Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

przemrolnik    14

A czy ty @Finn umiesz przejść obojętnie obok osoby dla ciebie ważnej z którą ciebie coś prawdziwego łączyło? Chyba nie...

 

 

Tak się nie da, i raczej nikt tak niestety nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

dla mnie ideałem jest Czarna BETTY :)

 

 

 

jeeee Bam-La-Bam :)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Tak się nie da, i raczej nikt tak niestety nie umie.

 

Jeśli druga osoba skrzywdzi to uwierz ze uciekasz od jej obecnosci, spojrzenia, miejsca w którym może być bo nie chcesz aby wracało cokolwiek z ta osoba związanego.

Uprzedzając pytanie, mam za sobą 5,5 roczny związek.

 

A czasami też lepiej poczekać na tą jedyną, której jest się pewnym, a nie kilka związków "metodą prób i błędów" .. ;/

 

nie zgodzę sie zupełnie. Każdy związek, znajomość uczy. Może sie okazać ze w wieku 30 lat nie bedzie sie potrafiło zachować w związku. Można tez wielu rzeczy nie zauważyc, ominąc. Oczywiście ze najlepiej byłoby znaleść za pierwszym razem tą jedyną. NIestety teraz to już rzadkość


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

dla mnie ideałem jest Czarna BETTY :)

 

jeeee Bam-La-Bam :)

 

To życzę z nią udanego potomstwa i sukcesów zawodowych. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

napisałem, że jest ale z nikim nie jestem :)

 

a tak propo głupi ten temat jest.... :P


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

ale o twojej "ukochanej"?? bo jak tak to się z tobą zgadzam.... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@statek, ale teraz jak mam tą jedyną, której jestem pewny i kocham na serio to ona ma male problemy z wiedzą ile było przed nią ;/ I żałuje, że z tamtymi bylem, takie zabawy miałem, jak teraz mam super dziewczynę i nie "szanowałem się" dla niej, a ona dla mnie tak..A tak poznałbym 1-2 przed nią, nic poważnego i teraz dopiero z nią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

to po co ona wraca do Twojej przeszlosci. Było mineło. Każdy popelnia jakies bledy w zyciu. Ważne abys teraz z ta jedyną nie zabłądził i bedzie dobrze. Wytumacz jej ze wszystko co było zostawiłes za sobą i nie masz zamiaru do tego wracac


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Noc poślubna:

- Kochanie dużo było ich przede mną?

Mija godzina, ona milczy

- Kochanie gniewasz się na mnie?

- Cicho liczę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Miłość jest jak taksówka-szybko jedzie,drogo kosztuję,i kiedyś trza z niej wysiąść. :P

Kochać-, także trza umieć się z nim rozstać,

Umieć,pozwolić komuś odejść,nawet jesli darzy się go wielkim uczuciem.

Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu,zaborczości,jest skierowaniem się ku drugiej osobie,jest przede wszystkim pragnieniem jej szczęścia,czasem wbrew własnemu.

 

Już dawno nie znalazłam chwili by spojrzeć jak "żyje" mój temacik ;) Widzę, że całkiem dobrze się miewa... Tylko dominują tu koledzy;p Przyznam, że trochę mnie to zastanawia...;p Wszędzie Was pełno ;p

 

Janusz Radek, Czekam wytrwale

http://www.youtube.com/watch?v=UD4DZ_AxBLs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

@statek, bo jak wejdzie sie na jakiś temat to cokolwiek robimy nowego, to korci ją zapytać jak to było w przeszłości, nawiązując do eks. Staram sie nie odpowiedziać, ale no ciężko jest zwłaszcza, że za gó.... nie myślałem, a bawiłem sie z dziewczynami i no teraz za to trochę płacić trzeba - widzą jej minę i smutek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siwy7406    47

Trzeba dać do zrozumienia co było przed to nie ma znaczenia i nie wracać do tematu. Liczy sie tylko to co tu i teraz.


Szymczak Robert (@deer) - Człowiek Roku Wielkopolski - wyślij sms o treści WLKP.20 na numer 72355 (koszt 2.46 zł z VAT)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1014t    0

ktoą napisał kiedyś że idealny facet dla farmerki to taki który nie ma gospodarstwa a chciałby mieć.... i jest w tym jakiś sens :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ciekawe jaki? mi od lat sie marzy gospodarka, chociaz nie wiem jakbym sie prezyl to i tak nie bede mial, jedyne to rzeczywiscie znalezc kobitke z arealem ale to pojscie na latwizne ;)


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina009    4

dołączę się do dyskusji i odbijając piłeczkę, kobiecie z gospodarstwem jeszcze trudniej znaleźć odpowiedniego faceta, wiem coś o tym :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No tak, z tym że ci rolnicy co tu zaglądają szukają dla siebie dziewczyny i na swoje gospodarstwo.

@hugolina009 ma niestety ten problem, że potrzebuje farmera dla siebie i do siebie a takiego znaleźć nie łatwo. Jak się uprzeć to da się znaleźć ale poza tym,że ma nosić spodnie powinien jeszcze logicznie myśleć i nie bać się pracy.Do tego ma ją kochać, szanować, akceptować wady i cenić zalety...

Znajdź koleżance takiego faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ideał kobiety dla mnie to bambera musiała by mieć koło 50ha ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
@hugolina009 ma niestety ten problem, że potrzebuje farmera dla siebie i do siebie a takiego znaleźć nie łatwo. Jak się uprzeć to da się znalezc

Jesli tylko ktoś chce napewno sobie kogoś znajdzie,ale szukanie kogoś na siłe,pakowanie się w związki dla zasady,lub innego powodu,jest najgorszą rzeczą z mozliwych rozwiązań,bo wyrządzi to więcej krzywdy niż pożytku.A myslenie że jakoś to będzie,się ułozy to tylko myslenie odbiegające od reguły.Nie ma miłości ,nie ma szczęscia.Zresztą najpierw trza nauczyć sie zyc samemu,żeby potem zyc z kimś.

Całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy....połowy swojej własnej duszy...połowy samego siebie.

Edytowano przez ania25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

@ania25 całkowicie się z Toba zgadzam. SZukanie kogoś na siłę jest dla mnie bezsensu.

 

Jeśli się już pozna kogoś, Zakoch*ję się i czuję, że odnalazło się Brakujący element skomplikowanej układanki jakim jest życie, trzeba dążyć do tego by tą układankę ukończyć. Być szczęśliwym to jest najważniejsze w życiu. Pod definicją szczęścia możemy przypisać wszystko dla jednych są to pieniądze, a dla drugich kochać Tą jedyną.

 

 

 

dołączę się do dyskusji i odbijając piłeczkę, kobiecie z gospodarstwem jeszcze trudniej znaleźć odpowiedniego faceta, wiem coś o tym :unsure:

Jest takie powiedzenie " Kto szuka ten znajdzie" :)

Być może trudniej, ale jeśli poznasz kogoś i pokochacie się, to nie ma znaczenia, że Ty masz gospodarstwo. jeśli się człowiek wiąże z drugą osobą to akceptuje też wady i zalety tej drugiej osoby. Więcej optymizmu z Twojej strony. Gdzieś po świecie błąka się osoba, którą pokochasz, pytanie tylko kiedy ją odnajdziesz? ^^

Ja na przykład posiadam własne gospodarstwo, ale nie szukam "dziewczyny na gospodarkę" tylko osoby z którą chciałbym spędzić resztę życia. Nie wiem co mnie czeka w przyszłości dzisiaj pracuję we własnym gospodarstwie, ale nie wiem co mnie czeka jutro........

Edytowano przez Maciejo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ideał kobiety dla mnie to bambera musiała by mieć koło 50ha ziemi.

Ideał kobiety czy gospodarstwa? bo jak gospodarstwa, to szukaj takiej z około 100ha, bo potem będziesz żałował, że zamiast Marysi wybrałeś Krysię. :P to na urodę i inne cechy już patrzeć nie musisz, tylko na klasę ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To trzeba dać błogosławieństwo dla aktu notarialnego i @Rolandgif :) Im będzie więcej ha na akcie tym więcej szczęścia dla Rolanda a właścicielka gruntu to tylko taki dodatek, Tak z tego wynika.

 

Jest takie powiedzenie " Kto szuka ten znajdzie" :)
Gdzieś po świecie błąka się osoba, którą pokochasz, pytanie tylko kiedy ją odnajdziesz?

Zgadza się. jest takie powiedzenie z tym, że każdy wolałby znaleźć prędzej niż później.

 

Zresztą najpierw trza nauczyć sie zyc samemu,żeby potem zyc z kimś.

Niby racja, ale to tylko złudzenie. Jak nauczysz się żyć samej i ta sytuacja będzie trwać kilka lat to możesz dojść do wniosku, że ta druga połówka jest potrzebna tylko czasami, dla rozrywki i przyjemności a w pracy i tak sobie dajesz rade sama.

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Niby racja, ale to tylko złudzenie. Jak nauczysz się żyć samej i ta sytuacja będzie trwać kilka lat to możesz dojść do wniosku, że ta druga połówka jest potrzebna tylko czasami, dla rozrywki i przyjemności a w pracy i tak sobie dajesz rade sama.

@Kristoforn jeżeli ,człowiek spotka tą drugą połowe i zwiąże się na całe zycie z uczuciem wzajemnym,to masz chęć z Tą osobą pracować na wspolne konto,tworzyć rodzinę itd,a jesli to jest związek z rozsądku to jest całkiem inaczej.Powiem Ci tak ,inaczej na świat patrzy kawaler/panna a inaczej człowiek żonaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Aj kobiety z wami żle bez was jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj