Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Maciejo    33

@ Mat ,celowo dopisałam kolejny wers ,bo Ty i @ Maciejo posądziliście mnie prawie ,o chęć dokonania zbrodni doskonałej :ph34r: O moje długi i mojego męża nie muszę się martwić ,są do ogarnięcia ;)

@Meg5 "prawie posądzaliśmy " a prawie robi wielką różnicę ;) To tylko czysta gra słów :D

Ważne, że masz osobę, która Cie kocha i wspiera. wtedy i "te długi" nie są straszne bo razem można zdziałać cuda :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@ Maciejo ,ja wspomniałam wyżej ,że będą z Ciebie ludzie i to podtrzymuje ,a z podejrzewania mnie o czyn karalny ba nawet zbrodnie, że tak powiem wybrnąłeś niczym rasowy adwokat .Również pozdrawiam :)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

@Meg5 dziękuję za komplement :) Widzisz chyba minąłem się z powołaniem pracuję we własnym gospodarstwie, a mógłbym zostać ..............adwokatem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ale się temat kształci :) miało być o ideałach a już są poruszane rozstania i spadki :D pozdro dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Spadek wartości jest wszechobecny... Takie czasy... Zamiast szlachetnych cech charakteru liczą się tylko spadki co, przez kogo można skorzystać... Tak naprawdę żeby żyć potrzebne jest chyba coś więcej niż tylko pieniądze...? Owszem, bez pieniędzy trudno żyć, ale czy papierki zawsze gwarantują nam sens życia? Przekonanie, że nasze wybory były właściwe...?

Potrzeba ludzi, prawdziwych ludzi, a nie zwierzątek...

 

Z doświadczenia wiem, że wartościowy człowiek, czyli taki z zasadami, jest dziś na wagę złota... Jak pozwolić takiemu odejść??? Ot wielkie dylematy życiowe maleńkiego człowieczka... ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak jak powiedział @ Maciejo to czysta gra słów ,a nie poważne sugestie ... @ Jolanta 23 ,nie traktuj każdej wypowiedzi tak dosłownie ,dobitnie bo akurat z mojej strony to były żarty . Zgadzam się z Tobą, że szlachetne cechy charakteru itp... są ważne ,ale wybacz My to już wiemy bo było to wałkowane do znudzenia w tym temacie ... :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolanta23    4

Meg5 tu nie chodzi o to czy odbieram niektóre słowa zbyt poważnie... Sama wiesz, że ten świat jest pełen ludzi, którym można próbować coś wytłumaczyć, a oni i tak nic z tego nie pojmą... Założyłam ten temat po to, żeby nasi szanowni koledzy zauważyli, że MY też korzystamy ze strony agrofoto, także mamy swoje ideały, marzenia... Może czasem Panowie mogliby się odrobinkę zastanowić nad swoim zachowaniem, nad tym co im przystoi, a co odbiera klasę w oczach kobiet... Temat: "Ideał faceta farmerki" to ogólna refleksja nad tym, kogo może szukać owa farmerka. Zamieszczone wypowiedzi obrazują ludzi, którzy tu zaglądają... Po jednej opublikowanej wiadomości można czasem dowiedzieć się kto, kogo szuka i czy warto odpowiadać kiedy zostawi wiadomość na gg ...

P.S. Cieszy mnie, że moje "dziecko" tak ładnie się rozwija ;) oby tak dalej.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie ;)

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i po wypowiedzi Joli też już wiemy co tu robimy :) oczywiście żart, ale bardzo mądrze dziewczyna mówi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Jakiś zastuj.... czas cos ruszyć

 

 

Wszystko fajnie się czyta. Nie ukrywajmy że faceci są wzrokowcami - kobiety też.

Standardowe cechy jakie powinnien mieć facet. Ale czasami przypadkiem nie jest tak, że jeżeli już pojawia się taka osoba to ją nie dostrzegacie?

 

Miłość, istnieje takie coś ? śmiem wątpić

Pieniądze, majątki no cóż.... wystarczy popatrzeć co się dzieje w strefie "przysłowiowych gwiazd shwo biznesu" dziadek ma laske młodszą o 50 lat. No ale chyba nie wszyscy kierują się zawartością portfela... Chyba. Bo po miastowych to wiem że liczy się i to bardzo. (znam takie osoby)

 

 

A mam takie pytanie, a czy chłopak z miasta nadaje się na gospodarke ?

Czy przypadkiem nie jest tak że jest dyskryminowany poprzez miejsce zamieszkania.... Ja już 2 razy na rozmowie w sprawie pracy (pasz i maszyn rolnych) zostałem zdyskryminowany, zostały podważone moję powoływanie się na doświadczenie na roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Power a chcesz iść na gospodarke?

a jakie masz doświadczenie z branżą rolną? chodzi mi o szkołę, praktyke,prace.

myśle że skoro na tej rozmowie Cię brzydko mówiąc olali to firmy nie warte twojego zaangażowania. porządna firma będzie patrzeć na twoją wiedze i obycie z branżą a nie na miejsce zamieszkania czy też pochodzenie.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

endzit, czy Ty coś sugerujesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no a już myślałem że plamisz nasz męski gatunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Power    1

Power a chcesz iść na gospodarke?

a jakie masz doświadczenie z branżą rolną? chodzi mi o szkołę, praktyke,prace.

myśle że skoro na tej rozmowie Cię brzydko mówiąc olali to firmy nie warte twojego zaangażowania. porządna firma będzie patrzeć na twoją wiedze i obycie z branżą a nie na miejsce zamieszkania czy też pochodzenie.

 

Czemu by nie... nie chce mi się każdemu tłumaczyć od podszewki. Tak mam doświadczenie, zresztą całe życie się uczymy.

Zapytałem się jak dziewczyn postrzegają to.... Bo tak samo jest kiedy chłopak szuka dziewczyny, a trafiają się miastowe. Wiadomo inne środowisko.

Edytowano przez Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to ja Power trzymam za Ciebie kciuki :) bądź niezłomny i przej do przodu :) takich ludzi nam trza! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Pieniądze, majątki no cóż.... wystarczy popatrzeć co się dzieje w strefie "przysłowiowych gwiazd shwo biznesu" dziadek ma laske młodszą o 50 lat. No ale chyba nie wszyscy kierują się zawartością portfela... Chyba. Bo po miastowych to wiem że liczy się i to bardzo. (znam takie osoby)

Jeżeli Twoim wzorem, punktem odniesienia są gwiazdy, to przestań czytać Pudelka i przeczytaj jakąś książkę.

Pieniądze zawsze były ważne, są i będą. To nie jest wymysł współczesnych czasów. Nie da się stworzyć rodziny nie mając pieniędzy. Pieniądze są także wyznacznikiem zaradności mężczyzny. Jeżeli jesteś leniwym i bez ambicji facetem to nie dziw się, że kobiety Cię omijają. Bo po co im utrzymanek?

 

Czy przypadkiem nie jest tak że jest dyskryminowany poprzez miejsce zamieszkania.... Ja już 2 razy na rozmowie w sprawie pracy (pasz i maszyn rolnych) zostałem zdyskryminowany, zostały podważone moję powoływanie się na doświadczenie na roli.

Biedaczek. Widocznie słusznie zostały podważone skoro z takim doświadczeniem nie umiałeś się przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Meg5 każda z nas ma, miała, chce mieć faceta.

Ale co to znaczy go mieć? jacy oni właściwie są?

A jak go mamy to co właściwie mamy z nim zrobić?

Czy możemy sobie go wybrać?

Ależ oczywiście

Przyjmijmy za oczywiste więc, że facet:

- Jest samcem, udomowionym.Wyleguje się na poduszkach, trzeba go karmić, zapewniać rozrywkę czyt. PS2 lub telewizor, wypuszczać na spacery.

- Każdy stara się być dla swojej kobiety okazem alfa, przynajmniej do momentu do póki nie okaże mu Ona godnego zainteresowania.

- Większość z nich to (niestety) zwierzęta stadne, żyją w grupach. Idealnym przykładem są wypady facetów na mecz w pubie. Cóż za integracja.

- Są lojalni, przyjaźnie z wojska ze studiów są wieczne.

- Znaczą swoje terytorium co za tym idzie i samicę z którą są (oto MOJA dziewczyna, MÓJ pokój, MÓJ samochód).

- Mają kompleks króla- kto ma pilot ten ma władzę.

Facetów również dzielimy również na różne typy:

- Synuś mamusi- mam nadzieję że nie muszę tłumaczyć.

- Pępowinowy kumpel- jego kumpel robi wszystko z wami, chłopcy dzielą się wszystkim, jedyne gdzie go nie ma to tylko u was w łóżku a nie dzielą się tylko Tobą no chyba że chcesz

- Pan i władca- podaj, przynieś ,pozamiataj

- Piotruś Pan- zmieniły mu się tylko ceny zabawek, oczywiście na droższe.

- Pan "Ty bejbe jesteś moja"- siłka , koksik i te sprawy:P

- Pan pokaż się a zastaw się- fura skóra i komóra a w portfelu ćma.

- Pan romantyk- trzymanie się za ręce i patrzenie sobie w oczy.

- Pan skrzywdzony- kiedyś rzuciła go dziewczyna i teraz on szuka swojej księżniczki którą zamknie w złotej klatce co by mu nie zwiała.

- Pan Metro- choć już chyba nawet nie, podobno określenie wyszło z mody, ważne że wiemy o co kaman.

- Pan facet- z dziurawą skarpetką, pobrudzoną koszulką, dniowym zarostem.

Była bym zapomniała

Pan Książę z Bajki- nic dodać nic ująć.

Tutaj swoje pytanie kieruję do Was koleżanki jak i koledzy,:

Koleżanki jaki jest wasz facet?Który typ trzymacie w łóżku?Czy czasem nie macie go dość i najchętniej przywiązałybyście go do kaloryfera? :lol:

A do kolegów jakim typem siebie uważacie? :D

I tak stworzymy instrukcje obslugi mężczyzny,na forum z życia wzięte :P

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciejo    33

to może ja będe odważny i zacznę :P Jakim typem faceta jestem? hmmm....... Książę z bajki do mnie pasuje tylko nie mam białego rumaka no ale to szczegół, zawsze mogę pożyczyć od znajomego :P Dokładny opis mnie to moja słodka tajemnica. Gdybym opisał siebie jakim jestem to moja skrzynka odbiorcza by się zapełniła od wielbicielek :lol: :lol: Na pewno jestem skromny to przede wszystkim ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Eeeeee jak skromny to odpada :lol: :lol:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj