Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wybaczam, wykapany ja :P tylko jeśli Baziula jest naszą synową, to Koza musi być naszym drugim synem, a on jest w wieku przed emerytalnym, to w głowę zachodzę jak to się stało? :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A to już mnie o to nie pytaj ,sam sobie przypomnij co i z kim '' robiłeś '' ,bo ja do starej Kozy się nie przyznaję :D Mat ,Ty mnie zdradziłeś i to musiało wyjść przy wszystkich na jawa ...? -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A gdzie bym Cię zdradził, jak samemu mi jeszcze sporo do emerytury, wiem co mówię, wtedy nie piłem tyle co teraz, :P musiał ktoś nam podrzucić kukułcze jajo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Doprawdy w tych czasach to niczego nie można być pewnym ....Baziula ,zrób coś z tym scenariuszem ,ponieważ mój związek z Matem wisi na włosku ,bo już sama nie wiem w co wierzyć ... ^^

Haha ...ale jazda :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No zobacz sama, czy Koza jest choć trochę podobny do mnie, gdzie u niego ten orli nos? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dobrze ,Mat wierze Ci ...Tylko co my teraz z tą Kozą zrobimy ? Może do Pacanowa ją odesłać ? Jak sądzisz ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z Kozą jak z Kozą, tylko synowa rozrabia. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To TY jej wykład daj ,bo zemną ( złośliwą teściową ) to nie będzie rozmawiać . -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

na mnie nie patrzcie... ja tylko "polecone" roznosiłem ... :P

 

@meg, cabrio??? eeee.... wolę combi :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Combi ? Oj mało coś masz fantazji ,jak na Casanowę? :rolleyes: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wystarczy, że jako mąż i nie mąż był sprawcą wielu ciąż :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@meg, fantazję mam i to nie małą... ale trzeba czasami i praktycznie pomysleć... ;) jak przewiozę Ciebie w cabrio , rozwieje Tobie fryzurę i humor się Tobie popsuje i szlak trafi całą romantyczność wycieczki... ;) a w kombi rozkładasz siedzenia i masz małe M1 do dyspozycji :D


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To już mogłeś się przenieść do lat 70-tych, do epoki Dzieci Kwiatów i tej całej wolnej miłości wraz z ich Volkswagenem busem,

albo coś szybkiego jak Ferrari lup Porsche. Szybki wóz, szybki facet i szybki... szybkie dostarczenie przesyłki przez listonosza :lol: , w końcu t Twój rewir i to Ty domy z pięknymi Paniami odwiedzasz ;) hahaha

 

Edit, Gdzie jest reżyser? Fabuła się troszkę łamie. Baziula czekamy na Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

bus... hymm... ciekawa opcja... można by wtedy "hurtem" dostarczać paczki... i to wcale nie szybko... ;)

 

Właśnie, gdzie reżyser... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Tylko mnie z baziulą zabrakło to od razu nas obgadujecie.......a my tylko byliśmy sobie na kurczaku po wietnamsku na gorącym pułmisku a na deser banan w słodkim cieście z polewą czekoladową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co za obgadywanie, ponoć jesteśmy rodziną ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
@meg, fantazję mam i to nie małą... ale trzeba czasami i praktycznie pomysleć... ;) jak przewiozę Ciebie w cabrio , rozwieje Tobie fryzurę i humor się Tobie popsuje i szlak trafi całą romantyczność wycieczki... ;) a w kombi rozkładasz siedzenia i masz małe M1 do dyspozycji :D

Kolego FINN ,ja do cabrio nie miałabym jakiejś ''grzecznej'' fryzury, tylko rozpuszczone włosy ,by czuć ten pęd i wiatr we włosach :rolleyes:

Ty jednak bardziej praktyczny jesteś ,co niejednej teściowej przypadnie do gustu. ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Najprzyjemniej zobaczyć, że stworzony własnoręcznie scenariusz zaczyna żyć własnym życiem. :wub:

 

 

a w kombi rozkładasz siedzenia i masz małe M1 do dyspozycji :D

Kolega wiedzę z niejednego pieca chleb jadł. Widać, że do roli listonosza_casanowy nadaje się idealnie.

 

Z Kozą jak z Kozą, tylko synowa rozrabia. :blink:

 

Czyli ja? A co ja takiego zrobiłam. Trochę pomieszał się wątek, ale w Modze na Sukces jest jeszcze bardziej zagmatwany.... :)

Szybki wóz, szybki facet i szybki... szybkie dostarczenie przesyłki przez listonosza :lol: , w końcu t Twój rewir i to Ty domy z pięknymi Paniami odwiedzasz ;) hahaha

 

Edit, Gdzie jest reżyser? Fabuła się troszkę łamie. Baziula czekamy na Ciebie !

 

Ach te Twoje subtelne niedopowiedzenia. :) Właśnie takie żarty lubię. Reżyser myślał nad rolą dla Ciebie. Co powiesz na rolę byłego policjanta, aktualnie prywatnego detektywa? Zamierzam wprowadzić wątek kryminalny...:)

 

Właśnie, gdzie reżyser... ;)

Miałam wczoraj masę roboty....

Co za obgadywanie, ponoć jesteśmy rodziną ? :P

 

Z rodzinką to podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Miałam wczoraj masę roboty....

W niedziele miałaś masę roboty ?

No zobacz Mat z kim się ten nasz syn ożenił ? -_- Ja od samego początku wiedziałam ,że to nie jest kobieta dla niego . Tylko ,kto by tam słuchała teściowej ...

Z rodzinką to podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciu.

I jeszcze rodziny najlepiej by się wyparła i to prosto Tobie w twarz ...Ech Mat ,co z nami będzie ,jak nasz rodzina znajdzie się na ''zakręcie ''? :(

Tylko po co jej detektyw ...? Hmmmm ,Mat ja mam złe przeczucia ,ona ma nieczyste zamiary ...

 

:D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

W niedziele miałaś masę roboty ?

 

Powinnaś się cieszyć, że trafiła się taka synowa, która: by synuś mógł się wyspać,za niego w gospodarstwie krowy wydoiła, napoiła, na pastwisko wyprowadziła, wyprasowała synowi koszulę do kościoła, by na 11 na sumie jakoś wyglądał (wcześniej przecież musiał się wyspać B) ) Później uprała mu spodnie, które zbrudził w sobotę, w między czasie obiad ugotowała, podała do stołu, by jak wróci z kościoła nie musiał długo czekać, tylko siadać i jeść... a po południu, by spokojnie obejrzał telewizorek przy piwku wzięła się do roboty i pomyła po obiedzie, ugotowała ciasto, by do kawy było po południu, poszła po krowy na pastwisko, napoiła, wydoiła, sianem żłób zaścieliła, kolację zrobiła..... wymieniać dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kim TY jesteś w tej telenoweli ,bo nie wiem jak mam Cię odbierać ....Jak radio Zet ? :lol:

Wszystko pięknie brzmi ,toby była synowa marzeń ,ale ona detektywa pojechała wynająć ,a te wszystkie wymienione przez Ciebie czynności ,wykonuje syn ,bo te dzisiejsze kobiety, to do niczego się nie nadają . -_-

ugotowała ciasto,

Tak ugotować ciasto heh ...ok ,jest babka gotowana ,więc wybaczam to fo pa :P

Tylko cały czas zachodzę w głowę ,po co jej ten detektyw ? :unsure:

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

już nie łap mnie tu na słówkach, bo sprawdzałem tylko, czy czytasz ze zrozumieniem B) Ciasto oczywiście piekła, a gotowała wodę na galaretkę, bo było owocowe z żniwkami z sadu i wiśniami. Gdybym powiedział, kim naprawdę jestem i kto mnie wynajął, to by się serial skończył, a tak to okaże się wszystko w najbliższych odcinkach <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Odcinek 165382

 

Pablo ( w tej roli wdanel) pojawił się w życiu rodziny nagle. Zupełnie niespodziewanie został bywalcem domu baziuli i jej "kochanych " teściów. Grywał z MATEm w pokera, spacerował po sadzie z Meg. Wiedział wszystko, o wszystkich, lecz o nim samym nie wiedział nikt.

Pewnego dnia baziula ze zdumieniem odkryła, że zniknęły jej oszczędności i kilka złotych pierścionków, skrzętnie do tej pory ukrytych w skarpecie, na samym dnie komody . Przetrząsnęła cały dom, lecz nikomu nie powiedziała o swojej stracie. "Gdzie są moje oszczędności?" ta myśl kołatała się po jej głowie od kilku dni. Przecież nie zapyta teściów, mężowi wolała nie mówić ( zdziwiłby się skąd ona ma tyle pieniędzy) . Podejrzenie padło na Pablo ( w tej roli wdanel) i na teściową, która z tym Pablo bardzo się spoufaliła. Stwierdziła, że tylko jedna osoba może jej pomóc ----------- detektyw KristofornSKI. Widziała, że tylko on może odzyskać jej oszczędności. Zatem pewnego niedzielnego popołudnia udałą się do miasta stołecznego i z drżeniem serca zapukała do drzwi biura detektywistycznego na ul. Miodowej 1.

 

 

P.S. (przypis reżyserki) Meg, negocjuj z producentem gażę, jesteś tak świetna w roli teściowej, że możesz żądać 200% podwyżki.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Jak to Cię nie ma. ? jesteś przecież. Grasz mojego męża a co za tym idzie starszego syna Mata ( z nieprawego łoża) i Meg. Twoim bratem jest razor. Grasz mojego męża, dobrego i cierpliwego. Nic ci nie powiedziałam o oszczędnościach ale ty wiesz o moich kłopotach. Jednak postanowiłeś to przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj