Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Michalmeer    483

no popatrz ja zagadje na imprezach a Ty chodzisz na zakupy co kto lubi ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

No tak szukacie ideału, a co druga dziewczyna pisze tutaj ze internetowa znajomosc odpada, a co wam szkodzi sie np. spotkac poznac kogoś bliżej i wtedy oboje mozecie zdecydowac czy coś z tego bedzie czy nie. Jesli nic z tego nie wyjdzie to przynajmniej powiększycie grono znajomych. A tak na marginesie to moim zdaniem niema ideałów, kazdy ma jakies wady i zalety a w związku przeciez chodzi o to zeby zaakceptowac siebie nawzajem prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

twix - i to mnie najbardziej bawi, że 2 na 3 dziewczyny piszą, że nie mogą znaleźć chłopaka, i na odwrót - 2/3 chłopaków pisze, że nie może znaleźć dziewczyny - a jak mają się znaleźć, jak od monitora nie odchodzą? :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

przyjdzie chwila ubłagana kiedy balsam otrzyma sroga serca rana ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

Michal mowisz o fajnym patencie zagadania do dziewczyny na dyskotece , bardzo ciekawy wszystko fajnie ale teraz ja cos powiem ze swojej obserwacji iz wszystkie takie normalne dziewczyny , fajne , wartosciowe, ktore znam , sa ze wsi , zadnej pracy sie nie boja i zycie znaja po prostu nie chodza na dyskoteki - moze to wynika z tego ze nie maja z kim , nie maja chlopaka, bo czas w sobote wieczorem na pewno by znalazly, 2 kwestia taka ze bynajmniej do klubu ktorego ja chodze zagadasz dziewczyne bez problemu ale niestety ona tylko na to czeka, szuka przyslowiowego frajera , ktory jej postawi drinka , piwo itd. i nic z tego nie wyjdzie pogada pobawi sie i tyle , nie mialem jeszcze okazji spotkac wartosciowej wolnej dziewczyny w dyskotece. Moze taki klub , moze ja mam pecha , ale koledzy z ktorymi chodze niestety doszli do takiego samego wniosku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Ja spodkałem kilka dziewczyn bardzo fajnych na imprezach różnego rodzaju naprawde fajne .. a co tamtego tez masz racje tylko szkoda że u mnie takich dziweczyn nie ma ... z mojej wsi z dziewczyn zrobiły sie wylelane panie nie tykaj nie rusz .. takie paniusie sie zrobiły ze szkoda gadać .. szkoda że tak daleko mieszkasz ... z checią bym tam zawitał do tych młodych pań żeby była jasnosc ;p


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Gdzie wy chcecie spotkac panny???? W lokalu na dyskotece podczas aerobiku???

 

 

Tam sa panny ktore czekaja az ktos im postawi drinka zeby sie za darmoche napic,

 

i sa kolesie ktorzy szukaja naiwne panienki zeby im drina lub 2postawic a potem gdzies w koncie w sline walic jak juz panna troche przymroczona.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

a może tak na targu cos wyrwać a;bo w markecie ;p


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

-czesc , wygladasz na sympatyczna dziewczyne :) czy moglabys mi doradzic ktory proszek do prania kupic ?

i jest pierwszy tekst na podryw w markecie :D hehee :)

a na targu ? latem jak czasem bywalem na rynkach to dziewczyny sprzedawaly malinylub truskawki :) o tej porze roku ciezki temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

raz chciałem poderwać rosjanki w super markecie ale chyba coś poszło nie tak ;d a fakt móde kobietki sprzedają nie raz fajne rzeczy .. raz na stacji tak zagadałem do pani dość starszej ze miałem 3 hot dogi za free ;D


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

nic a nic ich nie rozumiałem a niby podobne jezyki


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

moze z prowincji ? :D kiedys gadalem z czlowiekiem zza uralu to tez nic nie rozumialem a ruskiego sie z 8 lat uczylem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Uczyć się a rozmawiać to zupełnie co innego ,ja na CB czasami próbuje rozmawiać z ruskami i rożnie to wychodzi niby język znam ale czasem zabraknie słowa i kłopot i podstawa musi mówić powoli aby nadążył sobie człowiek tłumaczyć bo jak paploce to marne szanse na pogaduchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Dziewczęta nie lubia tego określenia, przynajmniej na to wskazują informacje jakie posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Trudno są takie słowa ... wielu lubi nie lubi wielu słów a to przeszkadza żeby je używać ? no własnie


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

panie teraz zajete w zwiazku z przygotowaniami swiatecznymi stad problem je tu uswadczyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

lachony cos zamilkły ostatnio

Że co proszę?! ;[ Jestem kobietą i wymagam szacunku!! Nie życzę sobie takich obraźliwych określeń!!!!! ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

To było obraźliwe? no popatrz nie sądziłem ze któraś dziewczyna na tak niski próg tolerancji ..


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

A ja nie sądziłam, że znajdę kogoś z tak niskim ilorazem inteligencji i kultury bo tylko prawdziwy cham by się zdziwił że kobieta nie chce być określana obraźliwie i na to reaguje -_-

Poza tym padłam - reakcja na chamote i od razu określenie, że "niski próg tolerancji"... coraz bardziej upadają obyczaje, kultura,chamota zalewa wszystko, jeden wielki burdel się robi :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj