Polecane posty

Piotruniu25    3145

Ja w T25 włącznik świateł założyłem włącznik kierunkowskazów od 330/360 i odpukać dział już ponad 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

To trafiles dobry, bo z reguly one sie roztapiaja jak maslo pod takim obciazeniemn, nie bez przyczyny jest na nich napisane 12v 75W


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozakładaj przełączniki od MTZ od świateł ( wyciągany ) jest na 24v koszt ok 17zł ale spokój na 10 lat albo i więcej :)


 

Владимирец T25A

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Przecież oryginalny włącznik świateł jak np nie łączy dobrze to można rozebrać i wyczyścić. Ja tak zrobiłem i działa bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Ja miał oryginalny włącznik to 3 rocznie zużywałem,a jak go rozebrałem to nie było co tam czyścić.A dźwignia od drgania ciągnik sam przeskakiwał jak się rozwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mani51    373

Chodziło mi o oryginalny z jakim Władek wyjechał z fabryki a nie te niby oryginały które teraz mozna kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek10220    1

Z milą chęcią mogę polecić sklepkisiel.pl jak również ma konto na allegro. Szybko wysyla towar i ma prawie wszystkie części do tych ciągników :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,najlepsze włączniki od MTZ-a, najbardzej trwale tak jak wyżej napisał kolega Vladimir :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Klawiatura... 2 razy byłem wczoraj w sklepie wymieniać i dalej nie pasuje, koliduje ze sprężynami zaworów - szpilki proste, a luzy mają większe od starych :P


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelix    74

Te klawiatury, to chyba gdzieś w stodole robią. Ja też kupiłem rok temu i leżą gdzieś w kącie. Stare po przeczyszczeniu śmigają dalej, bo nowe mają większe luzy niż te stare. Ogólnie jakość wykonania pozostawia bardzo wiele do życzenia.


Jeżeli czegoś nie da się zrobić, to wtedy przychodzi ktoś, kto nie wie, że się nie da i on to właśnie robi.   A. Einstein

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Geo    10

Kupiłem włącznik do świateł pochodził nie całe dwa tygodnie. To był już chyba 6 włącznik. Lepiej zamontować od czegoś innego i będzie spokój.

Ja założyłem włączniki od Poloneza i działają już chyba z 10 lat, a jak się zepsuje to łatwo dokupić nowy. Mówię o włącznikach świateł na desce metalowej po prawej stronie. Od Poloneza dlatego, że były 2 w jednej obudowie. Trochę wiercenia i pilnikowania i spokój na kilka lat, a włączniki dobrze przy okazji wyglądają w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik84    0

pompka paliwa na pompie wtryskowej nowa puszczała olej z na jej obudowe nawet pomimo oryginalnej uszczelki. silikon zalatwil sprawe, pompka ręczna która była kupiona w komplecie wraz z nią puszczala paliwo .... Załozyłem starą i jest ok ;-) Co za badziewie !!!

 

przewód łączący rurkę gumową odstojnika z pomką paliwa po roku puscił lut przy wejściu do niej tu gdzie jest wkrecana śruba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balcerek1    92

Bubli na dzień dzisiejszy to robią bardzo dużo i nie tylko do t 25 tylko do wszystkich ciągników.Musieli byście rozebrać skrzynie biegów w mf 255 to byś dopiero przeklinał na jakość i dostępność części do skrzyni ale przede wszystkim jakość to powala z nóg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki08    14

kolejny bubel kolumna kierownicza cena ok600zl po roku luzy jeszcze wieksze ja w starej któraq chodzila ponad 30 lat,po rozebraniu wygladało jakby to robił drwal a nie tokarz po prostu upierd...ne od siekiery,reklamacja nie uwzgledniona bo 2 tygodnie za pózno

teraz chce ja przerobic tak jak pisza na forach -przesunac slimacznice 2 mmw strone slimaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hari123    7

A ja z swojej strony ostrzegam przed bublami które ostatnio mi się przydarzyły:

Koło pasowe- brak jakich kol wiek znaków niezbędnych do ustawienia pompy

Klawiatury - w złych miejscach wywiercone otwory musowo rozwiercić w bok ok 2mm

Rurki paliwowe (pompa/filtry)- rurki są źle wygięte trzeba je podginać

Niby oryginalne uszczelki do silnika- 85% nie użytych bo nie pasują

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

luki08 Za 600zł to miałbyś używane wspomaganie z wózka widłowego.Lub dorzucił byś drugie 600 i zrobił wspomaganie w całości na nowych elementach i zero problemów z luzami.Nie wiem co cię podkusiło żeby kupić nową kolumnę.

 

Wracając do bubli.Cylindry jakiejś litewskiej firmy.Po kilku mtg rozsadziło jeden ( pękł od góry do dołu) a później to samo stało się z drugim.Na szczęście wymienione w sklepie bez problemu na kolejne litewskie.Te o dziwo chodzą B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki08    14

wiesz czlowiek madry po szkodzie,dales mi dobty pomysl z tym wspomaganiem z wozka widlowego wlasnie ogladam jakby to wygladalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtracz    76

Rurki paliwowe (pompa/filtry)- rurki są źle wygięte trzeba je podginać

 

 

To jest już standard od jakiś 15 lat. -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hari123    7

jednym słowem teraz w sklepach/internecie jest max 10% oryginalnych części, nawet jak sprzedawca zarzeka się że części są oryginalne to zazwyczaj jest to taki sam szans jak inne lecz za większe pieniądze inaczej mówiąc szara rzeczywistość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Nie wszyscy producenci części zamiennych wypuszczają szmelc. Jeżeli piszemy o bublu, piszmy kto jest  producentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Voo    39

Nie wszystkie części mają podanego producenta.

Z bubli to jeszcze wąs kierowniczy prawy.Stary miał delikatny luz na klinie.Pomyślałem że nowy będzie lepszy niż naprawa starego.Kupiłem nowy ,szczęśliwy że wszystko pasowało pojechałem na pole.Dwie godzinki na polu i wąs rozpadł się na dwie części.

 

Kolega Hari napisał że w sklepach jest max 10 % oryginalnych części i to jest prawda.Kiedyś obdzwoniłem wszystkie sklepy jakie znalazłem w internecie w poszukiwaniu podłogi do władka i przy okazji wypytałem każdego jak to jest z oryginalnością części.I wszyscy sprzedający (nikt nie szedł w zaparte że jest inaczej) stwierdzili że już nie ma oryginalnych części.Jeżeli coś się jeszcze trafi to są to stare zapasy sprzed kilkunastu lat które się jeszcze nie sprzedały.

Jedynie sklep w Czarnej Białostockiej dał info że trochę oryginalnych  części do silnika (tylko do silnika) są w stanie sprowadzić z Rosji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marci_nnn92    0

Ja przy remoncie skrzyni załorzyłem nowy wałek satelit mechanizmu różnicowego w t25. Efekt był taki, że po przetalerzowaniu 5ha wałek i satelity do wymiany( ułamał się kawałek wałka przy wyfrezowaniu i zatarł satelitę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj