Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Ate    36

nie uda się, kobieta może i gaduła ale takiej tajemnicy mężczyźnie nie zdradzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Pewnie zdradziła i to nie jedna :D  ale faceci nadal nie kumają czaczy o czym ona mówi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

kobiety same siebie nie rozumieją więc nie wiem jak miałyby to zdradzić :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

To nie jest dziwne a normalne ;)

 

Na pewno nie jedna osoba ma tak że idzie np. do warsztatu po kombinerki, a gdy zajdzie to nie pamięta po co tam się poszło. Albo chcesz iść do stodoły, wychodzisz z domu a idziesz do obory.

Mózg czasami płata nam figle i jest to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Ate to normalne u kobiet ze same siebie nie rozumieja, moze Cie zasmuce ale pod tym wzgledem to nie jestes wyjatkowa


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daremw    128

a ja uważam ze do kobiet powinni dołączać instrukcje obsługi :)

przeczytakj wpierw trylogię Sienkiewicza a potem pomy$l że ta instrukcja kilkukrotnie dłuższa by była ;) wystarczy samemu obserwować zachowania i poznać podstawy, dalej sie nie zagłębiaj bo kręćka dostaniesz he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

ate stary awatar czy jak to sie nazywa był lepszy tym... jakby to juąć masz minusa na stracie jak ktos to oglada, bo widac po nim ze nie jestes powazna dziewczyna, a jaka jestes w rzeczywistości?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Pajej co to za różnica? Moim zdaniem możesz mieć stare gó*** na avatarze i też masz u mnie minusa.

I specjalnie dla Ciebie na avatarze mam małego słodkiego kotka - mam nadzieję, że ten cię nie zrazi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Specjalnie dla mnie? wow! pierwszy raz od bardzo dawna ktos robi cos dla mnie. jak ci dziekować?


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 Pajej idziesz jak burza, już następną zraziłeś do siebie.      :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

Pajej czytaj i sie ucz :lol:

Ate coż za śliczny avatarek ten kiciuś jest cudowny zapewne tak samo ja i Ty chętnie prosiłbym Cię o powrót do starego avatara ale poprostu nie mam śmiałości ale jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to prosze wstaw swoje zdjęcie spowrotem ponieważ było ono wręcz cudowne dodawało blasku temu portalowi

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ła panie poszła taka wazelina że normalnie szok :ph34r:;):D . Ate do starego już nie wróci do tego pierwszego nie ma szans dziewczyna by się już nie odważyła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajej    231

Pajej wsadź sobie coś w cztery litery i wyjdziemy na zero ;)

 

O co ci chodzi, wytłumacz mi a nie strzelasz fochy

Pajej czytaj i sie ucz :lol:

Ate coż za śliczny avatarek ten kiciuś jest cudowny zapewne tak samo ja i Ty chętnie prosiłbym Cię o powrót do starego avatara ale poprostu nie mam śmiałości ale jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to prosze wstaw swoje zdjęcie spowrotem ponieważ było ono wręcz cudowne dodawało blasku temu portalowi

:D

ale słodzenie aż mnie zemdliło


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Pajej czytaj i sie ucz :lol:

Ate coż za śliczny avatarek ten kiciuś jest cudowny zapewne tak samo ja i Ty chętnie prosiłbym Cię o powrót do starego avatara ale poprostu nie mam śmiałości ale jeżeli nie sprawi Ci to kłopotu to prosze wstaw swoje zdjęcie spowrotem ponieważ było ono wręcz cudowne dodawało blasku temu portalowi

:D

 

Słodkie, ale głowy nie urywa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
    • Przez radekz200
      Zapraszam do dyskusji na temat nowej seri 👍
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj