Skocz do zawartości
Alio

Dominator, Senator czy może jakiś JD?? Doradźcie.

Polecane posty

detom    18

Wygląda nieżle ale te 3 litry oleju to dużo (zakładając że właściciel mówi prawdę i z tych 3 nie zrobi sie 6l ). Uruchamialiście ten silnik?

Dobrze byłoby zmierzyć ciśnienie oleju a najlepiej ciśnienie sprężania na cylindrach ale na to zapewne właściciel sie nie zgodzi.

benio1967    22

Jak właściciel będzie madry to i ciśnienie zrobi,kup coś z ihc z serii 900 i będziesz zadowolony ,a kasa ci zostanie bo one sa mniej popularne idużo tańsze a wydajność mają bardzo duża.

kombinator18    18

Rok temu kupowalem kombajn.

Zjezdzilem na paliwo pare tysiecy i obejzelam naprawde wiele.

Za te pieniadze co masz na twoim miejscu kupilbym Bizona Supra w stanie mozna powiedziec ze idealnym mozna juz znalesc.

Wiadomość z agroFakt.pl

szczewko    31

Kolega @kombinator18 ma troche racji. 40 tys to kwota za "lepszego klamota" zachodniego lub dobrego polskiego supra.10 lat temu ceny były podobne ale stany techniczne były o niebo lepsze i było w czym wybierac.

Alio    61

Silnik był uruchamiany oczywiście. Po odpaleniu troszkę zadymił ale po 3 minutach już nic nie wychodziło z rury. Pracował ładnie.młocarnia po uruchomianiu pracowała cicho, bez stuków i innych niepokojących dźwięków. Sieczkarni przktycznie nie było słychać ani czuć, że pracuje. Zadnych wibracji ani drgań. JUtro wybieramy się we 3 dokładniej to obejrzeć.

Alio    61

Zakup jednak dokonany. W domu będzie gdzieś za 2 tyg, bo klient musi przygotować wózek do hedra. Cena po długich negocjacjach 54 tys. Oglądał go dokładnie ze mną właściciel dominatora 76 i powiedział, że ta 86-tka warta swojej ceny. Okaże się za 2 miesiące:)

Jeszcze pozostaje kupić stół do rzepaku:)

kombinator18    18

Kolega @kombinator18 ma troche racji. 40 tys to kwota za "lepszego klamota" zachodniego lub dobrego polskiego supra.10 lat temu ceny były podobne ale stany techniczne były o niebo lepsze i było w czym wybierac.

Prawda jest taka ze co dobre to przyjezdzalo z Niemiec nasi juz tam prawie cały dobytek dwudziestego wieku wykupili i zostalo niewiele.

Teraz sciagaja z Francji Anglii itd ale to juz nie jest to samo co Niemcy dbaja o maszyny i sprzet.

A za cos godnego uwagi trzeba wydac naprawde duze pieniadze.

olo5310    0

A gdzie można w wojewodztwie lubelskim kupić dobrego dominatora 76

Może ktoś poleci jakiś handlarzy ?

Alio    61

Ja kupiłem swojego w końcu od rolnika. W modliborzycach stoi faktycznie wiele, ale jak już pisałem ceny z kosmosu a stan jak to ja określam "pod publikę" czyli zrobione to co widać gołym okiem albo i nie. Ale podjechać i porównać warto.

Ja w trakcie jak szukałem swojego kombajnu oglądałem 76 w okolicach Ryk. Stan był zachęcający, silnik jak zegarek, troszkę malowany ale technicznie wyglądał ok. Niestety heder w opłakanym stanie i to mnie zniechęciło do kupna. Niby nie był ani przerdzewiały ani pokrzywiony ale wszystkie tulejki, pasy itd do wymiany.

maniek20    71

koledzy może wiecie gdzie są dobre kąbajny na podkarpaciu lub gdziesi koło tego wojewudztwa

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się