patryk546

Egzamin gimnazjalny 2012

Polecane posty

patryk546    417

Witam!

 

W końcu egzaminowy maraton dobiegł końca. Chciałbym zapytać się wszystkich trzecioklasistów jak wam poszedł ten egzamin, jak się przygotowywaliście itp. :wacko:

 

Zapraszam do dyskusji.


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proste były te egzaminy ;) tylko rozszerzony z anglika <_< :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

A dlaczego nie ma być takiego tematu?

Ja powiem że cześć humanistyczna była dość prosta. Rozprawka miała łatwy temat. Przyrodniczy jak dla mnie był dobry tylko z geografii bo chemia i biologia to nie są moje najlepsze dziedziny. Fiza ujdzie. Matma była dość trudna. Zadanie z doniczkami było dość łatwe tylko trzeba było wpaść na rozwiązanie zadania. Anglik podstawowy jak i rozszerzony był także dość trudny. Tylko list z angola miał spoko temat. Myśle że ok 120 pkt. będzie ;)


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheMariko12    437

Historia--> 3 błędy

Polski--> 2 błędy

Matma--> 70%

Przyroda---> 75%

Angol podst i roz--> 70%


Nauka--->Praca--->Zabawa--->Długi odpoczynek :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damia102    1

same kujony na forum widzę hehe. zobaczymy jak przyjdą wyniki wtedy się będzie można chwalić.

a poza tym to polski taki średnio łatwy, przyrodnicze średni, matma też a niemiecki jak to język głupi hehe ale się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja tam sobie podszedłem do tego na taki luzie nie przejmuje się tym ile będzie %.

A gdzie wybieracie się do szkoły bo ja raczej Rusocin Technik Mechanizacji Rolnictwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Też podchodziłem do tego na luzie i śmiać mi się chciało z komisi, bo 2 dnia to komisja nie wiedziała kiedy ma rozdawaćr testy. W sali, w której pisały osoby na ''D'' jedena osoba z komisji zasnęła i kilka osób się z tego śmiało, a przewodnicząca nie wiedziała co się dziej i chciała unieważnić egzamin.

Dzień 1.

historia/wos: To chyba najgorzej mi poszło.

polski: Napisałem na pewno lepiej od historii.

Dzień 2.

przyrodnicze: Coś tam się zaznaczyło.

matematyka: Ogólnie wydała się łatwa, a przynajmniej tak było na początku. Źle zrobiłem ostatnie zadanie, bo źle obliczyłem. U mnie 400-144=236 i przez to zepsułem całe zadanie, ale może będą jakieś pkt.

Dzień 3.

rosyjski- podstawa: Jakaś łatwa się wydała, ale się okaże.

rosyjski- rozszeżenie: To już było trudniej. Nie widziałem czego oni chcą. Hehe. Wypowiedź pisemną napisałem, po polsku, a ruskimi literami.

Ogólnie uważam, że napisałem powyżej 50% oprócz historia/wos i rosyski rozszeżenie.

Edytowano przez gabrysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

Nie wiem ile miałem pkt. na (próbnych, bo miałem podawane w procentach, a pisałem to w temacie: ''Jak się uczyliście'' czy jakoś tak. (Historia/Wws: 75%, polski:68%, przyrodnicze: 41%, matma 46%, język": do dzisiaj nie znam wyników)- wyniki minimalnie mogą się różnić, bo już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

na próbnych miałem 113 pkt, teraz nie wiem ile ale pewnie nie więcej. Polski był łatwy nawet, Historia też ale z wos-u to zepsułem całkiem, z przyrodniczych to trochę klapa bo na chemii siadłem, z matmy 50 % ma być, a z anglika z podstawowego lekko ponad 50% liczę a z rozszerzonego 20% - tak szacuję ;) a tak ogólnie to na luzie było. PAnika nic nie da bo jak się sam nie nauczysz w domu to w szkole cię nic nie nauczą . Taka prawda niestety. Szkoła to bajer...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 ma być,


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Ja sie z tobą nie zgodzę. Ja w domu nie ucze sie prawie wcale. Jade na tym co zapamiętałem z lekcji. Oceny nie są najgorsze choć mogły by być lepsze :P


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

Ja sie z tobą nie zgodzę. Ja w domu nie ucze sie prawie wcale. Jade na tym co zapamiętałem z lekcji. Oceny nie są najgorsze choć mogły by być lepsze :P

Oj wszystko zależy od szkoły, do jakiej chodzisz i oczywiście od kolegów z klasy. U mnie tak dają czadu, że nauczyciele sobie dawno odpuścili;) Za czasów podstawówki, to bez nauki co roku było świadectwo z paskiem no i zachowanie oczywiście wzorowe. Teraz też mam wzorowe ;P


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

A ja dopiero będę pisła 4.5.6 czerwca. Ale jak rozwiązywałem sobie ten co pisali,to nie sprawiał mi dużych trudności.

A co do przygotowań,to mam pożyczone organizery z róznych przedmiotów i rozwiązuje w nich testy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mrmagyster    31

A ja dopiero będę pisła 4.5.6 czerwca. Ale jak rozwiązywałem sobie ten co pisali,to nie sprawiał mi dużych trudności.

A co do przygotowań,to mam pożyczone organizery z róznych przedmiotów i rozwiązuje w nich testy.

Czyżby u Ciebie egzamin został unieważniony, że aż w czerwcu będziesz pisał?


welcome :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabrysiek    82

To czyli nasze wyniki kiedy będą, bo słyszałem, że w połowie czerwca. To oni Twoje tak szybko sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianbizon    37

Wyniki będą coś po 20 czerwca. A nam w szkole mówili że ci co później piszą to wyniki też mają później :wacko:


Pozdrawiam wszystkich użytkowników af.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeznik13    287

Nie,wyniki będą razemm z tymi kwietniowymi,bo to dużo osób nie pisze,taki przykład z jednego województwa 50osób,nawet nie,to weź sobie to razy 16,drobnostka wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez stachanowiec1980
      Wklejam informację o pokazach marki Kubota, którą importer tych ciągników rozsyła do rolników i publikuje na swojej stronie internetowej. Może kogoś ona zainteresuje.
       
      Najbliższe pokazy ciągników rolniczych marki Kubota, 16-20 kwietnia 2012r
       
      Sezon pokazów polowych rusza pełną parą! W dniach 16-20 kwietnia 2012r. na spotkanie z traktorami Kubota będą mieli szansę mieszkańcy Lubelszczyzny oraz zachodniej części Polski.
       
      W nadchodzącym tygodniu na zachodzie kraju planujemy aż 4 imprezy : od Świdnicy (woj. dolnośląskie) po Żnin (woj. kujawsko-pomorskie):
      16.04 rozpoczynamy w okolicach Świdnicy, gdzie nasz Diler Agromix organizuje pokaz pod adresem RSP Śmiałowice, 58-124 Marcinowice (pola koło cmentarza), o godz. 11:00
      17.04 czekamy na Państwa razem z firmą Agromix pod adresem Braszowice 14, 57-200 Ząbkowice Śląskie, o godz. 11:00
      19.04 wspólnie z firmą Mark-Rol zapraszamy do Słębowa k. Żnina, dokładny adres pokazu: Słębowo 29, o godz. 10:00
      20.04 będziemy z Dilerem Mark-Rol w Miastowicach. Szczegóły wkrótce.
       
      Również 20.04 ciągniki Kubota zaprezentują się w sercu Lubelszczyzny.
      Firma Techmlek, Diler Kubota w tym regionie, zaprasza wszystkich zainteresowanych do miejscowości Buśno w powiecie chełmskim.
      Czekamy pod adresem: Buśno 67, gmina Białopole, o godz. 11:00
      Dokładne adresy pokazów znajdziecie Państwo na naszej stronie oraz u wymienionych Dilerów. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych ciągnikami Kubota do odwiedzenia pokazów i zapoznania się z naszymi produktami.
    • Przez marcin28176
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest haczyk w braniu maszyn na testy. Jak nie tu, proszę o przeniesienie. Z góry dziękuje
    • Przez dawid13
      Poszukuje płytek zawierających testy na kategorię T z nowymi przepisami.
       
      Proszę o jakieś linki gdzie mogę znaleźć jakieś dobre testy .
    • Przez robertrolnik27
      Brał ktoś z Was paszowóz na testy? Jeśli tak to jakich firm i od jakich dealerów?
    • Przez RadekZawadzki
      Witam, mam pytanie czy wie ktoś może czy jakiś producent kombajnów udostępnia kombajn na testy i jakie warunki muszą być spełnione żeby można było takie testy odbyć
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj