Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Bób bizon
czostek    2

Kraków rybitwy dzis rano 10zł i bylo może z 5 osób. Srednio szedł, ponoć malo kupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Kraków o 17 stej wywoławcza 9 sprzedałem po 8 na auto na warszawskich blachach były ze 3 takie auta ładowali jak to na bronisze to zarobią..Coś mi się zdaje że od jutrzejszego popołudnia będzie w okolicach 5zł w Krakowie.

Edytowano przez Piotr778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Ciekawe co przyszły tydzień pokaże w tamtym roku o tej porze od poniedziałku zjechało na 3zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakubek7    0

powiedzcie gdzie kupić wałki do łuskarki bo nikt nie chce łuskać

     dziś     radomska giełda rolna 7,50

Edytowano przez Jakubek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyszły tydzień powinien miło zaskoczyć . W naszym rejonie kto nie ma nawadniania to w tym tygodniu i sadzony i siany  zaczął i skończył . Wszystko uschło na pniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

powiedzcie gdzie kupić wałki do łuskarki bo nikt nie chce łuskać

     dziś     radomska giełda rolna 7,50

 

Same walki?

sa takie firmy co pokrywaja rury guma wiec takowej musisz poszukac 

 

Mam zamiar tez robic luskarke i chetnie bym sie dowiedzial cos wiecej jakiej srednicy musza byc walki, jaka odleglosc tasmy od walkow, jaka szczelina miedzy walkami i ziarka po wyluskaniu najlepiej puszczac do kapieli wodnej czy na sucho i ile moze kosztowac wagopaczkarka ?

Edytowano przez Plagrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czostek    2

Wydaje mi się ze cena będzie się utrzymywać bo ponoć nie ma duzo strąków na krzakach,a i krzaczki niskie. Dodając do tego jeszcze deficyt wody i usychanie to cena nie powinna spaść. Wiec trzymać się ceny chopy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Dziś popołudniu wołali 7 na Rybitwach ruch wkoło spory.Ja nie miałem jadę jutro z bobem ostatni raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czostek    2

wczoraj sprzedalismy po 7, a potem ponoc szedł i po 8, wołali po 9. Ale ponizej 6 raczej nie schodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

A który to ty, bo ja też jestem codziennie z bobem od jakiegoś tygodnia?

Edytowano przez ursus3603p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plagrafi    23

liczyl ktos z was ile kosztuje wyprodukowanie i przygotowanie do sprzedazy 1 kg bobu? 

I czemu mi sie robi taki brazowawy po 10h?

Edytowano przez Plagrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woojak33    0

A który to ty, bo ja też jestem codziennie z bobem od jakiegoś tygodnia?

zazwyczaj pod parasolka pod barem stoje. A Ty to który?? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

Szarym passatem b5 na LSW, tylko ze ja w dzień jestem zazwyczaj.
Po ile był dziś bób jak byłeś?

Edytowano przez ursus3603p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
woojak33    0

dzisiaj nie bylem bo u mnie jeszcze trochy przymlody jest bob a groszek na razie dojzewa, ale po niedzieli bede juz regularnie jezdzil. Ja zawsze rano ok 2 juz na miejscu jestem. Wczoraj po ile sprzedawales??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borczok    7

Witam. Mam pytanie ile płacicie za łuskanie recznego bobu,ile jedna osoba na dzien uskubie? Z góry dzieki za odpowiedz

Edytowano przez Borczok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czostek    2

Borczok - musisz narwać bobu i łuskać cały dzień, zważyć i będziesz wiedzieć :) potem zastanowić się ile byś dał za taką robotę i analogicznie płacić pracownikowi, proste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez czysty26
      Witam!
      Zastanawiam się nad kupnem maszyny do obierania ( łuskania ) bobu. Do tej pory obierałem ręcznie (a raczej obierało 50 ludzi ) zaczęło mnie to już męczyć i zastanawiam się nad maszyną. Produkuje bób do sieci marketów i musi on wyglądać bardzo dobrze bo inaczej zwrot . Widziałem filmiki z takimi maszynami i mam wątpliwości co do jakości takiej obróbki. Dlatego mam pytanie do osób które miały styczność z taką maszyna, czy bób tak obrany nadaje się do sprzedania na świeży rynek, czy nasiona wygniatane przez wałki nie zmieniają koloru po paru godzinach itd. itp.
    • Przez Bamber94
      Witam planuje wsiać trochę bobu do handlu,chodzi mi o to żeby była to odmiana plenna,atrakcyjna dla kupującego i najwczesniejsza.Być może będzie pod agrowłókniną.Znalazłem 2 ciekawe odmiany Figaro i Witkiem Manita, która wg was bedzie lepsza?
    • Przez mati92
      Witam , w tym roku zasadziłem dosyć duży areał ziemi bobem z związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy nie znacie jakieś inne miejsca sprzedaży płodów rolnych oprócz targowisk . Czy znacie jakieś firmy , sklepy , które skupują to warzywo albo ktoś na forum prywatnie . Bardzo jestem ciekawy jak wygląda ten biznes od strony sprzedaży , za wszystkie mądre rady dziękuje . Jestem z okolic Słomnik
    • Przez dawidursus323
      Hey. W tym roku mam zamiar posadzić więcej bobu. Mam pytanie. Gdzie mogę go sprzedać? Co trzeba zrobić aby sprzedawać ten bober w zwykłym sklepie?
    • Przez dawidursus323
      Hey. Dzisiaj plewiłem mój bób. Miałem go bardzo zachwaszczonego bo przez 2 tyg lało i nie sie nie dało zrobić a ziemia to glina. Wiekszosc chwastów to 20% osty, 70% zboże [w tamtym roku na polu był owies i to jego jest najwiecej] i 10% inne. Co na nastepny rok zrobić aby zniszczyć te nasiona przed sadzeniem aby tyle tego nie rosło? roundap? gleboka orka?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj