Zaloguj się, aby obserwować  
bartglowa

Lamborghini Grand Prix 874-90 2004

Polecane posty

bartglowa    0

Witam .

Mam problem z moim Lamborghini juz od pół roku .

Zeby go odpalic trzeba długo krecic rozrusznikiem niekiedy nawet po 10 podejsc .

Na poczatku myslalem ze winna jest pompka paliwa wiec ja wymienilem ale zadnej poprawy nie bylo .Powymienialem wszystkie podkładki miedziane filtr uszelki pod filtrem ale ciagnik jak nie chciel zapalac tak jest dalej .Podłaczylem teraz banke z paliwem bezposrednio do pompki paliwa zeby czy nie lapie powietrza gdzies pomiedzy pompka a bakiem ale ciagnik tez ciezko zapala . Zauwazylem ze przez kilka minut wciagnał z 10 litrow paliwa . Odkrecilem wezyk przelewu od pompowtryskow i zauwazylem ze bardzo duzo paliwa tam ucieka spowrotem do baku . Dopiero gdy przytkalem na chwilke przelew udalo mi sie odpowietrzyc filtr paliwa gdy puscile paliwo z filtra uciekło . Prosze o pomoc bo nie mam w okolicy majstra do ktorego moglbym sie z tym udac

Wiadomość z agroFakt.pl

Grzesiek82    0

Powiedzial co wiedział a nic nie wiedział tam są pomy wtryskowe a inaczej układ wtrysku monolitycznego czyli pompa rurka wtryskiwacz.Nie masz pojęcia co to znaczy pompowtryskiwacz . Do szkoły!!!!!!!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Matix_96
      Mam problem z same laser 130 na niskich obrotach jest bardzo  słaby i mułowaty. Dopiero jak ma z 1600obr/min to czuć ze ma moc.
      Traktor prędzej zgaśnie niż przykopci pod dużym obciążeniem.
      Myślę ze to wina zbyt niskiej dawki paliwa tylko nie wiem jak sie ja reguluje.

• Przez agroplus
      Witam, posiadam ciągnik Deutz Fahr Agroplus 87 z 2007 roku. Na tablicy ciągle wyświetla się błąd M5. Dodatkowo, czasami WOM (załączany elektrohydraulicznie) działa normalnie, ale często po ponownym uruchomieniu ciągnika lampka na przycisku jedynie mrugnie, a potem już nie reaguje na ponowne naciśnięcia. Nie wyświetla się również kontrolka załączenia wałka ani licznik obrotów WOM (nawet w sytuacji, gdy wałek się uruchomi). Z góry dziękuję za pomoc :) 
    • Przez mateusz7745
      Witam tak jak w temacie mam problem z ehr w moim deutzu a mianowicie jak się uruchomi ciągnik i przełączę przyciskiem na pozycję opuszczenie lub podnoszenie to podnośnik nie reaguje aż po jakichś 5 min wszystko zaczyna działać tak samo jest jeśli użyje przycisków na błotniku, opuszczają odrazu przyciski na  błotniku ale potem przycisk  w kabinie nie reaguje można się bawić do woli i nic ;/ po  jakimś czasie działa bez opóźnień co może być przyczyną
    • Przez AGEPOWER
      Witam,
      jestem nowy na forum. Zajmuję się od 11 lat silnikami DEUTZ. Chętnie pomogę wszystkim użytkownkom:-) Odpowiem na każde pytanie, doradzę, zdiagnozuję, naprawię.
      Zapraszam do zadawania pytań.

• Przez inspire1
      Witam,
      W przyczepach jest obecnie pneumatyka, w ciągniku nic, z tego co wyszukałem to w tym modelu nie było nigdy fabrycznie pneumatyki (za to była klima :D), więc żeby coś dopasować zapewne będzie spora rzeźba i koszt, znajomy wspomniał mi coś że można rozwiązać to hydraulicznie i że koszty są nie duże. Probowałem szukać ale znalazłem gotowe zestawy do przerobienia przyczep, pytanie brzmi co muszę kupić/przerobić w ciągniku żeby to zadziałało? 

• Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj