Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość

O przeprasza ,ja już wcześniej wspomniałam ,że do starej Kozy się nie przyznaję ....Mat ,my chyba musimy poważnie porozmawiać ,bo scenariusz wyraźnie pokazuje ,że Ty jednak mnie zdradziłeś ^^ Trudno ,jak mi tego sensownie nie wytłumaczysz ,to się rzucę w ramiona listonosza ,który może nie spełni mojego marzenia ''wiatru we włosach '',ale ma choć M1 ...Albo pójdę do Pablo (wdaniel ) ,który się ze mną spoufala i może mi wyjaśni przy okazji co to znaczy ciasto owocowe ze żniwkami z sadu ,jak będziemy spacerować razem .

Mat ,ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło ,ponieważ okazuje się ,że moja synowa ,to Twoja synowa nie moja B) Mój piękny Apollo :rolleyes: jest wolny ....O dziękuje Wam Niebiosa ,żeście mojego syneczka uchowały ode złego ...Bo to zła kobieta była... -_-

:D

P.S. (przypis reżyserki) Meg, negocjuj z producentem gażę, jesteś tak świetna w roli teściowej, że możesz żądać 200% podwyżki.

Drogi reżyserze ,dziękuję za uznanie ,dałeś mi role wrednej teściowej z ciętym jęzorem ,więc się staram jak mogę ...Nie ma co liczyć na taryfę ulgową :) Może będzie nominacja do Telekamer ,za najlepszą rolę kobiecą ? ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

 

Mat ,ale nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło ,ponieważ okazuje się ,że moja synowa ,to Twoja synowa nie moja B) Mój piękny Apollo :rolleyes: jest wolny ....O dziękuje Wam Niebiosa ,żeście mojego syneczka uchowały ode złego ...Bo to zła kobieta była... -_-

:D

 

 

 

I tak oto okrutny scenarzysta zupełnie zgnębił Mata, nie dość że go pokarał taką oto żoną jak Meg to jeszcze przypisał mu syna, bynajmniej niepokornego jak KOZA a na końcu zwalił mu na głowę synową pod postacią baziuli. Czy poczciwy Mat to zniesie? Czy może odda się zapomnieniu zaglądając do kieliszka... albo do lokalnego domu uciech. Zobaczmy już w następnym odcinku......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W następnym odcinku MAT pójdzie do detektywa płacąc kupę kasy( może nie koniecznie kasy) i przypomina sobie swoje poprzednie nie udane małżeństwo.Trwało ono raptem miesiąc,a Koza to jego pasierb mimo,że poprzednia żona przed nim go ukrywała...

Mat rwie ostatnie włosy z głowy i nie może powstrzymać złości na swoją ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O przeprasza ,ja już wcześniej wspomniałam ,że do starej Kozy się nie przyznaję ....Mat ,my chyba musimy poważnie porozmawiać ,bo scenariusz wyraźnie pokazuje ,że Ty jednak mnie zdradziłeś ^^

 

 

Napisany Dzisiaj, 22:45

 

 

 

 

snapback.pngMeg5, o 12 sierpień 2013 - 14:37, powiedział:

No zobacz Mat z kim się ten nasz syn ożenił ? -_- Ja od samego początku wiedziałam ,że to nie jest kobieta dla niego . Tylko ,kto by tam słuchała teściowej ...

 

 

 

No to w końcu nasz czy mój, oj teraz coś kręcisz :D

 

ja myślę że jednak nasz, bo pamiętasz Miła tę noc w tataraku jak Twoje figi wisiały na krzaku, albo te siuby na łące, wtedy ze śmiechu zdychały zające. :P :lol:

A młodszego to zrobiliśmy na weselu u Schmita, pamiętam, że zharnasili my mu dwie morgi żyta. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

Wnet , na następny dzień przychodzi list "polecony" do Mata-a od detektywa z wynikami śledztwa.... Ale drzwi Listonoszowi nie otwiera Mat..... tylko.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
No to w końcu nasz czy mój, oj teraz coś kręcisz :D

 

ja myślę że jednak nasz, bo pamiętasz Miła tę noc w tataraku jak Twoje figi wisiały na krzaku, albo te siuby na łące, wtedy ze śmiechu zdychały zające. :P :lol:

 

A młodszego to zrobiliśmy na weselu u Schmita, pamiętam, że zharnasili my mu dwie morgi żyta. :lol:

 

Tak pamiętam Miły tę noc ,jak żeśmy 5 litów swojskiego wina wypili i Tobie hamulce puściły ,a mi też nie zadziałały i tak naszego Apollo mamy :D

Lecz Koza o nie mój Drogi ,nadal nie wrobisz mnie ....No sam powiedz ,po kim on ma te rogi ? :huh:

Wnet , na następny dzień przychodzi list "polecony" do Mata-a od detektywa z wynikami śledztwa.... Ale drzwi Listonoszowi nie otwiera Mat..... tylko.... ;)

Meg nie wyspana ,bo całą noc rozmyślała o zajściach w jej rodzinie i z obawą patrzyła w przyszłość ... :blink: Kurde ktoś tu się z tego nie wywinie.... ;[ Mat mi kłamie w żywe oczy ,czyżby synowa jego rzuciła urok na niego ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wdaniel    52

Trudno ,jak mi tego sensownie nie wytłumaczysz ,to się rzucę w ramiona listonosza ,który może nie spełni mojego marzenia ''wiatru we włosach '',ale ma choć M1 ...Albo pójdę do Pablo (wdaniel ) ,który się ze mną spoufala i może mi wyjaśni przy okazji co to znaczy ciasto owocowe ze żniwkami z sadu ,jak będziemy spacerować razem .

 

Ja wytłumaczę wszystko, lecz w tajemniczym zakątku ogrodu, a nie przy wszystkich ani w tej hacjendzie, gdzie same podsłuchy i ukryte kamerki :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No zobacz Mat z kim się ten nasz syn ożenił ? -_- Ja od samego początku wiedziałam ,że to nie jest kobieta dla niego . Tylko ,kto by tam słuchała teściowej ...

 

 

:D ...

 

 

Meg, już się przyznałaś do niego :P tylko nie cierpisz synowej, to teraz nie zawracaj kijem Wisły. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
No zobacz Mat z kim się ten nasz syn ożenił ?

Ja miałam na myśli pięknego Apollo ,bo ta kobieta obu ich chciała ,lecz Drogi Macie Twego Koziołka wybrała .

Meg, już się przyznałaś do niego :P tylko nie cierpisz synowej, to teraz nie zawracaj kijem Wisły.

Och przestań ,wmawiać mi te dziwy ,wszak wina było sporo ,ale daj spokój z wmawianie kobiecie dziecka ,bo to już staje się niedorzeczne. :wacko: Idę waleriany zażyć ,bo ta rodzina mnie wykańcza i chyba muszę wyjechać i z rozpaczy rzucić się w jakiegoś romansa .

No właśnie, nie zawracaj.

Synowo ,nie moja (na szczęście :rolleyes: ) Ty Mata teraz wspieraj ,bo ja już mu nie wierze ... -_-

Doprawdy Drogi Macie przechodzisz sam siebie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Droga Meg, machlaczysz teraz jak GS-y z nawozem :P przecież Apollo nie jest żonaty, a cytat był "z kim się ożenił nasz syn" to trochę nie ładnie wypierać się naszego dziecka. :lol: chyba wiem na jakim "polu" siałem, :P :lol: widzisz Kózka, Mamusia Cię nie chce. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Wnet , na następny dzień przychodzi list "polecony" do Mata-a od detektywa z wynikami śledztwa.... Ale drzwi Listonoszowi nie otwiera Mat..... tylko.... ;)

zapłakany jego syn razorek275, po czym przychodzi jago wierny sługa do niego i pyta się........

Mój ty Panie razorku275 dlaczego płaczesz?

Razorek odpowiada......

Koziołku......

Jakże mam nie płakać jak moja największa miłość zaręczyła się z moim największym wrogiem , Po czym jego wierny sługa koziołek aby nie pozwolić do jego dalszego załamania i płaczu pobiegł gwałtownie do Mat-a po czym zabrał go koziołek na swój grzbiet i czym prędzej pogalopowali do Meg...

prosząc ją by namówiła swoją jak że piekną córkę aby porozmawiała z razorkiem 275 , nie śmiała dziewczyna z poczatku nie chciała ale Meg 4X krzykneła na nia i ta czym prendzej siadła razem z Matem na koziołka i pogalopowali do zapłakanego razorka275 .

Razorek ujżawszy córkę Meg ......oniemiał , a była nią baziula.

Do dzisiaj żyją w dostatku i szczęściu i mają 4 dzieci.

Mańka,Mateusza,Marcina i Jaska.

Wszystkie urwisy...... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Wnet , na następny dzień przychodzi list "polecony" do Mata-a od detektywa z wynikami śledztwa.... Ale drzwi Listonoszowi nie otwiera Mat..... tylko.... ;)

 

 

Tylko Meg w koronkowej i zwiewnej koszulce. Nie miała fig, na sobie, bo jak to już było powiedziane zawisły na gałęzi. Zapłakana z powodu swoich kłopotów, wzbudziła życzliwe zainteresowanie listonosza i zaprosiła go do środka. Podczas, gdy Listonosz życzliwie pocieszał Meg w jednym z sypialnych pokoi w drzwiach stanął Mat i................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Koza nie mąć i tak zagmatwanej sytuacji, to z siostrą się ożeniłeś? ;[ NO SODOMA I GOMORA w tej rodzinie :( i jeszcze ten listonosz, od dzisiaj możecie mówić do niego "kochana" :P no Meg wmawiasz mi syna, a Ty masz CÓRKĘ? Baziulę :blink: No ładne ziółko z Ciebie, powiedz jeszcze że z KRISTOFORnskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie, czyja to córka jest?

Ona do mnie jakoś jest mało podobna, moja droga wytłumacz się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za stary jestem na taką funkcję :P

/ trzymaj się choć trochę scenariusza Baziuli /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jest młoda zatem nie powstrzymuj Jej :lol: poza tym w każdej powieści jest miłość, władza i kasa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Za stary jestem na taką funkcję :P

/ trzymaj się choć trochę scenariusza Baziuli /

 

No właśnie, KOZO dlaczego gmatwasz? To już nie chcesz być moim mężem? Nie lubisz opowieści erotycznych z Meg w roli głównej? No nie wierze.... nie wierze.....

 

 

 

No Kristofor jest moim podnóżkiem :lol: a ja razor-a275.Ty Mat jesteś szlachcicem i masz władze.....

 

Proszę mi tutaj nie tworzyć konkurencyjnego scenariusza.

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
no Meg wmawiasz mi syna, a Ty masz CÓRKĘ? Baziulę :blink: No ładne ziółko z Ciebie, powiedz jeszcze że z KRISTOFORnskim?

Chyba idę dalej pić te waleriany :unsure: Mat Ty już przesadzasz ,zaraz do adwokata dzwonie ,pół Twego majątku to pochłonie .

Ona do mnie jakoś jest mało podobna, moja droga wytłumacz się proszę.

No nie ,tego już za wiele ,o co mnie tu posądzają ,ja chyba oszalej :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

Tylko Meg w koronkowej i zwiewnej koszulce. Nie miała fig, na sobie, bo jak to już było powiedziane zawisły na gałęzi. Zapłakana z powodu swoich kłopotów, wzbudziła życzliwe zainteresowanie listonosza i zaprosiła go do środka. Podczas, gdy Listonosz życzliwie pocieszał Meg w jednym z sypialnych pokoi w drzwiach stanął Mat i................

 

 

.... i podpisuje pokwitowanie :P


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

No właśnie, czyja to córka jest?

Ona do mnie jakoś jest mało podobna, moja droga wytłumacz się proszę.

 

 

No widać Meg jeszcze pokątnie z Kristornskim miała do czynienia. Ehh jakich to teściów człowiek ma w tych czasach. No ale co się dziwić.....jak to pokolenie Dzieci Kwiatów. Pstro w głowie było, pstro zostało.... :o nic tylko romanse......

Jest młoda zatem nie powstrzymuj Jej :lol: poza tym w każdej powieści jest miłość, władza i kasa :P

 

 

Miłości tu u nas dostatek. Np. KOZA kocha Meg , :D ale jej podoba się Razor. Skrycie Kristoforn podkoch*je się w Meg, ale nie mówi o tym bo wstydzi się Mata.

 

Władzy też jest pod dostatkiem, bo co drugi tutaj to Moderator. :D

 

A kasa////...... zawsze możemy ją sobie wyobrazić... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj