Skocz do zawartości
mlody4564

Zielona Gala Szepietowo 2012

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Szepietowo

sledziu1995    11

Ja jadę na zieloną galę w niedzielę, mógłbyś napisać kiedy to będzie bo daty dokładnie nie znam

tomi382    98
Napisano (edytowany)

Niestety pod Białystok to za daleko :P

post-14995-0-80144600-1336055164_thumb.jpg

Edytowano przez tomi382

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel250    1
Napisano (edytowany)

Ja jeszcze nie wiem... 114km mam. Niby blisko ale trochę daleko :D

Ja mam ok 110km i co roku jeżdze bo naprawdę warto :)

Edytowano przez Pawel250

danielhaker    823

W sumie to jest bliżej niż do Warszawy ;) Ja bym pojechał tylko gorzej z transportem. Pojechałbym swoim samochodem ale nie wiem czy mi tata pozwoli :lol: Jeszcze zobaczę kto by ze mną jechał to może jak raz się uda pojechać ;) No i najważniejsze, czy nie będę siana miał bo najczęściej kosi się żeby w sobotę zebrać jak nie mam szkoły.

Ursus11    19

Ja bym z miłą chęcią pojechał ale raz, że daleko, a dwa nie mam transportu.. Szkoda..

danielhaker    823
No i najważniejsze, czy nie będę siana miał

Coraz bardziej ten scenariusz jest realistyczny bo trawa już piękna :rolleyes:

karol091193    91

planować każdy może ale ilu z nas będzie. Tak jak wy koledzy agrofotowicze ,,planuję" jechać na zieloną galę w niedzielę. Ojca namawiam ale on niechce jechać a matka to wrzeszczy żeby w domu siedzieć. Najważniejsze to pogoda, bo jak będzie padać deszcz to nie będę jechał. Ale gdzie możemy się spotkać??? <_< może przy claasie??? Pasował by do loga af (john deerowcy nie obrażajcie się po prostu nie ta zieleń hehe). Co roku zgromadzenie jest chyba przy największej maszynie, to tak na odwrót przy najmniejszym ciągniku???

Kto za??? :D

danielhaker    823

Najmniejszy chyba trudniej znaleźć ale ten pomysł mi się podoba :P

Dla mnie marka bez różnicy ale dlaczego co roku wszystkie spotkania kojarzą mi się z maszynami Korbanka? No w Siedlcach był Case bo miała być największa maszyna. Ale dlaczego zawsze każdy pisze że nie przy JD? Jakieś kompleksy czy co? :lol: (żart)

karol091193    91
Napisano (edytowany)

gromatka agrofotowiczów obstawi ciągniczek i nikt go nie znajdzie :lol: to będzie chyba sadowniczy nexos

edit:

ja jd nie trawię, ponieważ uważam, że to wydanie nie potrzebnej kasy tylko za zieleń, która faktycznie fajnie wygląda na tych ciągnikach, i znaczek i może trochę oszczędności. Claas posiada podobny silnik, tylko swoje oprogramowanie i różnicę w spalaniu widać, niestety tylko ze słyszenia że ok 2l mnie na godzinę, ale to już jest coś, z resztą do tych pogawędek są inne tematy

edit:

claas już nie wychodzi z pod ręki Korbanków. Już kawał czasu ystrybutorem na polskę jest Claas Polska spółka z.O.o. w miejscowości Buk

http://www.claas.pl/cl-pw/pl/claas-PL/dealer/start,bpSite=628296,lang=pl_PL.html

Edytowano przez karol091193

ursusy    16

@marcin902 To może się w końcu spotkamy :D Bo ja też mam zamiar jechać na Zieloną galę.

Gość rmiecz8   
Gość rmiecz8

Ja raczej będę

mlody4564    12
Napisano (edytowany)

no to o której spotkanie?

bo wymyśliłem że 11.30 przy dużym fentdzie korbanków

Nie pisz posta pod postem!

Edytowano przez danielhaker

ursusy    16

@mlody4564 Spokojnie jeszcze mamy tydzień na namyślenie

Ja myślę żeby się spotkać przy kombajnie, a nie ciągniku.

damian131091    28
Napisano (edytowany)

Ja jak dobrze pójdzie to pojawię się w niedzielę. Kurcze trzeba wybrać dobro godzinę, w ubiegłym roku te spotkanie było trochę w nie porę, i dużo agrofotowiczów nie zdążyło.

Edytowano przez damian131091

3pmarek    0

mogłby ktos napisac program ten imprezy co o ktorej bedzie bo nie wiem w jaki dzien sie wybrac ;)

z gory dzieki za odp

stefek1991    12

witam również bedę w niedzielę a jesli o spodkanie to ja propouję o 11.30 o późniejszej godzinie moim zdaniem nie ma sensu ponieważ wszyscy pomału zaczynają się zbierac do pokazów a jeśli chodzi o miejsce to ja proponuje przy najwiekszym ciagniku Valtra przy korbankach nie proponuje bo przez ostatnie lata na zielonej gali właśnie korbanków nie było.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez KarolinaNowicka
      Centralne Targi Rolnicze 2017 + IV Forum Sektora Wołowiny
      Kto się wybiera??? 

Podobno są dofinansowania do autokarów, ktoś coś wie?
      Pozdrawiam!
    • Przez Piters182
      Witam. 4 wolne miejsca na Agroshow, wyjeżdżam z Lubelskiego w sobotę rano.
    • Przez Rene
      Jak w temacie:)Ciężko znaleźć jakieś zbiorcze info o targach rolnych w sieci.
    • Przez Radzio15
      Witam. Czy ktoś może ostatnio zdawał kategorię T w Białej Podlasce lub gdzie kolwiek indziej. Mam parę pytań.W jakiej kolejności należy podłączyć i odłączyć przewody? Co należy sprawdzić przed rozpoczęciem jazdy? Co sprawdzić po podłączeniu przyczepy ? I na co należy zwrócić uwagę.
    • Przez agrorobert
      Witam!
      Ostatnio dostawca oleju napędowego poinformował mnie ze od 1 kwietnia będzie mógł wlewać paliwo tylko i wyłącznie do zbiorników do tego przeznaczonych (dwu płaszczowych) ponieważ za nie stosowanie się do tego grożą kary dla dostawcy jak i odbiorcy.
      Wiec z tego co zrozumiałem konieczny będzie zakup zbiornika dwu płaszczowego z atestem.  Z tego co się orientowałem owe zbiorniki kosztują nie mało i nie chce mi się wieżyc ze niektóre małe gospodarstwa je kupią. Jestem ciekaw co wy myślicie na ten temat?