Skocz do zawartości
tommot003

Przetrząsacz zawieszany czy ciągany

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tommot003    0

Witam!

Mam zamiar kupić przetrzącacz ok 5 m szer, rob. (4 karuzele) współpracował by z T 25 lub c 360 3P (Wolałbym T 25). Jaka była by lepsza zawieszana czy ciągana? Z jakiej firmy wybrać Fella czy Kuhn a może coś innego? przetrząsacz pracował by na ok 6 ha ale w przyszłości zamierzam powiększyć areał. Przeznaczona kwota na ten zakup to 3000 zł Dodam jeszcze je dzisiaj byłem oglądać gościu miał Felle 5,2m ciąganą za 2500 zł niewiem czy ją brać czy czekać na zawieszaną?

Prosze o pomoc bo niewiem czy zawieszana była by lepsza

Z góry dziękuje za odpowiedź

gadek5228    132

Musisz pomyśleć czy T-25 poradzi sobie z tą przetrząsarką,bo ma wąskie koła i na podmokłym terenie może być ciężko ;) no,ale masz większy ciągnik więc w razie czego nie ma problemu.Jeżeli chodzi o zgrabiarkę to udało mi się znaleźć i myślę,ze ta zgrabiarka idealnie by pasowała do twojego ruska i mieści się w cenie,którą zaoferowałeś:

http://allegro.pl/zgrabiarka-przetrzasarka-do-siana-karuzelowy-i2310272992.html

Co o niej myślisz?

Wiadomość z agroFakt.pl

Piotruniu25    1059

Ja bym myślał tylko o zawieszanej ma małych łąkach nie będziesz miał problemu z cofanie itp.

gadek przetrząsacz podczas pracy spoczywa na własnych kołach a nie na kołach ciągnika przez co ciągnik ją tylko ciągnie więc z tonięciem nie powinno być problemów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się