Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Konii    6

Witam,mam okolo 0.5T kamieni ozdobnych i nie mam pomysłu co moge z nimi zrobic,a leza niepotrzebnie pod domem :/ Macie jakies pomysły ? :))

Konii    6

Kamienie własnie pochodza z wjazdu bo robilem :D Mama cos chciała z nich zrobic ale nie ma pomysły :/

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Możesz ukisić kapustę, kamienie będą jak znalazł do przyciśnięcia kapusty.

Kameleont25    75
Napisano (edytowany)

Jak de i z jednej strony proste to zrób sobie skalniak.

Edytowano przez lukaczmarek

gadek5228    132

Poukładaj je ładnie wokół domu przy sobie,tak jak ściana domu ok.0,5m. Miedzy domem a kamieniami nawieź jakiejś czarnej,żyznej ziemi i posadź tam ozdobne kwiatki i różne takie zielenizny a nawet drzewka albo krzaczki

ysy    32

a ja proponował bym ci proce kupić

kyllingstad    0

Jeżeli zamierzasz w przyszłości zalewać fundament to kamienie możesz utopić w betonie, będzie taniej, szybciej i fundament będzie silniejszy o ile kamienie będą dosyć czyste.

Pawell18    13

jak bym ułożył z nich 2 równoległe do siebie rzędy

potem posadzil tam jakies ladne iglaki, podlozyl taka specjalna folie przepuszczajaca powietrze i wode a potem posypal na to drobne, ozdobne kamienie lub barwiona kore.

mam tak u siebie przed domem i wyglada to nawet ciekawie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Łukaszda
      Panowie kupiłem nowo pompe hydrauliczno i nadal wysadza uszczelniacz na wałku

• Przez keeway
      witam mam zamiar kupić łuparke swidrowa pod cignik i niewiem czy bedzie pasowac walek od rotacyjnej napewno ktos robił link od łuparki podaje w linku    http://allegro.pl/zestaw-wom-swider-80-z-wymienna-koncowka-rebaki24-i6579957576.html#thumb/1

• Przez RoRo
      Witam chcialem pomalowac sobie pług na czerwono, jaka farba pomalowac najlepiej??Chcialem pistoletem pod kompresor, i gdzie kupic takie farby zeby to jakos tanio wyszlo?
    • Przez pawelgruta
      Witam !

Jakie szerokie opony  do przodu C 330 4x4 ?

Mam na sprzedaz most i przekladnie do C 330 M . Most razem z  silownikem skretu.  Dorabiam napedy 4x4 do C 330 . Ładowacze czolowe z rama wzmacniajaca ciagnik udzwig 1 t. .Wykonuje modyfikacje hydrauliki.

• Przez Schadow
      Witam. Chciałbym się zapytać czy ktoś próbował przerobić rozrzutnik do obornika na rozsiewacz do wapna jeśli tak to co trzeba kupić i czy w ogóle się to opłaca?