Polecane posty

andrzej2110    535

Pewno sprzedaje na kg :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

sprzedajesz na złom ją? bym taką kupił ale pewnie daleko mieszkasz...

Edytowano przez jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40

sprzedajesz na złom ją? bym taką kupił ale pewnie daleko mieszkasz...

Ja ma Zgrabiarkę 5 do sprzedania . Do mnie masz ok 100 km , zdjęcie jest u mnie w galerii a co do ceny to się dogadamy .


Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

wlasnie za 300 zl kupilem 5 u sasiada na czesci zamienne do mojej .

mysle nad tym czy daloby sie dospawac kawalek tej 5 do mojej 7 zeby zwiekszyc wydajnosc pracy. nie widzial ktos takiego wynalazku czasami lub jakie macie propozycje jak to sensownie zrobic ??


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Widziałem gdzie fotkę "9". Jeśli masz większe pola to niezły pomysł.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Robiłem piątkę na sześć idzie doskonale - ktoś zapyta dlaczego nie na siedem , raz 7 ma inną wzmocnioną ramę , koła by trzeba przesunąć ogólnie łatwiej kupić co do 9 gwiazdowej ta ma jeszcze mocniejszą ramę od 7 , najłatwiej dodać jedną gwiazdę jeśli dodasz dwie bez przesuwania kół maszynę może ściągać przy zgrabianiu , najlepiej połączyć - wzmocnić to metrem rury o mniejszej średnicy pospawać i jest OK .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3048

tak wlasnie mysle zrobic -jak sie ociepli. :P , a jak jest ze sciaganiem tylnego kola przy grabieniu pod gorke,zauwazylem ze moja coraz czesciej nie grabi na pelna szerokosc ?


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stuart    121

Ja tak robię swojej 7 wiąże koło te co się je zaczepia do przewracania za dyszel łańcuchem do ramy i jest git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

Witam, ostatnio ciągle pękają mi opony do zgrabiarki( rozchodzą się same od siebie).Chciałem z tym zrobić porządek i kupić raz, a porządne. Jakie opony(4.00-10) polecacie do zgrabiarki?. Myślałem nad kupnem od skutera http://allegro.pl/op...3308786715.html co wy o tym sądzicie?

Edytowano przez masseyf12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Lepiej kup koła od "Malucha" szlifierka w łapkę i po pół godzinie cieszysz się kompletem o wiele mocniejszych kółek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

kup 4 plucienne

jesli chcesz zmieniac cale kola polecam 5.00x9, tylko trzeba trafic felge ze starej maszyny do mlucenia, lub przerabiac takie jak przy kopaczce

zdjecie takiego kola mam w glaerii, jesli Cie interesuje

kola z malucha, szczegolnie letnie opony jak i te od skutera nie bardzo sie nadaja, szybko zaklei sie bieznik, czyli zero przyczepnosci

moze jakas zimowka czy jakas "grubsza" kostka bedzie lepiej sie czyscila


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

Najbardziej interesuje mnie oryginalny rozmiar. Zastanawiałem się właśnie nad 3 oponami: mitasa(wiem,ze są dobre, mam przy wszystkich ciągnikach i są nie do zjechania) trayala:http://allegro.pl/mocna-opona-opony-4-00-10-zgrabiarka-zgrabiakri-i3325423719.html lub tą od skutera(muszą też być wytrzymałe w końcu chodzi tu o bezpieczeństwo ). Tylko nie wiem które wytrzymają dłużej i będą lepiej nadawać się do zgrabiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

osobiscie wybralbym mitas'a

te od skutera sobie odpusc, jak juz pisalem nie bedzie sie trzymac, moze jeszcze cos z quada podejdzie

poszukaj jeszcze w rozmiarze 4.40, takie byly montawane w przyczepkach samochodowych


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja polecam dębice - mam już 4 lata, zgrabiarka nie garażowana i guma nadal w dobrym stanie - mitasy dużo szybciej pękają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusc914    56

Dębica to dobry wybór. W tym roku założyliśmy oponę Firmy Kabat + nowa dętka. Czas pokaże ile jest warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyf12    54

Ten tzw. "pająk" to porażka lepiej kup karuzele używana nie ma porównania z pająkiem jest 100razy lepszy. Pod każdym względem. Np. po karuzeli wyjdą twardsze bele, lżej je rozwinąć, prasa ma lżej, ty nad góra się nie martwisz rządek i tak równy itp.

No nie powiedziałbym, że jest 100 razy lepsza. Ma też i minusy: za mocno może pokruszyć siano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Trzeba umieć pracować taka maszyna i siana nie pokruszy a może zrobi i delikatniej niż pająk, po prostu wolne obroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez corrado
      Sprzedam rozrzutnik 2-osiowy stan dobry. Łańcuchy i zębatki w bardzo dobrym stanie, jest tyna burta więc może służyć również jako przyczepa. Adapter 2-wałkowy. Cena 2800zł Do sprzedanie również zgrabiarko-przewracarka 5-gwiazdowa cena 500zł i kosiarka rotacyjna Famarol 1,65 cena 1400zł.
    • Przez PrzemekRol29
      Witam. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc, kupiłem Ciągnik Massey Ferguon 6180 Dynashift z 1997 roku z oponami: przód 380 mm szerokości, tył 600mm.
      Czy jest możliwość zmniejszenia szerokości z tyłu opon jak tak to na jakie, interesuje mnie szerokość między 450 - 500, czy przy tym będę musiał zmieniać felgi czy jest opcja zwężania, oraz dodatkowo czy będę musiał zmieniać coś przy oponach z przodu ? Dziękuje za pomoc.
    • Przez gadget
      Sprzedam nieużywaną zgrabiarkę kuhn GA 7501 z 2018 r w okazyjnej cenie
      Zgrabiarkę trzeba będzie sobie złożyć bo część maszyny jest w pudełku.
      Proszę o poważne oferty





    • Przez Blusik
      Witam czy ktoś może powiedzieć mi z jakiego auta jest ta felga z opona 
      Wiem że felga jest zabezpieczona pierścieniem do okoła. 
      Traktor ma 30-40 lat 

    • Przez Antek1391
      Jakie polecacie opony na tył do c360 w pole i do lasy bardziej do lasy. Posiadam taurusy  radialki i w zimie się nie nadają do niczego  jadą na lodzie.Proszę o opinie jakie opony polecacie najlepiej sprawdzone. Z góry dzięki. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj