Ksawery

Sklepy ze środkami ochrony roślin

Polecane posty

aro1975    324

dobre mają ceny, jak idę na zakupy zawsze sprawdzam ceny u nich lub rudniuka i targuje się u swojego sprzedawcy - zawsze obnizają Teamagro kuczyńska biała podlaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    353

grubcio, ceny tam sa bardzo wysokie, u mnie na wsi mozna kupic w takiej cenie co tam sa. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71

ja kupiłem w Agrolok-u Basfoliar 36 extra 20l 4 sztuki ,i kurcze na korkach plomby pozrywane nakretki też tak jak by mocno dokręcone i aż zaczynają pękać denka od góry i,i to nie jedna ale każdy tak samo. Dodam ze data produkcji to 2012r. Dzwoniłem tam i sie pytam o co chodzi ,bo jaką mam gwarancje ze nie jest to rozrabiane czy coś ,a babeczka która odebrała nie wie jak tam na magazynie jest i że takie dostają od dostawcy. Zaproponowała ze moge złożyć reklamacje ,ale na moje oko płyn wygląda okej to nie bede i nie chce mi sie z nimi bawić. No ale podejrzana sprawa jak dla mnie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    497

wiesz, moze przeciekało, na magazynie dokręcali pracownicy i sie przy okazji plomby pozrywały.

Nawozy dolistne są z tego znane, ze opakowania i zakrętki mają zwykle nienajlepszej jakosci.

 

ps

mozesz sobie zważyc taką bańke i porównać do takiej samej z innego źródła, to bedziesz wiedział, czy było rozcieńczane wodą (woda waży 1kg/1l, natomiast nawóz wyraźnie wiecej (przynajmniej 1,1kg/l albo i wiecej) i jeśłi sie okaze, ze obie ważą tyle samo, to jest ok, jeśłi natomiast któraś bęðzie lżejsza, to znaczy, ze jest chrzczona (albo po drodze trochę wyciekło)

 

Szczerze, to nie spodziewam sie, żeby coś kombinowali w agroloku, bo juz sporo mi różnch rzeczy nawysyłali i było ok, ale sprawdź dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71

nie już za późno :P ,wyglądało całkiem spoko a co do ważenia to bańka 20l ważyła 24kg u kuriera na nadaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Choć być może, jak jesteś nowy i pierwszy raz masz z nimi kontakt, to trzeba będzie zapłacić przed dostawą.

 

Nowy jak chce na przelew to jest telefon do SOŁTYSA o opinię na temat danego jegomościa.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatiRol92    71

ja jestem nowy założyłem tam konto i bez problemu zamówiłem i zrobiłem przelew przesyłka była za 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Zapłaciłeś za towar i otrzymałeś przesyłkę nic w tym dziwnego (Ty im musiałeś zaufać) w drugą stronę szukają opinii u SOŁTYSA.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MultiEko    0

Polecam nasze produkty, dostępne na OLX i allegro, bądź przez stronę. Jako producent gwarantujemy najniższe ceny na nawozy krystaliczne i płynne- dolistne. Przykładowo, Boramina 7 zł/l przy detalu, 6,75 w hurcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    458

https://www.sklepfarmera.pl/

Macie jakieś opinie odnośnie tego sklepu?  Na to co potrzebuję mają fajne ceny, no i nie ma problemu z dostępnością.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez Neveragain
      Jakie będą ceny kukurydzy mokrej i suchej w sezonie 2024? W jakich cenach sprzedajecie kukurydzę w Waszych regionach? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach kukurydzy, ceny rosną.
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj