Skocz do zawartości
Raczo

Ładowacze Zetor

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja jeszcze nie słyszałem, o tym żeby przy ładowaczach sipmowskich gięły się ramy. Mój wujek użytkuje ładowacz Sipmy już dobre 2 lata, dosyć dużo prac nim wykonuje i nic się nie dzieje. Ja uważam, że gięcie ram może być wyłącznie tylko powodem nieumyślnego użytkowania ładowacza, przez np.: przeciążenie go nadmiernym ładunkiem, jazda z ładunkiem z szybką prędkością i w dodatku po nierównej nawierzchni.

tomcio1    0

dzisiaj bylem w zetor polska w kaliszu cenki na ladowacze juz podskoczyly a wiec: tl100 16tyś sl220 21tyś 260 podobnie i dowiedzialem sie ze od nowego roku bedzie dostepny sl120 cena ok 20tyś ceny brutto za ladowacze z trzecia sekcja bez o okolo 1300zl taniej! ogladalem nowa dostawe tl100 troche ma odmlodzona rame na wzor 220 duzo ladniej wyglada

wiesaw    1

Czy trac -lift 100, zamocowany na 7441 pasowałby również do 7211?

Wiadomość z agroFakt.pl

Pawel156    11

Jakiej szerokości łyżkę polecacie do ładowacza Trac-Lift 220 . Ładowacz będzie zamontowani na Proximie 85. Zastanawiam się nad wyborem między szerokością 1,85 m a 2,10 m , która będzie praktyczniejsza?

oFsik    30

A co masz nią robisz, ale myślę ze szersza lepsza o ile nie wystaje poza traktor a na pewno sobie poradzi w końcu to największy tur zetora.

Pawel156    11

Ta łyżka nie będzie miała jakiegoś szczególnego zastosowania , ot do do pracy w obejściu gospodarstwa . Mam zamówioną 1,85 m bo wydaje mi się , że będzie wygodniejsza w użytkowaniu a następny wymiar to 2,10 m . Ale niektórzy mówią żeby brać jak najszerszą.

mateusz1122    12

Witam chce zakupic ladowacz do zetra proximy 84 i mam pytania czy uzytkuje ktos ladowacze z linkow nizej

https://www.olx.pl/oferta/ladowacz-czolowy-tur-do-zetora-8441-proxima-rozne-modele-nowy-CID757-ID6Vo7Z.html

https://www.olx.pl/oferta/tur-do-zetora-proxima-7441-8441-itp-ladowacz-czolowy-1500kg-montaz-CID757-IDhcKOD.html

czy one sa dobre w uzytkowaniu czy moze nie za bardzo? jakie polecacie do 12tys za sam tur

LukaszC360    21

Ten link niżej ...mam polecam może nie jakiś markowy ale robi robotę

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez buchaj
      Witam,
      Potrzebuje tura do tego ciągnika, który służył by mi głównie do załądunku bel słomy i siana oraz obornika. Z tymi belami chodzi głównie o to aby dało się ułożyć 4 warstwy w stodole. Co możecie mi polecić???
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić
    • Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?