Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość

O następny desperat :huh: Panowie co z Wami ,ja wiem że wiosna się spóźnia i nie napawa to optymizmem ,ale ten pesymizm u Was jest niepokojący ... :rolleyes:

Spokojnie, małe jest prawdopodobieństwo że zaraz traficie na rekina ludojada ... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hmm....ideał raczej nie istnieje zawsze zanjdzie się jakaś wada w charakterze.

Ogółem dobrze widzieć faceta zadbanego, taki który pomoże w każdej sytuacji życiowej, porozmawia na każdy temat, będzie kochał bez względu na urodę czy wagę, nie będzie ubliżał i tak można pisać wiele różnych cech.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Oj co ja bym dał za znalezienie farmerki, która by mnie zechciała :wub:

 

to wez sie za szukanie a nie czas tracisz na necie :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

hahaha :) ale wy tu fajne teksty pociskacie, od razu humor lpeszy :D

pozdrawiam samotnych i w sumie wszystkich :)

Edytowano przez Uziu92
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam dziewczyny z gospodarstwem . Mieszkam w wielkopolsce niedaleko poznania .Ja nie mam gospodarstwa ale lubię kocham prace na roli. Może ktoś zna taką dziewczynę chętnie poznam

Edytowano przez Grzegorzmajster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

Nie chcę się wymądrzać, bo mam dopiero wiek młody, ale jestem na sto procent pewien że nie znajdziesz takiej dziewczyny. ;)

 

Gospodarstwo nie powinno być podstawową rzeczą w szukaniu dla Ciebie kobiety. :P

 

Tak ogólnie to przeczytałem kilka stron tego tematu i nie wiem o co tu chodzi że tak "farmerzy" dogryzają tutaj "farmerką" co drugi post. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

to wez sie za szukanie a nie czas tracisz na necie :D

 

 

trzeba szukać wszędzie, nawet i na necie ;) po za tym w realu coś ciężko idzie znaleść ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

Kolego Power niestety ale nikt nie powiedzial ze bedzie łatwo zmalesc szczescie... takie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Panowie znalezc jest latwo, tylko moze Wy nie potraficie znalezc i zagadac. :rolleyes: Bo praca na gospodarce to nie jest zadne tlumaczenie


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Oj... żeby to było tak łatwo znaleść z gospodarstwem a w dodaktu żeby coś zaiskrzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7957

co tu duzo mowic... nie ma co smutać narzekać i poddawać się- trzeba działać, szczęściu pomóc bo nawet jak samo przyjdzie a drzwi beda zamkniete to i tak nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rogas    16

Banan a co byś zrobiła w takiej sytuacji: Napisane na jednym portalu "I am Ironman" poniżej komentarze o prasowaniu koszul. pytanie dziewczyny: "dlaczego napisałeś, że jesteś erotomanem?"

Czasem po prostu nei da rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

 

 

trzeba szukać wszędzie, nawet i na necie ;) po za tym w realu coś ciężko idzie znaleść ;O

 

To nie trzeba szukac tylko miedzy znajomymi sie obracac to na dyskoteki to imprezy, ogniska itp. ogolony, pachnacy, w garniturku lub marynarce. :rolleyes:

 

Nie tylko ta gospodarka i gospodarka , masz rodzicow to rodzice dadza sobie rade jak Ciebie nie bedzie na gospodarce od 19stej w sobote do 24tej w niedziele. Gospodarka nie upadnie.

 

 

Kiedy chcecie szalec i szukac ???? po czterdziestce????? Wtedy Wam sie juz odechce i wtedy zrozumiecie ze ciul z gospodarki jak niema drugiej polowy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETTI77    1

najgorsza rada to iść na dysk i szukać drugiej połowy to po zabawie na wstępie :D żart. A co jak na dyskotekach jest do d....y muzyka i w ogóle a ognisk itd. to tego jest mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Temat przycichl hmmm....Panie pracuja ostro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adka    8

Ideał mężczyzny dla kobiety "rolniczki"

1. Jeżeli chcą prowadzić gospodarstwo ( bo chyba o to chodzi) to muszę tego oboje chcieć bo niestety ON będzie za***przać, a ONA w kapciach przed TV - to ten model chyba się nie sprawdzi,

2. no na pewno oboje muszą tego chcieć,

3. nic na siłę i w żadnym wypadku żadne łączenie gospodarstw jak to niestety dalej można zauważyć mimo iż jest XXI wiek, czyli jak z dwóch małych gospodarstw zrobić jedno większe?? -> zeswatać z sobą swoje dzieci,

Kwestie własnościowe mamy opanowane to teraz konkret:

4. Facet musi dbać o siebie, czyli higiena i nie bać się wody,

5. "Praca to nie wszystko" myślę że to powinien dobrze przemyśleć i poświęcać czas swojej wybrance

6. Ważne żeby dziewczyna również była wyrozumiała w kwestii prac polowych i obrządkowych których niekiedy nie można przesunąć na inny termin,

7. Styl ubierania to już każdy ma swoje gusta

 

Podsumowując... Można być takim facetem-rolnikiem, który przechodząc ulicami większego miasta potrafi sprawić że niejedna dziewczyna się za nim obejrzy, a przez myśl nawet jej nie przejdzie, że posiada spore gospodarstwo rolne. O to chyba w tym chodzi, aby wygląd nie zdradzał faceta w jakim zawodzie pracuje, tylko żeby wszyscy byli równi...

 

No więc to są takie moje przemyślenia dotyczące związków damsko-męskich w rolnictwie :) Pozdrawiam tych którym się udało znaleźć wymarzoną połówkę i tych którzy są dalej w trakcie łowów - nie traćcie nadziei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruzia   
Gość fruzia

jesli ktos oglądal Rozmowy w toku, z rolnikami to Benek jest takim ideałem farmerki i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

Własnie słyszałem ze coś było w Rozmowach w Toku o rolnikach:-) Może ktoś wrzucić link ???? Podobno niezłe jaja były:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj