Zaloguj się, aby obserwować  
triplehhh

Wyciek oleju z rurek przy silniku ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
triplehhh    0

Witam :)

 

Mam problem około 6 lat temu w moim bizonie był remont silnika. I teraz chyba coś zostało niedokręcone bo w 2011 r w sezonie żniwnym cała obudowa z lewej strony od schodów była mokra od oleju. I tak jeździłem i dolewałem co rusz a teraz musze coś zrobić bo na olej nie wystarczę.


Fani Wrestlingu czyli WWE i TNA pisać na priv. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Hmmm.... Jak się nie widzi kombajnu to ciężko powiedzieć gdzie Ci olej wywala. A nie prościej umyć, odpalić kombajn i zobaczyć gdzie się sączy? Na pewno więcej byś zyskał nią zakładając nowe posty na AF...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    637

Chyba znam przyczyne...

W tym roku miałem to samo... silnik po remoncie w maju 2011 i pierwsze zniwa...

I pech strzelił że siadła mi pompa wody i momentalnie zagotowało wodę a co za tym idze olej poszedł także powyżej 100 stopni...

Ale do rzeczy: poszedł simmering uszczelniający wał... jego guma zrobiła się twarda i pszepuszczał olej... Do takiego stopnia że aż żygał tymi 4 otworami w obudowie koło pompy hygraulicznej... cały bok kombajnu brudny od oleju miałem...

naprawa nie była kosztowna ale roboty co nie miara... trzeba podnosić silnik żeby zdjąć tą obudowę, a wcześniej rozebrać lewy bok (jedno zdj w mojej galerii).. tak więc życze cierpliwości w naprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon zo56 jak zwiększyc jego wydajność ja jestem troche magik  wiem to i owoo bizonie wiem wszystko tylko jak zwieszyć jego wydajność wiecię piszczie 
    • Przez SebastianPycia
      Witam. Dzisiaj zauważyłem że w miejscu zaznaczonym na biało na zdjęciu lecą iskry podczas pracy młocarni i hedera, a tam gdzie na niebiesko zaznaczone, tylko po drugiej stronie to koło pąsowe jest strasznie gorące. Do tego było czuć jakby dym palącej się trawy. Po zgaszeniu bizonka z gardła zaczęło się lekko dymić. Czy to łożysko czy może coś innego??


    • Przez agromichu
      Jakie akumulatory polecacie do bizona z056? Potrzebuje dobrych bo najtańsze 5 lat wytrzymały ;/
    • Przez rafto
      Witam, jakie zakładacie opony do swoich wózków od hedera ? Zakładał ktoś opony pełne od wózka widłowego ? Poszerzał ktoś rozstaw kół ?
    • Przez mejtun
      Dzień dobry, 
      Jest tu ktoś kto wymieniał tą ( nie wiem czy dobrze to nazywam) półkę za podsiewaczem do której przykręcany jest grzebień na kilka śrub? 
      Jak się do tego zabrać? Półka przykręcona jest pod mocowaniem podsiewacza ale jak ją stamtąd wyjąć? Muszę wywalać sito górne z dolnym? Może ktoś mnie pokieruje?   
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj