Zaloguj się, aby obserwować  
dawid464

dojarka cieknie olejem

Polecane posty

dawid464    24

witam mam problem z dojarką a mianowicie cieknie olejem z baniaka próżniowego. czy mieliście taki problem kiedyś??? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mati10    9

Podejrzewam, że gdzieś pękł pulsator i cieknie płyn, który się w nim znajduje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

zdaje mi się że za dużo oleju idzie z dozownika na smarowanie pompy :) mocno mi się zdaje :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sacrable    42

Ta opcja jest najbardziej prawdopodobna, ale może być potrzeba wymiany łopatek w pompie.

Mi kiedyś jedną łopatkę gdzieś wcięło - czytaj zmieliło w nicość - to też miałem takie objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kgal    3

też mam podobny problem - cieknie olej ze zbiornika próżniowego a do tego pobranie oleju ze zbionika smarownicy to kosmos - w ciagu godziny potrafi pobrać pół tego zbiornika - z czego to wynika i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj