Polecane posty

andrzej2110    535

Do pająka koła 16 cali??? ojj to musiał być zabójczy widok.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kola od kosiarki majo 16 cali.

Wiem jakie ma maluch. Jeździłem takim kilka lat ;)


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Gdzieś w galerii jest zdjęcie, gdzie zgrabiarka ma z tyłu dospawaną drugą piastę z kołem i to wygląda jak w samolocie ;)

Ja założyłem od snopowiązałki koło (wygląda prawie identycznie jak oryginał), było super, dopóki nie pękła felga. Teraz mam założoną oponę od starej prasy od snopków "KUNA" na oryginalną felgę. Nie ma problemu z pękaniem, no i nie ściąga jej w mokrej trawie.

A tobie radzę kupować opony i dętki z Dębicy, bo chińszczyzna faktycznie pęka zanim dojedzie się na pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

kupując opony radzę zwrócić uwagę na ilość PR ;) czyli płócien max w tym rozmiarze to chyba 4 PR i wtedy wytrzyma :D

Ewentualnie można bez przeróbek zakładać koła od kopaczki dwurzędowej piasty te same bez przeróbek mam założone jedno z prawej takie i przy nowych sprężynach z tyłu a starych z przodu przy zgrabianiu się nie "prostuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

jak na oryginalne felgi tylko dębica bo się opona wcale nie zdziera a te chińskie gówna w moim wypadku wytrzymały 10 km ;) bo potem slicki się zrobiły poza tym te opony sa przystosowane to wózków paszowych itd a nie do zgrabiarek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemko    20

Dokładnie taka zgrabiarka z tym kołem 16" to był widok bezcenny, ważne żeby spełniało swoje przeznaczenie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek456    19

Witam mam taki problem bo chce się z takim gościem wymienić przewracarkami ja mu dam 5 gwiazdową a on 7 gwiazdową tylko chce żebym mu dopłacił tylko ja niewiem ile mozna mu dopłacic a przewracarki są w dobrym stanie obydwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Witam mam prawie identyczną zgrabiarkę jak ta tylko że moja jest na 4 te gwiazdy.. i powiem tak , jeśli masz równe łąki to ok polecam , ale jeżeli masz z nierównościami tzn. jakieś dołki przełomy to nie polecam bo będą Ci się łamały te zęby tak jak u mnie bo mam niestety nie równą łąkę i często właśnie łamią mi się te zęby . Dlatego szkam jakiejś zgrabiarki na nierówny teren . Pozdrawiam . razor275

 

Sorki jeżeli się to nie trzyma kupy i ładu ale troszkę jestem podchmielony :)

Edytowano przez razor275

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej207    0

ja mam 4 gwiazdową i faktycznie jest trochę za wąska zęby łamią się w każdej z czasem nic nie jest wieczne wszystko zależy od ustawienia i czy pole jest w miarę równe to nie pękają tak często

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz22    1

Znając życie zęby bedą pukać jak to wersji 4 gwiazdowej. Po drugie materiał zapycha się pod tą ramą. Mam dwie ciągane 5 i to kalectwo 4 ale nie użuwam tego bo jak do sieczkarni samobieżnej to strach,bo zęby zostają w trawie :o

Tak czy inaczej dle mnie ciągane są o niebo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielarz269    1

Plusem jest to że praktycznie sobie wszędzie wygrabisz i dograbisz nie to co w ciąganych. I powiem ci tak że jak masz już duży wałek to ci się pcha pod tą ramą co trzyma gwiazdy i grabiarka zdarza się w tedy że się uniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Ma ktoś popularny wicherek w wydaniu na 9 gwiazd?

http://moto.allegro.pl/nowa-przetrzasarka-zgrabiarka-sloneczko-zaczepiane-i1972948398.html

jak się to sprawuje czy nie ściąga na nierównościach czy dużo lepsza wydajność w porównaniu do 5 cio gwiuazdowej 6,5tyś za to coś to sporo ale czymś grabić trzeba do samego siana chyba była by wystarczająca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Jest dobra ale tylko na duże pola , na małych trudno się z tym wykręcić . Na końcu ograbianego pokosu zwija się trawa w taki kołtun i się prasa zapycha . Jeśli masz nie duże pola to lepiej robić 5 gwiazdową ograbiarką . Mam do sprzedania 5 słoneczkową zgrabiarkę .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

ściąga na nawrotach i zostawia pewnie heh to tylko karuzelka w takim układzie tylko gdzie dobrą karuzelke trafić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

były kiedyś jeszcze 10 gwiazdowe/słoneczkowe ale w innym układzie - literka 'V'


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Ten tzw. "pająk" to porażka lepiej kup karuzele używana nie ma porównania z pająkiem jest 100razy lepszy. Pod każdym względem. Np. po karuzeli wyjdą twardsze bele, lżej je rozwinąć, prasa ma lżej, ty nad góra się nie martwisz rządek i tak równy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

Ale karuzelą kamienie się zgrabiają . Ja z beli to nieraz kilka kamieni wyciągnę .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucek279   
Gość lucek279

zdarza się że pociągnie kamień ale wystarczy ją dobrze ustawić.

A tak po za tym skąd masz kamienie na łące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol323    104

Jak chcesz żeby Ci na górach nie ściągało to uwiąż na stałe koło z prawej strony bo z lewej masz zaczepiony do zgrabiania.. Na stałe uwiążecz i nawet nie drgnie ja wielkiej górze żeby nie zjechało czy coś.. Tylko że na zawrotach to można połamać te koło ale 2 rok i dobrze sie grabi :)


Mały, Skromny, Lubiany, ŁośQ :D
Pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez corrado
      Sprzedam rozrzutnik 2-osiowy stan dobry. Łańcuchy i zębatki w bardzo dobrym stanie, jest tyna burta więc może służyć również jako przyczepa. Adapter 2-wałkowy. Cena 2800zł Do sprzedanie również zgrabiarko-przewracarka 5-gwiazdowa cena 500zł i kosiarka rotacyjna Famarol 1,65 cena 1400zł.
    • Przez PrzemekRol29
      Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, kupiłem Ciągnik Massey Ferguon 6180 Dynashift z 1997 roku z oponami: przód 380 mm szerokości, tył 600mm.
      Czy jest możliwość zmniejszenia szerokości z tyłu opon jak tak to na jakie, interesuje mnie szerokość między 450 - 500, czy przy tym będę musiał zmieniać felgi czy jest opcja zwężania, oraz dodatkowo czy będę musiał zmieniać coś przy oponach z przodu ? Dziękuje za pomoc.
    • Przez gadget
      Sprzedam nieużywaną zgrabiarkę kuhn GA 7501 z 2018 r w okazyjnej cenie
      Zgrabiarkę trzeba będzie sobie złożyć bo część maszyny jest w pudełku.
      Proszę o poważne oferty





    • Przez Blusik
      Witam czy ktoś może powiedzieć mi z jakiego auta jest ta felga z opona 
      Wiem że felga jest zabezpieczona pierścieniem do okoła. 
      Traktor ma 30-40 lat 

    • Przez Antek1391
      Jakie polecacie opony na tył do c360 w pole i do lasy bardziej do lasy. Posiadam taurusy  radialki i w zimie się nie nadają do niczego  jadą na lodzie.Proszę o opinie jakie opony polecacie najlepiej sprawdzone. Z góry dzięki. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj