Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak samo jak te niunie w białych kozaczkach są nic nie warte, tak samo ci co się za takimi oglądają, swój ciągnie do swego. A co do szacunku dla kobiet, no wiesz, to też jest już test potencjalnego kandydata na męża, jeżeli za kawalera powie Ci głupia, to bądź pewna że po ślubie prędzej czy później powie Ci to samo, nawet nie licz że się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Widzisz Mat, są tacy którym podobają się puste tlenione niunie z dyskotek w białych kozaczkach, a są tacy poukładani i mądrzy jak Ty. I są niunie, które na słowo "głupia" albo "lachon" dostają spazmów rozkoszy a są takie które jednak się cenią i je to nie rusza. I są tacy co to rozumieją a są tacy co tego nie zrozumieją. Podobnie jak są tacy którzy nazwanie głupią potraktują jako przeprosiny a są tacy którzy tak nie uważają bo mają jednak trochę więcej rozumu . Także jest wszelaka różnorodność <_<

 

ale czy ta różnorodność nie jest piękna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

A co do szacunku dla kobiet, no wiesz, to też jest już test potencjalnego kandydata na męża, jeżeli za kawalera powie Ci głupia, to bądź pewna że po ślubie prędzej czy później powie Ci to samo, nawet nie licz że się zmieni.

A ja pójdę krok dalej - jak któryś za kawalera przeklina, to daj sobie z nim spokój, bo prędzej, czy później będzie ciebie przekleństwami wyzywał. Nie jest to tylko reguła dla chłopaków i rada dla dziewczyn, lecz również reguła dla dziewczyn i rada dla chłopaków - znałem to kiedyś tylko z teorii, ale w praktyce na własnej skórze też poczułem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dzis na balu zobaczylam jak nie ktore panienki maja pusto w glowach


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izolda789    12

A ja Ci powiem że jak już zaczynają kalkulować, stawiać jakieś kryteria, wymagania, to zazwyczaj lądują z ręka w nocniku, to musi być to coś, czasem ładne oczy, czasem jakiś gest i już świata poza tą osobą nie widzisz, a nie tam jakieś kalkulacje, jedna inteligentna, druga mniej, gruba, chuda, ale musi być jakieś przyciąganie i wspólny język, zrozumienie się nawet wzrokiem. Reszta jest nic nie warta.

nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rufina    0

Też zakochałam się w dołeczkach w policzkach, ślicznych zielonych oczach i ciemnych włosach. W jego imieniu które uwielbiam, ale to nie jest ważne...

Gdy zaczął mnie traktować inaczej jak wcześniej to już cały czar prysł. Przestałam czuć się jak jego dziewczyna. O wszystkim zapominał i tylko jego zdanie i pomysły się liczyły, a co ja powiedziałam zostawało bez odzewu.

 

 

Zgadzam się, zakochanie to jedno, a szacunek to drugie. Ja wciąż na wsi poznaję facetów, którzy szukają żony tradycyjnej, ale żeby się za dużo nie wtrącała w ich decyzje. Kobieta która myśli samodzielnie, ma pod górkę. A jak już ma swoją ziemię, to katastrofa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mironeks    6

Dziewczyny to że macie swoją ziemie to nie katastrofa gorzej jest ukochanemu synkowi zostawić mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

a może w tym temacie bedziemy sie wymieniac radami co do pan i panów ? obie strony na tym skorzystają ? ;D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

kiedyś mi ktoś powiedział że uroda nie idzie w parze z rozumem, co o tym sądzicie??


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

plotki znam osobiście kilka dziewczyn nie dość że urodziwych to jeszcze mądrych ..


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

no ale... wyjątki potwierdzają regułę.?.


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

są są nawet można powiedziec że więcej jak wyjątki ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

nie bez powodu są takie teksty, coś musi w nich być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebo1986    229

Ja powiem że znam więcej przypadków że jednak uroda nie idzie w parze z rozumem i nie mówię tutaj o nastolatkach. ale to może tak u mnie tylko...


..kooperacja na mocy paktu, mocy płynącej z kontaktu..

Zakaz klikania zielonych strzałek przy moich postach i polecania moich komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

to może nieaż tak tylko dużo osób myśli ze du.. sie wszystko załatwi


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@wiosna a nie ma u Ciebie w okolicy chlopakow????


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiosna    0

są, aż trudno się zdecydować, taki wybór :D

Edytowano przez wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

To ile te plemie (czytaj wioska :D ) ma ludzi

 

Ze jedni zonaci inni po rozwodzie

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Czy tacy faceci to już dinozaury? Z tego co wiem, to są i wolni. W każdym bądź razie w wielu przypadkach jest jeszcze jakieś inne ale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj