Skocz do zawartości
rolnik1996

czy kopaczka elewatorowa nadaje sie do kopania buraków cukrowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Kopaczka
Petekw    3

Jakby sie uparł to chyba dało by radę. Tylko po co? Już lepiej jakimś wyorywaczem je wykopać.

Wiadomość z agroFakt.pl

zblesiu    13

dało by się :P tylko hmm.. ten podajnik by musiał być.. dużo by zbierania było:(

Klepk995    171

da się sąsiad kiedyś kopał kopaczką elewatorową za miast lemieszy miał takie pazury czy coś takiego dokładnie już nie pamiętam bo kopaczka jest sprzedana

kamil040193    31

nadaje się. my kiedys kopalismy tylko trzeba bylo zalozyc pazury tak jak napisal @Klepk995 nawet jeszcze gdzies sa :)

michal1993    350

Owszem, jak piszą poprzednicy, da się tylko wtedy strasznie łańcuchy od kopaczki dostają.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Albo kup se neptuna nie raz po cenie złomu można kupić w niezłym stanie.

rolnik1996    2

panowie ja jeszcze mam czas na zastanowienie. jeszcze szkole muszę skończyc :D a gospodarstwo to może za 10 lat przejmę. rozwarzam tylko w jaki sposób można by bylo ulatwic sobie pracę :D hehe

milanreal1    290

Polak to zawsze kombinuje zeby zrobic a nie ważne z jakim skutkiem. Najmij usługe neptunem i nawet nie bedziesz musiał ogławiać.

lukaczmarek    265

Mam nawet takie pazury do kopaczki. jakoś idzie ale jak koledzy piszą po co jak neptuna czy stolla można po cenie złomu kupić.

rolnik1996    2

o oglawianie ja sie nie boję przejedzie sie orkanem i będzie kiszonka dla krów (jesli bedą):D. a neptunem to każdy rządek pojedynczo . chociaż po neptunie tez kiszonka bedzie B)

andrzej2110    529

panowie ja jeszcze mam czas na zastanowienie. jeszcze szkole muszę skończyc :D a gospodarstwo to może za 10 lat przejmę. rozwarzam tylko w jaki sposób można by bylo ulatwic sobie pracę :D hehe

Za 10 lat to zamkną resztę cukrowni i nie będzie buraków.

• Like 1

rolnik1996    2

może nie.:D pewnie jak napisalem że za 10 lat przejmę gospodarstwo pomysleliście sobie że znowu jakiś dzieciuch chce sie dowiedziec czy oplaca sie gospodarzyc. od dzieciucha to już pare lat minelo ale też i brakuje do doroslości. w tym roku koncze gimnazjum czyli w wieki 20 lat zakoncze nauke a rzez pozostale 5 pasowalo by coś dorobic poza rolnictwem zeby sie rozwinąc. nie wiecie ile ja mam planów i znając swoje szczęscie żadnego nie zrealizuję hehehe:D ale pomarzyc zawsze można:D

Piotruniu25    1059

Ja miałem taki pazury,poszły na złom jakiś tydzień temu. :) Ja mam 2 rzędowy kombajn do buraków,coś podobnego do Anny i lepsze rozwiązanie jak kopanie kopaczką.Mój kombajn ma własny zbiornik na buraki i moc-owo nie ma dużych wymagań bo 30km wystarczy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się