Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zwłaszcza jak są wytatuowane na ramionach dwie belki i trzy gwiazdki. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No na " wczasach" to pułkownik jest modny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

wtedy przynajmniej wiedzialo sie z kim ma sie do czynienia a nie jak teraz co trzeci 14 letni gowniarz lata z pomazana reka a na niej zlote sentencje typu HWDP i inne zalosne pierdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Żałosne jest to jak ktoś wytatuuję sobie imię swojej drugiej połówki na przedramieniu lub innym widocznym miejscu, a po jakimś czasie związek się rozpadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Zawsze można szukać takiej partnerki,której imię dałoby się w łatwy sposób przerobić na inne w razie zaistniałej potrzeby przez zmianę/dodanie liter/y lub całego członu np. Anna,Hanna itp. Ogranicza nas tylko nasza kreatywność...podobno :lol: B)


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Przerobić takie imię jak Agnieszka, Katarzyna itp. na coś sensownego to już nie lada wyczyn dla tatuażysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Zawsze można zakryć ten tatuaż jakimś innym wzorem :D


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Przerobić takie imię jak Agnieszka, Katarzyna

Można jak pisałem wyżej dołożyć jeszcze inny człon.Trzeba by tylko poszukać takiej co to ma na 2 imię np. Zuzanna i dotatuować :ph34r: do Agnieszki.problem wyjdzie jak nie będzie gdzie no chyba,że ten pierwszy jest na plecach no to może się zmieści.Zresztą mało kto wymalował by sobie na ciele takie oficjalne formy...jak już to zdrobnienia typu Aga,czy Kasia a tu to możliwości już większe...


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Znam takiego co ma właśnie imię Agnieszka wytatuowane,i jak sam przyznał nie wie co ma z tym zrobić... Zastanawiam się tylko co na to jego obecna dziewczyna która ma na imię Monika :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Trochę to głupie według mnie, bo taki napis ani nie zdobi zbytnio i dowodem miłości też za bardzo nie jest.

To już lepszy niewielki tatuaż gdzieś na ręce z jakimś wzorem lub innym gadem to jeszcze by uszło. Jeśli ktoś ma poczucie własnej wartości to na pewno nie ma potrzeby "ozdabiać" się takimi cudami, bo i bez tego zwróci uwagę kobiety :)

  • Like 3

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dziewoszki wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET

 

 

 

Zdrowia szczescia pomyslnosci tego zyczy wam bananuska

 

bo chlopy zapomnialy o dniu kobiet a babe na gospodarke szukaja. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Znam takiego co ma właśnie imię Agnieszka wytatuowane,i jak sam przyznał nie wie co ma z tym zrobić

to niech sobie dopisze:"...już dawno tutaj nie mieszka" i będzie git :ph34r:

banan a ty myślisz,że ten mój ostatni post w temacie:"Jakiego utworu obecnie słuchacie" to niby po co???Czuję się nie doceniony... :(


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

Żałosne jest to jak ktoś wytatuuję sobie imię swojej drugiej połówki na przedramieniu lub innym widocznym miejscu, a po jakimś czasie związek się rozpadnie.

 

a co w tym takiego zalosnego ? imie jak imie przynajmniej zostana wspomienia hehe wolalbym sie tlumaczyc wnukowi z jakiejs Zosi samosi niz z HWDP badz innych infantylnych wyrazen, ktore swiadcza o dnie intelektualnym posiadacza. nie oszukujmy sie ale jest to margines spoleczny, ktory mysli ze wszystko im sie nalezy a jedyne co potrafia to wysiadywac cale dnie na lawce i zbijac baki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdalena05    24

Ja uważam, że to jest żałosne, Ty masz inne zdanie, jeszcze ktoś inny myśli co innego na ten temat. :) Ile ludzi tyle opinii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maras    5

 

a co w tym takiego zalosnego ? imie jak imie przynajmniej zostana wspomienia hehe wolalbym sie tlumaczyc wnukowi z jakiejs Zosi samosi niz z HWDP badz innych infantylnych wyrazen, ktore swiadcza o dnie intelektualnym posiadacza. nie oszukujmy sie ale jest to margines spoleczny, ktory mysli ze wszystko im sie nalezy a jedyne co potrafia to wysiadywac cale dnie na lawce i zbijac baki ;)

Jestem ciekawy co byś powiedzial jak by twoja dziewczyna miała wytatuowane imie jakiegoś innego kolesia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Kazał by jej wytatować pod spodem: "Ale to już było" lub "Cienki w uszach i nie tylko" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

otoz to @Radan, ale mysle ze nie przeszkadzalo by mi to gdybym cwiczyl z nia tylko ruchy posuwisto-zwrotne, poniewaz nie wyobrazam sobie abym mial sie wiazac w cos powazniejszego z taka lampucera z frazesami na ciele po swoich bylych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

jak dla mnie ideał faceta to wierny facet :D tak na prawdę to jest wymóg konieczny, a z tym mężyczźni mają też największe problemy....dlatego to tylko właśnie ideał taki wierny mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Oj co ja bym dał za znalezienie farmerki, która by mnie zechciała :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale to zabrzmiało ,jak wołanie o pomoc. Facet co Ty jakiś wadliwy jesteś ,że tak piszesz " która by mnie zechciała '' i tylko ma chcieć nic więcej nie wymagasz ...? :huh: To żart ,nie ?

PS : A co byś dał...? :rolleyes: Napisz coś więcej, to może któraś'' ryba ''chwyci haczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj