Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Tomasz78    1029

No Michał dostało Ci się ,ale się należało zanim coś napiszesz sprawdz co dane słowo oznacza ,a to akurat nic dobrego ,więc przeprosiny chyba się należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Trudno są takie słowa ... wielu lubi nie lubi wielu słów a to przeszkadza żeby je używać ? no własnie

To że są wcale noe oznacza tego że trzeba ich używać na porządku dziennym.

Że co proszę?! ;[ Jestem kobietą i wymagam szacunku!! Nie życzę sobie takich obraźliwych określeń!!!!! ;[

A to akurat nie wiele wnosi do sprawy, szacunku wymaga każdy, bez względu na płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Po co się kłócić, jak można się poznawać i miłować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wiesz może bym na to zareagował ale po wczesniejszych postach widać ze szukasz zaczepki u każdego .. i jakoś mnie to nie rusza , znajdz może sobie jakieś ciekawsze zajecie ;)

 

 

no ale są świeta wiec sory .. I wesołych świąt ;)

Edytowano przez Michalmeer

Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Nie zgadzanie się na używanie obraźliwego słowa to szukanie zaczepki... Sorry gościu ale jesteś żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

używasz słów których nie rozumiesz... jak to mówią "....................... ustępuje " ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja raczej proponuje się Wam pogodzić dobrowolnie, bo z moją pomocą też się pogodzicie, ale to już nie będzie to samo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

używasz słów których nie rozumiesz... jak to mówią "....................... ustępuje " ;)

Już pomijając że to słowo ze slangu, negatywne, to słowo "lachon" oznacza dziewczynę:

 

 

pustą, głupią i puszczalską.

Typowy ubiór to: miniówa, różowa lub biała koszulka, białe kozaczki itp.

 

 

 

Lachon – kobieta, w której brązowych (tudzież z błękitnymi soczewkami) oczach zasłanianych przez blond tlenione włosy widać wyraźny głód rozumu. Ubiera się najczęściej w króciutkie spódniczki, różowe, mocno wydekoltowane bluzki oraz buty szpilki. Niekiedy są to kozaczki, nierzadko w kolorze białym. Jej paszczka nie domyka się nawet na chwilę, ponieważ mieli gumę miętową (uważa, iż ustrzeże ją to przed zajściem w ciążę i przyciągnie zahipnotyzowanych urodą takiegoż lachona żelusiów). (....)

Lachony służą do wyrywania oraz współżycia seksualnego.

 

Także mój Żelusiu okazało się kto zna a kto nie zna słów których używa -_-

Także widać kto jest..... -_-

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wybacz nie używam żelu ;) dziwne to nie było skierowane do Ciebie a ciągle sie czepiasz .. fakt nie sprawdziłem co to znaczy i przeprosiłem masz jakieś kompleksy czy coś

 

u mnie tez na jednym polu są takie gniazda .. raz dostało łuske od cebuli i sie poprawiło .. potem gnojówka i taz sie poprawiło .. teraz pryskałem na jesien mikoroelementami i widać różnice jest bladsze ale juz nie aż tak


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

dobra, Panowie jak to jest z wami? Podobno mówi się, że "nie liczy się wygląd, ale charakter". Więc jak to z wami jest w doborze partnerki, dziewczyny chociaż na kilka spotkań bądź przyszłej żony?

Edytowano przez Ate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

"nie liczy się wygląd, ale charakter"

 

W moim przypadku zdecydowanie liczy się zarówno charakter jak i wygląd, zresztą większość facetów ma taki tok myślenia, oczywiście jest też grono dla których liczy się tylko wygląd, ale CI raczej zaliczają twarde lądowanie :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

bo co rozmawiam z jakimkolwiek facetem to zawsze powie że "liczy się charakter". No przecież faceci to wzrokowcy nie? Jak wam się dziewczyna nie spodoba, to chyba nie zagadacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Tak tylko ilu facetów tyle gustów ,tak więc jeden podejdzie do tej a drugi do tej dziewczyny i każda z nich dla niego będzie atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

bo co rozmawiam z jakimkolwiek facetem to zawsze powie że "liczy się charakter". No przecież faceci to wzrokowcy nie? Jak wam się dziewczyna nie spodoba, to chyba nie zagadacie?

Tak faceci to wzrokowcy a kobiety tym bardziej :)

Jak mi się dziewczyna nie spodoba to jej nie będę podrywał ale na pewno znajdzie się taki któremu się spodoba bo ilu ludzi tyle gustów.

Jak to mówią "Każda potwora znajdzie swego amatora" tyczy to się kobiet jak i mężczyzn, sam na starość zostanie tylko ten któremu z własnej winy nie uda się stworzyć związku.


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
falconeyes    11

zgadzam się z @Tomasz78, ale od siebie dodam jeszcze jedną ważną cechę, uwielbiam kobiety z którymi da się porozmawiać na różne tematy, to świadczy o inteligencji, oczytaniu i zainteresowaniach partnerki


„Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim.”
George Orwell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Kolega ma racje:) Kiedyś na pewnym koncercie miałem okazje poznac pewną dziewczynę, ładna była, to fakt, ale co z tego jak po trzech zdaniach miałem już jej dość .... normalnie nie dało się porozmawiać .... ale taka sytuacja zdarzyła mi się tylko kilka razy w życiu, z reguły spotykam normalne dziewczyny:) .... a i tak dalej jestem sam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, faceci to wzrokowcy, patrzą najpierw na "maskę" ale moment i zaglądają pod maskę i jak tam jest "pusto", to nie kupią takiego "autka". :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Prawda jest też taka ,że są mężczyźni się boja inteligentnych kobiet i zdecydowanie wolą te co tylko wyglądają . Także,jedni kupują na połysk inni wolą moc :rolleyes: :D A sukces jest jak jest połysk i moc ...interes życia ;) :rolleyes: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Fakt, są tacy też, ale prawda jest też taka, że ani jedno ani drugie nie powinno wychodzić przed orkiestrę z tą swoją inteligencją - ja to coś, a ty to śmieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Meg zgodzę się z Tobą ,ale czyż nie jest zgrany duet jak on ma moc a ona błyszczy? Tylko wtedy nie ma mowy o sukcesie niestety,tylko wtedy gdy oboje są inteligentni osiągają wybrane cele w życiu ,a jeśli są do tego jeszcze piękni to na pewno to im ułatwia start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wszystko jest piekne w teorii takie to łatwe sie wydaje ale niestety wiemy jak to jest ... kiedy liczyło by sie tylko wnetrze nie było by podziału na gusta .. ten lubi blondynki ten brunetki a ja kolorowe ... wszystko sie łączy a kiedy sie kocha i tak partnerka jest piękna ;p


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Prawda jest też taka ,że są mężczyźni się boja inteligentnych kobiet i zdecydowanie wolą te co tylko wyglądają .

 

A ja sądzę, że inteligenty facet będzie szukał właśnie inteligentnej kobiety. Te co tylko wyglądają, pożądają faceci którzy mają siano w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja Ci powiem że jak już zaczynają kalkulować, stawiać jakieś kryteria, wymagania, to zazwyczaj lądują z ręka w nocniku, to musi być to coś, czasem ładne oczy, czasem jakiś gest i już świata poza tą osobą nie widzisz, a nie tam jakieś kalkulacje, jedna inteligentna, druga mniej, gruba, chuda, ale musi być jakieś przyciąganie i wspólny język, zrozumienie się nawet wzrokiem. Reszta jest nic nie warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Widzisz Mat, są tacy którym podobają się puste tlenione niunie z dyskotek w białych kozaczkach, a są tacy poukładani i mądrzy jak Ty. I są niunie, które na słowo "głupia" albo "lachon" dostają spazmów rozkoszy a są takie które jednak się cenią i je to nie rusza. I są tacy co to rozumieją a są tacy co tego nie zrozumieją. Podobnie jak są tacy którzy nazwanie głupią potraktują jako przeprosiny a są tacy którzy tak nie uważają bo mają jednak trochę więcej rozumu . Także jest wszelaka różnorodność <_<

Edytowano przez WodnyElf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj