Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

banan575    104

taki to sie nazywa KOSMITA :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2

Wiec nie c*** ani p**** tylko jak Kobieta ma racje to chyba racje trzeba przyznać :D

a Niekiedy lepiej przemilczeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia    6

Co to za facet który nie walczy o swoje zdanie :P

Mężczyzna musi być mężczyzną, a nie pantoflem lub jak kto woli (wersja kulinarna) -ciepłymi kluchami :)

 

A tak na marginesie wracając do głównego tematu: inż przed nazwiskiem mile widziany jak również umiejętność złożenia szafki z IKEI ;) Dużym plusem jest też zaradność, bo "Ciapka" to mogę mieć w garażu ale nie w domu :) Wygląd? W moim przypadku chłopak musi mieć >185cm i tyle :D No może jeszcze taki apel do Panów - noszenie grubego łańcucha na szyi pożyczonego z obory nie jest wcale sexi ;) tak samo jak litr żelu na włosach :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

"jesli lancuch masz na klacie kazda laska sciaga gacie" a wiec lancuch musi musi byc, bez zelu badz brylantyny tez trudno zaczesac sie do tylu, bo jakies irokieziki czy koguciki to zostawmy dla chlopcow bawiacych sie w "pociag" :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
"jesli lancuch masz na klacie kazda laska sciaga gacie"

 

@tomek0303 te laski co na widok łańcucha na klacie ,gacie ściągają ,wierz mi one i bez niego się majteczek pozbywają ... :ph34r:

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

"jesli lancuch masz na klacie kazda laska sciaga gacie" a wiec lancuch musi musi byc, bez zelu badz brylantyny tez trudno zaczesac sie do tylu, bo jakies irokieziki czy koguciki to zostawmy dla chlopcow bawiacych sie w "pociag" :lol:

Hehe dobrze powiedziane z tym łańcuchem :D Może troche zbyt dobitnie ale co racja to racja.W sumie to często w chwilach,,zabaw,,z kobietą zauważyłem że lubią strasznie bawić sie moim łańcuszkiem(tym na szyji oczywiście :D)Może i to nie jest dowód na to że łańcuch przyciąga kobiety,ale może akurat jakaś będzie chciała sie pobawić i początek gry wstępnej jak znalazł :D

Edytowano przez PREZES91WLKP

KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Co do tych łańcuchów to mi się zbytnio nie podobają. Zależy też w jakim celu facet poznaje kobiete i na odwrót. Dla mnie liczy się charakter i tym najbardziej mężczyzna może zaimponować. Liczy się jaki jest a nie co ma na sobie :)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak kolesiowi nie ma co wisiec to zaklada lancuch zeby wisial. :D


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domcia    6

Co do tych łańcuchów to mi się zbytnio nie podobają. Zależy też w jakim celu facet poznaje kobiete i na odwrót. Dla mnie liczy się charakter i tym najbardziej mężczyzna może zaimponować. Liczy się jaki jest a nie co ma na sobie :)

 

Uwierz mi, że zwracając uwagę na pewne szczegóły ubioru idzie już wstępnie coś powiedzieć o charakterze chłopaka (przyznaje, że czasem można się pomylić ). Nie wmówisz mi, że umówisz się z panem w różowej koszulce ( najlepiej z napisem JP 100% ) oraz w leginsach w panterkę z złotym łańcuchem na szyi, pasującej do karnacji w odcieniu dojrzałej pomarańczy po solarce, tatuażem na pół twarzy i w szpilkach ( bo takie przypadki też się zdarzają -> patrz M. Szpak) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

Ja odniosłam się do łańcuchów głównie. W ramach wyjaśnienia dodam, że nie lubię też tatuaży ani żadnych kolczyków zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Chodziło mi o normalny wygląd.

A w taki strój co opisałaś to według mnie tylko "homusie" się ubierają a ja jestem normalna i taki też nie zwróci mojej uwagi tylko wywoła negatywne nastawienie ;)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Oj widze że nam sie kobiety rozpisały na temat łańcuchów,na następną impreze założe sobie żłobowy w ocynku może prędzej jakąś,,rolniczke,,znajde :P

banan575 czyli wg.Ciebie w dzisiejszych czasach sami panowie z małym przyrodzeniem,bo 3/4 panów z łańcuchami lata :)


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolcia    39

No taki łańcuch od żłoba to już coś. Jak Cię taka farmerka dopadnie, zdejmie go i Cię obezwładni to nie wiadomo co z Tobą zrobi :P

Raczej chyba liczy się jakość a nie wielkość lub ilość ;)


Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

kobiety jak i faceci sa wzrokowcami wiec nie ma co sie oszukiwac i twierdzic ze wyglad nie ma znaczenia. na poczatku zawsze zwracamy uwage na wyglad, bo charakteru nie ma sie wypisanego na czole. w tych czasach nawet z najgorszego paszteta da sie zrobic obiekt ktory nie bedzie wystraszal potencjalnych adoratorow badz adoratorki, trzeba wykazac sie tylko minimum zaangazowania i oglady. wisiec zawsze ma co choc lepiej aby stalo w odpowiednich sytuacjach, wiec watpie aby lancuch traktowac tu jako zamiennik. @PREZES91WLKP z moich informacji wynika ze nie moze byc za duzy, ma byc pracowity i cierpliwy bo podobno lepszy maly wariat niz duzy ale len hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PREZES91WLKP    11

Hmm chyba coś w tym jest,wydaje mi sie że to im większy tym lepszy to tylko teoria,w praktyce to troszke inaczej wygląda :)

Karolcia-czyli Ci taki żłoboy przypadł by do gustu? :D


KPK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

To już nie te czasy gdzie tatuaże kojarzyły się z pobytem "na wczasach", chociaż niestety niektórym dalej ciężko się do nich przekonać :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj