Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość
Ale Ty Meg - kupa śmiechu :P

Śmiech to zdrowie ,da nam długowieczność ;)

PS: Nie odbierajcie tu moich słów pod kątem obrażania kogokolwiek . Jestem daleka od tego ,tu gram i na pewno nie jestem tu sobą ,tu pracuje moja wyobraźnia :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

oj tam oj tam... dobra teściowa nie jest zła... to mówiłem ja... listonosz... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Chyba dobry piernik nie jest zły.... gdy zęby zdrowe i mocne, no i herbatka z rumem do namaczania obok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

 

 

Ta blondynka :D

Może tak może nie.

Osobiście nigdy nie gustowałem w blondynkach.

Może dlatego że u mnie w rodzinie same czarne dziewczyny . :rolleyes:

Brunetki są najpiękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Jaka tu cisza na to wygląda że wszystkie dziewczyny znalazły swego farmera tylko ja taka sierota się zostałam widocznie taki mój los hahaha :lol: dynastia się skończyła i forum też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak sa takie co szukaja albo chca byc znalezione, to nie siedza na necie. :D oto moje zdanie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

Masz 100% rację ale są i takie co w necie znajdują swoją drugą połowę :)

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Jak sa takie co szukaja albo chca byc znalezione, to nie siedza na necie. :D oto moje zdanie

Tylko idą pracować do sklepu,najlepiej monopolowego bo tam łatwiej kogoś upolować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Tylko idą pracować do sklepu,najlepiej monopolowego bo tam łatwiej kogoś upolować :D

Może i łatwiej, ale czy warto taką zdobyczą co ma kartę stałego klienta w takim sklepie(monopolowym ) głowę zaprzątać ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

a Bystra to z którego rejonu PL jest, jeśli mozna zapytac :P

Zapytać zawsze można z podlaskiego kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bystra    27

o żesz kurde, tak daleko :P

Dalszy rzut beretem haha :lol:

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez MAT912

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Uwaga kandydaci na farmerów/farmerki, proszę luknąć na stronę http://samczeruno.pl nim pochopnie wybierzecie swoje szczęście.

Jak najmniej Ryśków z Klanu! :)

Pozdrawiam serdecznie.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

co tam po wyglądzie jak będzie kompletnym burakiem robiącym błędy ortograficzne w najprostszych słowach i gadał by tylko o "krowach". I co tam po bogactwie, skoro każde zarobione pieniądze idą dalej w rozwijanie gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

dziewczyno gratuluje odwagi cos takiego napisac-oby cie tu zaraz nie zlinczowali za taka wypowiedz.na mnie to juz rozne rzeczy pisali za publikowanie tutaj podobnych pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
co tam po wyglądzie jak będzie kompletnym burakiem robiącym błędy ortograficzne w najprostszych słowach i gadał by tylko o "krowach".

Popieram Koleżankę, dodał bym - o krowach albo o polach kukurydzy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Dokładnie ;) tylko raz w życiu spotkalam sie z rolnikiem (chlopak lat 19naście) który rozmawial o kremach do twarzy itp. Był straszną "pindzią".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj