Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
genzo12

New Holland TC56 i kontrolka nadmiernej temperatury

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
genzo12    0

Na jesieni kupiłem kombajn New Holland Tc56 i wszystko było ok,teraz po przekręceniu kluczyka zapalają się trzy kontrolki,ładowania, ciśnienia oleju,i nadmiernej temperatury oleju i czynnika chłodzącego,do tej pory świeciły się tylko dwie pierwsze,po uruchomieniu silnika dwie pierwsze gasną brzęczyk przestaje wyć,a ta od temp oleju świeci dalej,po rozgrzaniu się silnika do 80*C nic się nie zmienia,ja myślę że to może czujnik od temp oleju bo zegar temp wody wskazuje dobrze,od strony zbiornika na silniku jest jakiś czujnik,może ktoś z doświadczonych użytkowników Tc56 może mi pomóc.

woytek    3

Sprawdź czy masz dokładnie domkniętą drabinkę od wchodzenia do silnika, lub czy w ogóle jest złożona. Może to dziwne ale u mnie świeci się ta kontrolka przy rozłożonej drabince. :o

genzo12    0

Dzięki bardzo za szybką,trafną podpowiedź,sprawdziłem przed chwilą tak właśnie było nie złożona do końca drabinka,swoją drogą nawet przez myśl by mi nie przeszło coś takiego,doceniam wiedzę i praktykę użytkowników tc,forum agrofoto.

Wiadomość z agroFakt.pl

bratgarka    2

U mnie ten czujnik się spitolił po odłączeniu działa idealnie a na co komu czujnik otworzonej drabinki :)

Waldco    0

Nie wiem jak w starszych modelach jest, ale w moim tc z 2007 ta drabinka jest bardzo nisko i można ja sobie urwać wpadając prawym kołem do bruzdy. :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez szy1993
      Kupował ktoś/ zamawiał dużego CX ? podzielicie się cenami ?
    • Przez Roser17
      Witam tak jak w temacie wyskakuje mi błąd E 15.05 w kombajnie New Holland Tc5060 wiecie o co moze chodzić?
    • Przez Globus
      Witam! Mam problem z silnikiem mercedesa om360, otóż gdy silnik jest gorący po pracy i chcę go odpalić to wogle nie kręci dodam że jak jest zimny to odpali za pierwszym razem. Co może być przyczyną?
      z góry dzięki pozdrawiam
    • Przez StachuDomaski
      witam kombajn spada z obrotow prosze o szybka odpowiedz bo trzeba kosić skosilem 2 zbiorniki jeczmienia jarego i spada z obrotow silnik przeciazenie nawet 130℅ silnika
    • Przez matrixowy
      Jakie macie opinie na temat kombajnu cx 6080 ile kosztuje +/- itp.