Polecane posty

Witam

Wiec tak mam okazje kupic zetora forterre 115 która stała na placu pol roku u dilera za 175tys brutto albo zamowic zetora forterre 105 za 199000 w ful wypasie.Dodam ze mamy 20ha i chcielismy tego mniejszego ale jaka roznica w cenie,czy to dobra oferta.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikursus    21

Na twoim miejscu wogle nie brałbym 105 lub 115 km na 20ha, wystarczyłoby 80 km. Chcesz sie pochwalic że masz najwiekszy ciągnik we wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Rolnikursus, a może uprawia same warzywa na glinie i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek767    46

kolego myślę że warto, raz że cena lepsza a za te 24 tysie będziesz mógł sobie jakąś maszynkę dokupić, a te 10 km więcej nie zaszkodzi, myślę że palić Ci więcej nie powinien bo np przy orce będziesz mógł trzymać silnik na ciut niższych obrotach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwiolas    28

199000 w full wypasie(czyli wszystko, łącznie z przednim womem i tuzem??) za 105?? Ja za 135 dałem 202 brutto, a też raczej bogata wersja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn tak po utargu bylo by ze 190000 bez tuz i wom przedni .

 

Zdziwiłem sie troche ze taka cena 105ątki.Dzwonione do 3 dilerów i wszedzie ceny podobne moze ktos mial propozycje fortery 105 za mniejsza cenę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

190tys za głupia forterr 105 to lepiej kup jd 5090R moze mniejszy ale lepszy komfort. sam chciałęm forterre ale zunałęm ze za duza i do łądowacza bez tego rewersu przy kierownicy to dozuciłęm do jd 5100R i teraz jest si. a nie mam sie czym chwalic bo u nas smigaja wieksze jd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
surowa1994    2
Napisano (edytowany)

seria R john deera to chińszczyzna :P a opłaca ci sie kupować nówkę ciągnik na 20h? ja bym brał 115 a na jakich laczach jest ta 115?

Jeżeli taki z ciebie znawca to mów wyłącznie o ciągnikach z którymi miałeś do czynienia bo w tym momencie niestety nie zabłysnąłeś

Na twoim miejscu wogle nie brałbym 105 lub 115 km na 20ha, wystarczyłoby 80 km. Chcesz sie pochwalic że masz najwiekszy ciągnik we wsi.

 

 

ale jak ma kasę to niech sobie kupuje nówkę w czym problem tylko pytanie czy się opłaci?

Edytowano przez danielhaker

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gajor24    1

Rki nie sa na chinskich czesciach niby MKI to juz tak ale RKi niby niemcy czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gospodarka to nie jest główne zrodło dochodu bo z pola to raczej by sie szybko nie spłaciło ;D 105 moge juz wyrwac po negocjaciach za 140netoo z full kabiną obciąznikami i zaczepami i szersze gumy(aa i takie pytanie jakie gaumy najlepiej wziąsc na tył no 600 chyba troche za szerokie??) A 115 ma chyba 560 z tułu a z przodu 420 Ale to wersja jeszcze z 2011 myslalem ze ma pol roku a ma ponad rok.Bardziej stawiam na 105 bo do 4 skibowego pluga agregatu uprawowo siewnego 3m+poznaniak, tależówka 3mi w przyszłosci gruber 2,6.I na pewno mniej spali od 115

 

A john deere 5090r kosztuje teraz 164tys netto wiec duzo więcej.Tura nie bede zakładał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lawa3p    8

powiem ci tak bierz forterre 105 ponieważ tamta 115 ma 1 siłowniik wspomagający podnośnik sam przyrowadziłem forterre 105 tydzień temu na 19 ha i nie żałuję lepiej kupić mocniejszy masywnijeszy ciągnik ponioeważ szybciej pojedziesz a zrobisz to samo. I powiem ci odrazu nie zdziw się na początku tak dużym spalaniem po 50mth ciągnik będzie mniej spalał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co naprawde niewiadomo co kupic tyle sie nasłuchałem negatywnych opini o tym zetorze ze juz niewiem jedni mowią ze dobry drudzy ze duzo pali i lubi serwis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale załozyc temat o jakims ciągnku to nawet fendt bedzie niedobry i bedzie sie psół mysle ze w tej cene zetor jest dobrym wybore . Ps na tego zetorka trzeba czekac 2msc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

Ja postawiłem na Zetor-a Proxime i nie żałuje. Według mnie wyposażenie jej jest lepsze od np TD5050. To i tak krótko mi na Proxe kazali czekać 5 miechów. Jak chcesz wiedzieć jak zdobyć Zetka wcześniej to napisz na GG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli ktoś umie jeździć ciągnikiem to i najbardziej paliwo żerny ciągnik będzie palił mało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekM    0

Ja zamówiłem 115 za 197 tyś w pełnym wypasie bez przedniego wom i ma być na początku lipca obym nie żałował tego wybory . Też miałem propozycje taniej kupić ze starego roku ale decyzja zapadła , będzie taki jak sam sobie wybrałem i z tego roku . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Netto :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Za chu.. w to nie wieżę 100 netto mi się nie chce wierzyć a ty mówisz 100 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pytanie tylko prosze o powazne odpowiedzi czy Zetor Forterra 105 poradzi sobie z agregatem uprawowo siewnym 3m+poznaniak i plugiem uni 4x40 na wiekszosci ziemi 3 i miejscami 1 klasa.Bo zaczynam miec wątpliwosci wszedzie tylko widac wieksze forterry 115 ,125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie

Jaki agregat aktywny czy telerzowy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris19911    9

Teren górzysty czy raczej płaski? Pług nie sprawi problemu, agragat bierny także, najgorzej może być z talerzowym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomel0908
      Zastanawiam się nad zakupem ładowacza do Case 5120. Budżet jest dosyć ograniczony (ok 20tys). Tur głownie będzie potrzebny do ok 200 bel słomy, 100/150 bel sianokiszonki i do załadunku obornika, wiec w osprzęcie wystarczy chwytak+krokodyl ewentualnie widły do słomy. Cena ładowaczy od 'prywaciarzy' na początku mnie zachęciła, ale naczytałem się o ich wadach i coraz mniej podoba mi sie ten pomysł. Pozostaje więc coś 'firmowego' używanego. Możecie coś polecic? Czy jednak wybrać nowy, ale od prywaciarza ?
    • Przez matik9972
      Witam! Ostatnio kupiłem case mxu 115 i mam problem z wałkiem i to sie dzieje tylko jak mam podpiętą kosiarkę Kuhn 800 gii to niechce mi się on uruchomić całkowicie, znaczy tylko rozrzusza kosiarkę i się wyłącza i nie wiem czego to może być przyczyna Prosze o pomoc.
    • Przez MichalAlone
      Poszukuje ciągnika o mocy od 120 do 160 km. Obecnie posiadam internationala 1246 podobnego do tego niżej tylko z normalna kabiną .Ciągnik musi nie dużo palić będzie pracował z pługami 4 skibowymi broną aktywna +siewnik amazona 3m Talerzówka 3 metrową zapinaną i dwoma przyczepami. Będzie jeździł po górzystym ternie gleba zmienszana z glina i podmokłym terenie .Musi być też bez awaryjny.

    • Przez pawel9404
      Czym różni się MF1014 od MF3080 ?
      Który lepszy?
      Jakiego polecacie?
      Jakie mają wady?
      Jakie spalanie ?
      Czy może jakiś inny na 20ha używany w  cenie do 35tys?
       
    • Przez kevinsmuk
      Witam potrzebuję ciągnika o mocy 95-110 jako drugi ciągnik z turem prace które będzie wykonywał
      -uprawa
      -koszenie łąk 
      -transport w żniwa
      -rozsiewacz
      To jest typowo drugi ciągnik proszę nie pisać o zetorach same syfy
      raczej nowy max używany do 2006/7 
      pracował będzie na 40h 
      marka nie ważna,ważne żeby była dobra
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj