Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

baziula    6

Jesteś okropną babą :D Czytać twoje ujeżdżające posty to lepiej siąść i wypić kawę. Co też niniejszym idę uczynić. :D

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Hmm ,a to gdzie się podziała Toja wymarzona kobieta ,którą ponoć już znalazłeś ? Ja nie nadążam już za Tobą .

 

 

 

 

A no widzisz ......a co byś zrobiła jak bym Ci powiedział że baziula jest moją dziewczyną? :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Edit :

Koza ,no w końcu się przyznałeś ...Czekałam na to... B)

 

Jesteś okropną babą

 

Dziękuje ,kurcze jak Ty mnie często komplementujesz ...Przestań, bo w samozachwyt wpadnę :blush:

Czytać twoje ujeżdżające posty to lepiej siąść i wypić kawę. Co też niniejszym idę uczynić. :D

Dobrze ,że zawsze jest jakiś wybór ,czytać czy nie czytać ... Ja tam wypije kieliszek czerwonego wina za Twoje zdrowie ,ale później ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Tak KOZA, a MAT jest moim teściem, a Razor szwagrem. :) Meg zaś złośliwą teściową o ciętym języku. I już mamy komplet.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

normalnie jedna wielka , kochająca się rodzina... ;P

 

Tylko nie zróbcie tutaj drugiej "mody na sukces" .. ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak nie ,tu pełno będzie dwuznacznych sytuacji ...Kto by chciał ''falki z olejem'' czytać. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

FINN i dla ciebie rola się znajdzie. Pikanterii scenariuszowi nada Meg. Pieprzem sypnie :) Będzie git. W 2987 odcinku, Meg wyjdzie za Kozę, z którym ja się wcześniej rozwiodę, urodzi mu dziecko MAta ( jeszcze z pierwszego swojego małżeństwa), ja poślubię Rrazora ale będę mieć romans z Matem, ale tak naprawdę cały czas będę kochać KOZĘ, który po rozwodzie ze mną zrozumie, że popełnił błąd żeniąc sie z Meg.

 

Czy to nie pasjonujące?????????????

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

No widzisz Meg , jak bys była bardziej inteligentna to byś się nie czepiała każdego, tylko byś odpuściła.....a tak to w kółko to samo czynisz.Taką kobietę mieć jak Ty to lepiej iść z Krakowa do Częstochowej w pielgrzymce na klęczkach.

Współczuje Twojemu mężowi .

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja się nie czepiam każdego ,tylko mało kogo ,ale Ty jesteś moim ulubionym celem . :rolleyes: Żebyś na gorszą nie trafił ,bo wtedy i pielgrzymka z Krakowa do Częstochowy na kolanach nie pomoże . A mężowi przekaże ,wyrazy współczucia od Ciebie. :P

Pikanterii scenariuszowi nada Meg. Pieprzem sypnie

 

Oczywiście ,dodam pieprzu, a i soli sypnę jak trzeba będzie ,jak na rasową teściową przystało :D

Finn Ciebie, to w roli listonosza widzę :rolleyes: :lol:

 

Nie cytuj poprzedniego posta

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

NIe podoba się wam mój scenarusz :( :( :( :( FINN ty mi pasujesz do roli Casanowy ( on może być takim pseudo - listonoszem)

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ludzie........

przecież to jest temat Ideał Faceta Farmerki.A więc niech każda z was wstawi zdjęcie swojego faceta i ocenicie która ma przystojnego a która potworka :lol: , noi niech doda co ją skłoniło że się zakochała w tym farmerze ........

albo jak go nie ma to co taki farmer musi mieć w sobie by zawładnąć serduszkiem owej farmerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Ja już napisałam w kilku podpunktach. Teraz Meg niech pisze i inne dziewczyny.

 

 

Moderator czuwa :blush:

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
.A więc niech każda z was wstawi zdjęcie swojego faceta i ocenicie która ma przystojnego a która potworka :lol:

Podobno facet piękniejszy od samego diabła to cudo :D . Piękno to kwestia dalszego rzędu i samego gustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Jedno jest pewne temat, w którym pojawi się Meg i KOZA jednocześnie...... od razu cieszy się maksymalną popularnością. :D kto się czubi ten się lubi..... jeszcze z tego prawdziwa przyjaźń wyniknie..... może nawet miłość, może będzie jak w mojej telenoweli. Trzeba by dać namiary na ten wątek mężowi Meg i narzeczonej KOZY. Hoho kto wie co z tego wyniknie.

 

 

Nie można takiego rankingu robić na postawie wyglądu..... A jak mnie ktoś wstawi....a obok ktoś wstawi fotkę Meg. ? To co ja pocznę? Będę stać jak Tico koło Mercedesa:D

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Noooooooo albo jak ktoś wstawi moją fotkę i razor275 to nie mam szans u Ciebie baziulko .

Co ja wtedy pocznę :( :unsure: :unsure: :wacko: razor to jak BMW 320D a ja skromny Zaporożec :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
A jak mnie ktoś wstawi....a obok ktoś wstawi fotkę Meg. ? To co ja pocznę? Będę stać jak Tico koło Mercedesa:D

Mercedesem to ja nie jestem ,raczej niezawodnym oplem ,który odpali w każdych warunkach :D

A tak bardziej po ludzku to ... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A dla mnie zemsta Stalina (Zaporożec), to dopiero grat ,już nie wspomnę, że kopci i mało kiedy odpali ... A i już tylko w muzeum lub na szrocie stoi :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

.Za to jak jadę przez wieś to dziewczyny na widok Zaporożca piszczą i sikają w majtusie :lol: :lol: :lol: .......a opel jak opel był jest kupą złomu :lol: :lol: :lol:

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Za to jak jadę przez wieś to dziewczyny na widok Zaporożca piszczą i sikają w majtusie :lol: :lol: :lol:

Ta ,chyba ze strachu ,to to ryczy ,kopci i źle wygląda :D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Kolejne zejście na inny wątek :D Fajnie Was tak "posłuchać" :D


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

@meg, @baziula, listonosz- casanowa?? ciekawe... ;) to zapowiada się sporo "pracy" ;) chyba pora zainwestować w dobry rower no i kondycję... ;P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego FINN zadbaj o kondycję ,bo na pewno się przyda :rolleyes: ,a zamiast roweru ,kup jakieś auto cabrio . ;)

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Tak KOZA, a MAT jest moim teściem, a Razor szwagrem. :) Meg zaś złośliwą teściową o ciętym języku. I już mamy komplet.

O Meg, to my mamy synka Razora :P jasny gwint nawet nie wiedziałem, no udał się nam chłopak. :P :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mat ,wybacz, że Ci tego nie wyznałam ,ale wiesz już nie chciałam Ci o alimenty skarżyć ^^ Ale to prawda ,synek nam się udał ,piękny jak Apollo :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj