Zaloguj się, aby obserwować  
bartglowa

Lamborghini Grand Prix 874-90 2004

Polecane posty

bartglowa    0

Witam .

Mam problem z moim Lamborghini juz od pół roku .

Zeby go odpalic trzeba długo krecic rozrusznikiem niekiedy nawet po 10 podejsc .

Na poczatku myslalem ze winna jest pompka paliwa wiec ja wymienilem ale zadnej poprawy nie bylo .Powymienialem wszystkie podkładki miedziane filtr uszelki pod filtrem ale ciagnik jak nie chciel zapalac tak jest dalej .Podłaczylem teraz banke z paliwem bezposrednio do pompki paliwa zeby czy nie lapie powietrza gdzies pomiedzy pompka a bakiem ale ciagnik tez ciezko zapala . Zauwazylem ze przez kilka minut wciagnał z 10 litrow paliwa . Odkrecilem wezyk przelewu od pompowtryskow i zauwazylem ze bardzo duzo paliwa tam ucieka spowrotem do baku . Dopiero gdy przytkalem na chwilke przelew udalo mi sie odpowietrzyc filtr paliwa gdy puscile paliwo z filtra uciekło . Prosze o pomoc bo nie mam w okolicy majstra do ktorego moglbym sie z tym udac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek82    0

Powiedzial co wiedział a nic nie wiedział tam są pomy wtryskowe a inaczej układ wtrysku monolitycznego czyli pompa rurka wtryskiwacz.Nie masz pojęcia co to znaczy pompowtryskiwacz . Do szkoły!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj