Zaloguj się, aby obserwować  
luk2782

Deutz-Fahr 5650 H i 5660 HTS -Opinie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
luk2782    19

Witam!
nie znalazłem takiego tematu wiec go załoze. Ciekawia mnie wasze spostrzezenia na temat tych kobajnów. moze macie własne doswiadczenia z nimi lub znacie uzytkowników jesli tak podzielcie sie ze mna :rolleyes: moim zdaniem mozna było je uznac za podobne do NH TC56 (od niedawna seri T5000) jezeli chodzi o parametry podobnie z cena jenak diabeł twki w szczegółach


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kombajn df 5560HTS to bardzo dobry bizon. Znajomy ma takiego samego i już mu troche służy. Według mnie to dobry wybór. Jeśli chodzi o NH T5000 to nie widziałem go w Szepietowie na wystawie. Dwóch rolników rozmawiało między sobą o nim i zasłychnąłem że nie jest zbyt dobry, ale czy to prawda to nie wiem. pozdrawiam B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrotron155    62

ja miałem okazję jeździć kombajenem seri 56 marki df i jestem zachwycony ponieważ kombajn jest prosty w obsłudze i komfortowy a także silnk pracuje wzorowo nawet nie czuć było kiedy był obciążony,dobrze domłacał i oczyszczał ziarno,miał dużą wydajność i nie ,,śrutował'' ziarna.Model opisywany przezemnie to 5650h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxx

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

sorry że tak odkopuje temat.. ale gdzie np sie zaopatrzeć w części w jakich sklepach i czy są na miejscu czy raczej na zamówienie... bo myśle ze stwierdzenie że "tak samo są dostępne jak do claasa" jest blędne, bo do claasa o wiele łatwiej dostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

Do kombajnów Df czesci kupisz w takich firmach jak Agromarket Jedryszki, Techrol szymanow, cala plejada firmy Agrotop, Ambrozy z okolic oławy. moim zdaniem z czesciami nie ma problemu i powiedziałbym ze jest wiekszy wybór sprzedajacych orginały niz u claasa (kobanki tfuuu!)


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marco007
      Witam. Zakupiłem prasę jak w temacie i nie działa mi w niej owijanie siatką. Chodzi o to że ten siłownik elektryczny który odpowiada za rozpoczecie i chyba za zakończenie owijania ma ucięte dwa kabelki i nie wiem jak to wszystko podłączyć aby zadziałało. Ma ktoś doświadczenie w tej prasie?? Mogę zamieścić zdjęcia jeżeli to komuś coś pomoże.
    • Przez mmaarrcciinn
      sprzedam obciążniki na koła do ciągników Deutz-fahr Lamborghini Same. 
      Cena 250/sztukę

    • Przez Tommekpol
      Do zaoferowania mamy ciągnik Deutz-Fahr model Agrotron 120 z 2007 roku wraz z ładowaczem Quicke Q65. Ciągnik wzięty w rozliczenie prosto od rolnika. Stan oceniamy na dobry. 
      Cena: 103 000 zł (netto)
      Więcej informacji udzielimy telefonicznie. Zapraszamy do kontaktu tel. 606 648 578 

      Ciągnik do obejrzenia w firmie DANEX, Rogienice Wielkie, ul. Olszanka 27, 18-516 Mały Płock

      90 km od Białegostoku
      80 km od Ełku
      70 km od Moniek
      150 km od Warszawy
      150 km od Olsztyna
      140 km od Siedlec
      260km od Lublina
      90 km od Brańska
      14 km od Łomży
      100 km od Augustowa
      430 km od Poznania
      250 km od Elbląga

      Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kc.










    • Przez EDGE98
      Witam 
      Posiadam beczkę hts 10000 l i mam problem z rozjechanymi kołami czy ktoś wie jak to naprawic? 
    • Przez pokorny
      Witam, w M980 przyblokawał się lewy hamulec i mocno go rozgrzało. Po ostygnięciu cieknie z cylinderka, może ktoś wie gdzie kupić komplet naprawczy ewentualnie jaki jest to nr katalogowy. Wydaje mi się, że bezie taki sam jak w bliźniaczych modelach M900, M922, M1002, M1080.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj