jarx08

INSTRUCKJA OBSŁUGI DOMINATOR 96

Polecane posty

wojtek918    6

ja mam instrukcję obsługi do tego modelu tyle ze w jezyku niemieckim. Sciągnij sobie z chomika instrukcję obsługi do dominatora 150 bedziesz miał po polsku a w sumie dużo rzeczy jest takich samych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek918    6

moge sprzedać. mam jeszcze dodatkowo katalog części do Dominatora 106 wersja niemiecka. Odezwij sie do mnie na gg 1253905 to pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Mam schemat elektryczny do 86/96 gdyby kogoś interesował. Chętnie wymnienię się na inne rzeczy. NIedługo będę tez dysponował kopią instrukcji do 86/96 po francusku.

  • Like 1

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemorw    0

Mam schemat elektryczny do 86/96 gdyby kogoś interesował. Chętnie wymnienię się na inne rzeczy. NIedługo będę tez dysponował kopią instrukcji do 86/96 po francusku.

Witam jak mógłbyś wrzucić schemat instalacji dominatora 96 na imeila to byłbym wdzięczny.Jestem od niedawna wlaścicielem dominatora 96 i nie posiadam żadnych materiałów do tego modelu.Co chodzi o instrukcję obslugi to bardzo podobe rozwiązania są w dominatorze 130 ,znalazłem na instrukcje.pl w języku polskim. Potrzebuję równierz katalogu części do 96 jakby ktoś posiadał byłbym wdzięczny. roman-waraksa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Słuchaj nie będzie problemu, ale za kilka dni, bo mam to na razie na 3 kartkach i muszę to jeszcze zeskanować a nie mam skanera w domu. Ale na pewno zrobię to niebawem i CI podeślę. NIe będzie problemu na pewno.

Pozdrawiam.


Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kemorw    0

Słuchaj nie będzie problemu, ale za kilka dni, bo mam to na razie na 3 kartkach i muszę to jeszcze zeskanować a nie mam skanera w domu. Ale na pewno zrobię to niebawem i CI podeślę. NIe będzie problemu na pewno.

Pozdrawiam.

z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzychu652    3

Słuchaj nie będzie problemu, ale za kilka dni, bo mam to na razie na 3 kartkach i muszę to jeszcze zeskanować a nie mam skanera w domu. Ale na pewno zrobię to niebawem i CI podeślę. NIe będzie problemu na pewno.

Pozdrawiam.

 

 

Witam. Czy mógłby Pan mi przesłać ten schemat instalacji na adres krzychu652@gmail.com? Byłbym bardzo wdzięczny bo dopiero co kupiłem taki kombajn 96 i mam instalacje bardzo posiekaną przez myszy i boje się zeby sie nie zapalić w żniwa tylk0 za bardzo nie wiem jak się do tego zabrać.Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alio    116

Wyślę wieczorem z Domu.

Poza tym uważam, że na forum nie powinno być "panów" ;)

Pozdrawiam.

Edytowano przez Alio

Witold zdjął lekkim płaszczem jorurt z

 drzewka...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukas85    37

Kolego krzychu652 napisz jaka masz wersje z hydrostatem czy mechaniczną? Jeżeli nie wiesz co gdzie ma byc podłaczone zrób jakieś zdjęcia niedawno przerabiałem sprawe instalacji w 96, postaram się pomóc


Ursus C-330, New Holland TD90D, Case MX120, Claas Dominator 96, quad Honda Rubicon 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz2h99    0

moze ktos przesłac instrukcje obsługi i katalog czesci do dominatora 96 e-mail lukasz2h99@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patio93    2

Witam!

Potrzebowałbym instrukcję obsługi i katalog części do Claas Dominator 96 hydrostat.

Edytowano przez patio93

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fazim    0

Witam

I jak z tą instrukcją, ma może ktoś lub wie skąd ściągnąć?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivandudnyk    0

Witaj kolego potrzebuję instrukcji do claas dominator 96 i schematu ,język nie ma znaczenia jeśli ktoś ma to proszę o przesłanie na pocztę Chwała na Ukrainę

Ivan08101997@gmail.com 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel1432    0

Witam też bym był zainteresowany tą instrukcja jak i schematem do dominatora 96 

kepap88dt@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Szymi195
      Mam pytanie do posiadaczy megi, ile realnie hektarow w godzine wykosi zakladajac plon ok 6-9t
      Rozgladam sie za takim kombajnem i zalezy mi na rzetelnych informacjach
    • Przez romanwiatr
      Chcę przesiąść się BIZONA na CLASSA w cenie do 130 tys. Pracował będzie na około 100 ha na na ziemi z wydajnością pszenicy 6 t/ha oraz na słabych.
      Rozważam Dominatora 98 sl heder 4,5m, ale znalazłem też 108 sl z hederem 4,5m z takim hederem ponieważ mam dużo przejazdów (jeżdżę droga z hedrem), a następnie dokupić sam heder 6m i na większe kawałki.
      Biorę pod uwagę też Commandera 114 CS ale on ma heder 5,1m  i obawiam się czy dam rade poruszać się nim po drodze, czy będę musiał za każdym razem zdejmować heder i zastanawia mnie jego dość duża pojemność .
      Wszelkie uwagi i sugestie mile widziane.
       
    • Przez m_i_c_h_a_l
      Cześć,
      Czy ma ktoś jakiś patent na wyjęcie łożyska z rozdrabniacza słomy?
      Nie da rady podejśc ściągaczem a od środka jest zbyt mało miejsca aby czymkolwiek je wybić.
       
       


    • Przez adiksutil16
      Witam. Parę dni temu kupiłem Dominatora(jak w temacie) Jest to mój pierwszy Claas i nie wiem za bardzo co do czego służy. Mam prośbę, prześlę zdjęcia i jakby ktoś z was mógłby mi napisać co do czego służy.
       


       
      Jakbyście mogli pisać np.
      1. wajha od tego i tego
      2....
       
      A tak samo z kontrolkami np.
      L1 kontrolka od tego i tego
       
      Z góry dzięki za pomoc!
    • Przez krowazie
      Wkupię heder do kombajnu class dominator 88 sl o szerokości 3.90 lub 4.5 metra. Wesołych świąt 
      I jeszcze jedno pytanie czy to jest prawda że dominatory miały różne szerokości gardzieli ? Gadałem z mechanikiem i tak powiedział 
      nowy nabytek 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj