Skocz do zawartości
chrobi123

wniosek o nadanie numeru gospodarstwa a potem wniosek o płatności bezpośrednie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
gospodarstwa
chrobi123    0

witam, jeżeli jutro złoże wniosek o nadanie numeru gospodarstwa to czy mogę od razu złozyć wniosek o platności bezpośrednie czy muszę czekać coś, bo wyczytalem że niby 21 dni i czy to jest prawda?

nhfan    1

21 dni może nie, ale te 2-3 dni musisz poczekać także złóż w piątek na wtorek będziesz miał :)

AturSz    6

zeby złożyć wniosek o płatności musisz miec najpierw numer gospodarstwa tak wiec jak tylko go dostaniesz skladaj wniosek:):)

Wiadomość z agroFakt.pl

mar1234    0
Napisano (edytowany)

Witam,

a gdzie mogę znaleźć taki wniosek, bo szukam w internecie i znaleźć nie mogę. Czy muszę jechać specjalnie do agencji ?? a, i czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie dokumenty są mi potrzebne do wypełnienia go??( ja chcę nabyć numer gospodarstwa jako dzierżawca)

czy to jest może ten wniosek o wpis do ewidencji producentów?

Edytowano przez mar1234

Lizelotta    4

Witam,

a gdzie mogę znaleźć taki wniosek, bo szukam w internecie i znaleźć nie mogę. Czy muszę jechać specjalnie do agencji ?? a, i czy mógłby mi ktoś jeszcze powiedzieć jakie dokumenty są mi potrzebne do wypełnienia go??( ja chcę nabyć numer gospodarstwa jako dzierżawca)

czy to jest może ten wniosek o wpis do ewidencji producentów?

Taki wniosek otrzymać można tylko w agencji nie ma go dostęnego w necie. Tak to jest wniosek o wpis do ewidencji producentów. W sumie wielkich dokumentów nie potrzeba podstawowe swoje dane imię, nazwisko, pesel, nip, numer telefonu oraz podaję się numer konta bankowego na który dokonuje agencja przelewu pięniedzy za dopłaty.

DoradcaKT    20

nie wiem czy w każdej agencji tak jest, ale u mnie wniosek o nadanie numeru można złożyć razem w nioskiem o platność- w tym samym dniu.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się