longerbycz

Zetor 16245

Polecane posty

sosek xu li    4

To że Massey-ferguson'owi ktoś wyrobił taką opinie to nie jego wina, owszem są modele skrzyń które są słabe. A ja po drugie nic nie mówiłem o komforcie tylko o pieniądzach jakie trzeba dać za nowy traktor, Mylisz wypowiedz moją z wypowiedzią @Wojtka która miała miejsce na czacie>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218
Zetor też nie jest święty...No i ten bez komfort :P

 

Napewno nie jest święty ale skrzynie wyremontujesz za dwa tysie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

bardzo dobry i silny ciągnik, ale jedyną rzeczą jak mi się w nim niepodoba to se te szerokie tylnie błotniki, jak dlamnie to szpecą ten ciągnik, bo kabina dosyć wąska w porówaniu błotników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z hamulcami w 16245. Mianowicie lewy pedal ( sa rozlaczone) jest zablokowany i nie da sie go wcisnac i ciagnik hamuje. Od czego zaczynac i gdzie szukac ew. usterki?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

hydraulika bosch-a montowana w tych ciągnikach to są zmienione wszystkie rozdzielacze czy część o co z nią chodzi czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin385    1

Ogólnie dobry ciągni swoje zrobi, rzatko sie psuje, a z wad jedynie moim zdaniem to słaba chydraulika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzymek    28

6 cylindrowe tak maja że dzwięk silnika to po prostu muzyka ponawiam swoje pytanie o hydraulike bosha czy ona rozwiązuje problem słabej hydrauliki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam519    6

mi się on podoba jest w miarę mocny i łatwy w obsłudze jak się jeszcze trafi na takiego co się nie psuje to nie ma lepszego traktora i z częściami nie ma kłopotu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Taki co sie nie psuje to nie mam lepszego traktora..." Nie no stary daj se spokoj z takimi postami. A jak wujek ma to napewno najlpeszy na swiecie. Bo te ciagniki ktore ma wujków to sa zazwyczaj najlepsze na swiecie bo tez mam wujka... hehe;)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alex123    1

witam

taki ciagnik ktory sie nie psuje to tylko w/ ERZE / hehe.a do rzeczy ,jerzeli z hamulcami problem sprawdzic cylinderki jezeli nie dzialaja to pompki i tak po kolei az do tarcz hamulcowych przerabialem ten temat mam zts 12245 to to samo tylko bez turbo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hamulce juz oki;) Brzytwy;) A teraz z innej beczki. Cieknie mi cylinderek od sprzegla. Jak go wymienie to gdzie jest jakis odpowietrznik czy cos takiego?

Bo do ukladu dostanie sie powietrze i jak sie go pozbyc?? Robil ktos takie cyrki?:rolleyes:

 

Aha i jeszcze 1. Filtr powetrza mialem na rurze( patrz avatar) i schowalem go pod maske. Mysle ze to nie zaszkodzi przeplywowi powietrza bo w wieksosci 16 filtr jest pod maska i jakos to jezdzi. Co Wy na to?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

no mozna i tak polepszy sie widocznosc i mmniej kurzu bedzie łapac bo bedzie wszystko osłoniete osłonami


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tym kurzem to nie takie pewne bo jak filtr byl wyzej to pewnie mniej sie kurzylo niz na mniejszej wysokosci


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertsuw    0

jakby nie było sa tego plusy i minusy nizej bedzie lepsza widocznosc a wyzej mniej kurzu łapac


--:::: ZETOR 8045 :::--
--:::: ZETOR 5211 :::--
--:::: RUSAK T-25 :::--
Musza wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas regulacja sprzegla w 16245? Bo mam wrazenie ze nie wysprzegla do konca


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAHU    0
oj nie ladnie panowie mowic ze jest a nie wskazać go. nie ladnie.

otoz jest owszem kilka tematów.

z zamykaniem to nie widzę sensu - zawsze tematy mozna polączyć wiec po co zamykac??

Mam problem z taką maszyną, sprowadzona ona mieśiąc temu z Niemiec, czy różnią sie one od polskich ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41
Jest jakas regulacja sprzegla w 16245? Bo mam wrazenie ze nie wysprzegla do konca

nie ma regulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAHU    0

Ja za dużo niewiem o tym ciągniku bo od niedawna jeżdzę takim w transporcie drogowym, targam na przyczepie Tandemie ok. 20 ton, byle góra na jakiejś drodze to mu nie straszna, daje rade, fakt komin to prostuje wtedy ale daje rade, no i akurat ten jest awaryjny bardzo, wiecznie mam coś do zrobienia przy nim. Może i taki zniszczony dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

Niewysprzegla do konca bo moze ma juz wysprzęgliki albo tarczki do wyrzucenia albo plyn do nich nie dochodzi dobrze...

czy on ma sprzeglo mechaniczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

w naszym kiedyś nawineło trawy na wałek sprzegłowy pod słoneczko i nie wysprzeglał,do tej pory nie wiem którędy wciągnoł trawe dekielki były pozakładane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@talek48 jakby miał sprzęgło mechaniczne to by nie miał wysprzęglików :) Chyba bez rozpoławiania się nie obejdzie.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0
Ja za dużo niewiem o tym ciągniku bo od niedawna jeżdzę takim w transporcie drogowym, targam na przyczepie Tandemie ok. 20 ton, byle góra na jakiejś drodze to mu nie straszna, daje rade, fakt komin to prostuje wtedy ale daje rade, no i akurat ten jest awaryjny bardzo, wiecznie mam coś do zrobienia przy nim. Może i taki zniszczony dostałem.

 

 

Kolego moze zobaczysz ten filmik

letko mail 20 ton na sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter333
      Witam, mam Zetora 16245 niedawno kupionego i ostatnio zauważyłem że z przodu ma opony 14.9-28 a z tyłu 20.8-38. wszystko jest w porządku czy trzeba zmienić rozmiary, jak to wygląda?
    • Przez Arabs
      Witam mam problem z zetorem forterra 11441 a mianowicie ostatnio wymienialiśmy komplet sprzęgła czyli koło zamachowe docisk tarcze + łożysko oporowe było wymieniane 4 miesiące wstecz, i jest problem tego typu że sprzęgło się ślizg ale to tak że traktor na 4 biegu nie może się uciągnąć. Próbowaliśmy już zmieniać docisk na inny bo myśleliśmy że jest trefne kombinowaliśmy z rodzajem tarczy nawet przetoczylismy 0.6mm koło zamachowe z myślą że po przetoczeniu słoneczko bardziej wyjdzie i docisk będzie mocniejszy ale nic z tego po tym zabiegu jest w sumie jeszcze gorzej. Sprzęgło nie jest podparte bo mamy około 1cm luzu na wysprzegliku a właśnie tak się zachowuje jakby było podparte. Ma ktoś pomysł gdzie szukać problemu bo traktor już był rozjeżdżany 3 razy i dalej nie ma efektów 
      Edit. Zapomniałem dodać że na sloneczku powstaje taki jakby nierówny ślad po pracy łożyska oporowego ten odcisk nie jest równomierny tylko w dwóch punktach ewidetnie jest mocniej zaciskane 
    • Przez wrysiek
      Witam tak jak w tytule chciałbym dowiedzieć się jakie są zasadnicze różnice pomiędzy zetorem 8011 a 8111?
      Tylko nazwą czy coś bardziej mechanicznie?
    • Przez Latashi
      Witam, mam problem z moim zetorem. Otóż, po ponad godzinnej pracy gdy olej jest już gorący traktor jeździ tak jak na żółwiu mimo że jest włączony zająć. Dopiero po dodaniu więcej gazu podczas prac polowych lub dłuzszyk rozpędzeniu jedzie normalnie na zającu. Zalany olej hydrauliczny przekładniowy. Gdzie szukać przyczyny? Dolać więcej oleju , czy problem jest z tarczkami?
    • Przez Piter333
      Witam, panowie od czego jest ta czerwona kontrolka? Zetor 16245. Pozdrawiam 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj