Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Fabian777

Zakup valmet 365 doradzcie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Valmet
Fabian777    3

Witam

szukając ciągnika do 70 km trafiła mi się ta valtra http://otomoto.pl/valmet-valtra-365-A156023.html , tylko nie miałem do czynienia nigdy z tą marką ani nikt ze znajomych . Proszę o opinię użytkowników i porady na co mam zwrócić przy kupnie tego modelu , dodam iż ciągnik będzie pracował w opryskiwaczu , rozsiewaczu i prasie kostkującej. Rozmawiałem z sprzedającym który odda mi ją bez tura za 50000 brutto , tylko przeraża mnie ten przebieg 6900 mth trochę dużo.

MgrLukash    114

Tak jak przy kazdym ciągniku tzn: skrzynia, silnik hydraulika. itp

Zważywszy iż ciągnik jest z ładowaczem przyjzyj się lepiej przedniemu mostowi - czy nie jest za mocno wyeksploatowany. Przebieg jest bardzo mały jak na 16letni ciągnik ale pewnie już licznik "dopasowany" pod klienta :D Z tej serii Valmeta nikt u mnie w okolicy nie ma ale serii 6000 jest kilka modeli nikt specjalie nie narzeka :) Ten jest o wiele prostrza konstrukcją wiec powinien jescze troche pochodzic ;)

to jeszcze nie jest tak źle z przebiegiem taki rocznik tak ma. a jeśli ma mniej to nigdy nie ma 100% pewności ile było wcześniej.

jak do takich lekkich prac to ciągnik idealny

a moźe kiedyś wąskie koła do międzyrzędzi i do oprysków to bajka

Wiadomość z agroFakt.pl

MgrLukash    114

Jeśli mówiąc "taki rocznik tak ma" masz na mysli że licznik juz raz się przekręcił i wskazuje 6926 (bo ma wyskalowane na liczby 4-cyfrowe) a w rzeczywistośści jest to 16926mth to się z toba mogę zgodzic bo na rok wychodzi ok. 1060mth czyli norma na zachodzie :P Ale mogę się mylic i ciągnik ma jakieś 10 000mth tylko mu licznik odkręcili :D bo wątpie aby Francuzi robili nim mniej niż 500mth rocznie na co wskazuje licznik :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować