Jolanta23

Ideał faceta farmerki

Polecane posty

Gość   
Gość
a zdrady się nie dopuszczą.

Szkoda mój Miły ,że teraz dopiero to dostrzegasz. -_- Mnie z Kristofornskim o coś podejrzewasz <_< Dopiero me złości i brak litości ,doprowadził Cię do jakiejś sensownej mądrości .

Wszak jest taka prawda ,że jak się komuś coś wmawia uparcie ,ten w końcu gotów w to uwierzyć ... ^^ a może i co fajnego przy okazji przeżyć :rolleyes:

Już miałam Cię puścić kantem, a tu takie słowa ....nie ma rady trzeba ten związek ratować .

Powiem Ci coś jeszcze Macie Drogi ,przemyślałam to wszytko i Koziołka adoptuje ,wezmę pod swoje skrzydła i go naprostuje . ;[

(teraz jest czas na łzy i wielkie godzenie , ja na telenowele przystało musi być '''ryczenie'' :D)

PS: Szkoda że nie ma tu emotikonek z płaczącym pyszczkiem .... B)

Piosenka o naszej kochającej się rodzince ...

 

Reżyserze ,dobrze jest ...? Czy jak na wredną teściowa nie za delikatnie ? :lol:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ach Megan, wiedziałem że nasza miłość przetrwa każdą burzę, to intrygi naszej synowej tak mi głowę zmąciły, ale od dzisiaj koniec z jej sztuczkami, jej moc na mnie już nie działa. :P Wczoraj nago wskoczyła mi do łóżka, ale się wyro zarwało, :lol: to chyba nasza miłość czuwała abym nie uległ jej wdziękom. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ty mnie wykończysz Mat tymi wyznaniami ,już lepiej kłam mi ,bo skończyły mi się już waleriany :unsure:

Adoptowałam Kozę i synową też muszę przełknąć ...Cholera, idzie ze złości pęknąć ;[

A gdzie ona ? Po kątach się chowa i knuje znowu spisek ..... :blink: Baziula ,pozdrawiam Cię ...Twoje teściowa :wacko: ( :D;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

. :P Wczoraj nago wskoczyła mi do łóżka, ale się wyro zarwało, :lol: to chyba nasza miłość czuwała abym nie uległ jej wdziękom. :P

 

Chyba coś ci się teściuniu śniło...... to nie byłam ja. Wczoraj baraszkowałam w stogu siana z KOZĄ. Tam to się dpiero dzaiło... hahaho.

 

Tak że ja nie wiem kto zarwał ci wyro..... poza tym aż tyle nie ważę żeby łóżko zarwać...... musiałabym skakać z sufitu......

Edytowano przez baziula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
musiałabym skakać z sufitu......

No nikt tu nie liczył że sama się przyznasz do niecnych czynów, ale JEDNO JEST PEWNE, z pewnością w skoku w dal zajęła byś pierwsze miejsce, :P dobrze jeszcze że mi czego nie złamałaś :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Mat ,jakie Ty masz sny ? :blink: Wiem co młoda synowa ,to nie stara teściowa .... :( :unsure: Tylko w takim razie ,kto tą kanapę w salonie wykończył ? :huh: Detektyw ,czy TY wiesz coś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mnie tam nie było, nie ja figlowałem z Matem :lol: a do łóżka Wam nie wlezę :ph34r:

Jedno już wiem, to łóżko wcześniej już było zarwane i prowizorycznie naprawione.Zgadnijcie KTO pod Waszą nieobecność tam figlował i dokonał tego zniszczenia.

 

Wasze pieski to wiedzą

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Oj Mat ,jakie Ty masz sny ? :blink: Wiem co młoda synowa ,to nie stara teściowa .... :( :unsure: Tylko w takim razie ,kto tą kanapę w salonie wykończył ? :huh: Detektyw ,czy TY wiesz coś o tym ?

Megan, Wiesz że Jesteś dla mnie wszystkim, z Twoim tyłeczkiem żadna inna nawet nie może się równać. Tylko po co mieszasz KRISTOFORnskiego, CZy Ty coś z nim masz?

 

Nie udawaj że nie wiesz kto wykończył naszą kanapę, wpadałaś w istny szał namiętności, nawet nie znałem Cię z tej strony. :P Zniszczę każdego kto się do Ciebie zbliży, a z listonosza nawet torba nie zostanie. :P :lol:

 

Ps. zapraszamy do zabawy nowych aktorów i aktorki, kto chętny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

Tak, Wy tu tylko o jednym a moich oszczędności jak nie było tak nie ma. Tabun mężczyzn przez ten dom się przewija, co druga kanapa wykończona, wychodzi listonosz, przychodzi Kristofornski, po nim Pablo. A Mat niczego nie widzi, tylko się tyłeczkiem Megan zachwyca ..... haha nie on jeden. Gdzie są moje oszczędności? Założę się, że ukradła je Megan, aby uciec z jednym ze swoich kochanków.........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie synowa, widziałem co zrobiłaś z moją kanapą, także wszystkie inne też pewnie Twoja robota. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj Mat ,znowu się gubisz w tłumaczeniach ,niewiarygodny jesteś do znudzenia . <_< Jak synowa kosza Ci dała ,to się do mnie uśmiechasz ...Mówisz ,że jestem Twoje cała ,ale nie patrzysz mi w oczy ,tylko na mój t*****.... :unsure: noooooo wiem że jest uroczy :rolleyes: Ale po co zaraz wspominać o sednie sprawy wszak, to o czym tak marzysz ,dostałbyś i tak w pakiecie ... ^^

Jednak przez te Twoje niespójne wyjaśnienia ,dziś tylko tak mogę Ci zaśpiewać <_< http://www.youtube.com/watch?v=0uuYicF9eUg

 

Tylko po co mieszasz KRISTOFORnskiego, CZy Ty coś z nim masz?

Tak .....DNA !

Tak, Wy tu tylko o jednym ...

O proszę ,cnotliwa się znalazła ,najpierw mi Mat sponiewierać chciała i kto wie czy nie sponiewierała ,potem z Kozą w stogu siana .... <_< I kto tu myśli o ''tym '' od samego rana ???

Założę się, że ukradła je Megan, aby uciec z jednym ze swoich kochanków.........................

Ty synowa ,mnie nie wnerwiaj takim oskarżeniami, ja za wszystko płacę złotymi kartami . B) Miałbym się połaszczyć na Twoje marne grosze ? Daj spokój ...proszę :lol:

Kochanka jeszcze nie mam ,ale kto wie może będzie ,bo ten Mat, to już pozamiatał sobie wszędzie -_-

:D

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

 

 

O proszę ,cnotliwa się znalazł ,najpierw mi Mat sponiewierać chciała i kto wie czy nie sponiewierała ,potem z Kozą w stogu siana .... <_< I kto tu myśli o ''tym '' od samego rana ???

 

 

 

 

Gdzie by mi się tam teścia atakować chciało? Czy by mi się to w ogole opłacało?

Gdy mam tu męża jędrnego i chętnego.???

 

 

Ty synowa ,mnie nie wnerwiaj takim oskarżeniami, ja za wszystko płacę złotymi kartami .

:D

 

Złote katy to teścia są, zarobi na nie za granicą jeżdżąc na kombajnie u germanina.

 

A ja miałam kupę dolarów i rosyjskiego złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Kochanka jeszcze nie mam ,ale kto wie może będzie ,bo ten Mat, to już pozamiatał sobie wszędzie -_-

Nawet nie myśl o tym ;[ Wiesz dobrze że jestem porywczy, nie oddam twego tyłka nikomu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mat ,jak Ty mnie rzeczowo traktujesz i się przy tym zaklinasz ,że do mnie coś czujesz <_< Co Cię we mnie tam podkręca ,pewnie to że jestem straszna jędza? :lol:

A ja miałam kupę dolarów i rosyjskiego złota.

Tak synowa ,już CI wierze ....i to wszytko miało być w skarpecie ? :lol:

Ta rodzinka jest zabójcza .... Musze zażyć jakieś mocniejsze ziółka :wacko:

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Megan wpędzisz mnie do grobu tymi podejrzeniami i przestań brać te prochy. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chyba za bardzo Ci poluzowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Poluzowałeś ? Co ja się Ciebie pytam ? Oj Mat ,nie zaczynaj ,bo wiesz jaka ja jestem kobieta ... <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale Ty chyba nie wiesz jaki ja jestem facet. ;) jak odejdę, to będziesz mnie błagać żebym wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Idę spać ,teściowa ma dość ,niech rodzinka się teraz wypowie ....Musze odpocząć i podładować akumulatory ,bo jutro znowu będę tu mieszać i stwarzać pozory .... :D

Pa ............

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WodnyElf    3

Ech... Mat... ja wiem, że to miał być nasz sekret ale... żeby tak ściemniać na temat wyra że niby samo z siebie...Poza tym obiecywałeś mi rozwód a tu z poworotem wielką miłosć czujesz do niej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

O proszę ,czego ja się tu dowiaduje ,a detektyw już listonosza psami szczuje . :blink: Biedny listonosz w Leśnej Górze wylądował i leżeć na brzuchu tylko może . :unsure:

Mat i jak mam Tobie wierzyć ,że kochasz i tęsknisz ,że miłość nasza wszystko wytrzyma ...? :( .Ile Ty jeszcze tych kobiet masz i przyznaj się w końcu w co TY zemną grasz ? ;[

Już wiem czyim dziełem Koza jest ..,a jam głupia Ci uwierzyłam -_- .Tej kanapy w salonie też Ci nie daruje ,to od mojej mamy pamiątka pokoleniowa ,a Tyś ja z tą ;[ E... zdewastował ...

Edytowano przez Meg5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baziula    6

No jeszcze rozumiem, że ojciec może wypierać się dziecka.... , że to niby nie jego ziarno padło na akurat żyzną glebę.... ale żeby nie było wiadomo kto jest matką to już chyba lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ech... Mat... ja wiem, że to miał być nasz sekret

Ach Elfunia, Megan chyba się wszystkiego domyśla, chciałem to rozegrać po cichu, Megan ciągle jest na prochach, ale chyba się tak nie da. :P

 

.Tej kanapy w salonie też Ci nie daruje ,to od mojej mamy pamiątka pokoleniowa ,a Tyś ja z tą ;[ E... zdewastował ..

Stara już była, mole dawno zrobiły z niej sitko. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj