przesady :)

Ja raczej gustuje w szczupłych, ale nie chudych :) Np. 190 cm wzrostu 87-90 kg wagi :) Jak dla mnie idealnie :P

I to że jednak wole wyższych, bo niższych od siebie mam dość. Moge porozmawiać, ale na coś więcej nie ma co liczyć. Ja mam sobie ubrac moje szpilki i mam się przy nim czuc dobrze :)

 

 

 

 

Wzrostu mam 3 cm więcej a tat to reszta pasuje :P


Jeżeli pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Co do smarów to mi nie są obce :)

Gdybym przyjechała do niego, a on grzebał w maszynie zapytałabym skąd moge wziąć ubrania robocze i bym mu pomogła :)

 

Zarost? Raczej brak bo nie do każdego pasuje ten bardziej widoczny.

Jakbyś miała kiedyś trochę wolnego to zapraszam w moje strony (specjalnie rozbebeszę ciągnik)-ba nawet pomogę się przebrać w ciuchy robocze-a co ?-trzeba sobie pomagać :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

I po co chodzić po stylistach, jak Pani Szanowna Martina wystylizuje ładnie chłopaka :D

Ja przepadam za ubraniami że tak je nazwę standardowymi jeansy koszulka sportowa i do tego bluza na zamek z kapturek najlepiej siwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj