Krzysiek2244

NH T5050 - mała pomoc

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

No a załóżmy, że wujek wpłacił by te 10 tys, a potem facet okazał by się oszustem to nie można by pójść z tym na policję ? W umowie przedwstępnej podał wszystkie swoje dane i nawet gdy dzwonił to przedstawiał się tak jak było na umowie. Można i było by pójść do sądu o oszustwo,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bob    820

Jak się wujek napalił na ten traktor i nie zważa na żadne racjonalne argumenty to nie poradzisz nic. Głupich nie sieją tylko się rodzą, na takich naiwniakach i takim "systemie" sprzedaży powstał już nie mały "kapitał" tak samo jak z metodą na wnuczka. Naciągacz który trafił na dobry grunt.

 

Po ostatnim Twoim poście śmiem wnioskować że Ty też się trochę tym ogłoszeniem podnieciłeś i myślisz że jak Ci poda dane (teoretycznie swoje a w praktyce fałszywe) to myślisz że policja czy prorok wam pomoże???

Niech go sprowadzi bez zaliczki, za takie pieniądze to długo nie postoi na allegro, za taką kasę łyknie go ktoś w momencie.

Edytowano przez Bob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, kupił. Facet właśnie dziś przywiózł ciągnik do polski (bo tak czy tak musiał to zrobić, prędzej czy później). Jak przywiózł go do siebie do firmy to wujek zaraz wsiadł w samochód i jechał do niego z zaliczką. Miał do niego nie całe 200 km także szybko był tam. Przejechał się nim i wszystko jest w porządku z ciągnikiem gdyż był z wujkiem znajomy mechanik. I ciągnik ma BEZSTOPNIOWĄ SKRZYNIĘ BIEGÓW.. Każdy uważał że to jakaś ściema ale ciągnik był dokładny taki jaki był w opisie. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Teraz to ja się zastanawiam czy Ty przypadkiem tutaj nie ściemniasz. A może to Ty jesteś tym handlarzem i teraz chcesz tutaj na forum naciągać kogoś. Jesteś tutaj nowy na forum i nie wypowiadałes się w żadnym temacie ani nie wrzuciłeś żadnego zdjęcia.

Od razu podkreślam że nie wiem to tylko przypuszczenia. Proszę Cię wrzuć zdjęcia tego traktora ale jakieś nowe a najlepiej nagraj filmik jak z pracy nim ze szczególną sceną obsługi tej przekładni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kozulek2    228

Tak, kupił. Facet właśnie dziś przywiózł ciągnik do polski (bo tak czy tak musiał to zrobić, prędzej czy później). Jak przywiózł go do siebie do firmy to wujek zaraz wsiadł w samochód i jechał do niego z zaliczką. Miał do niego nie całe 200 km także szybko był tam. Przejechał się nim i wszystko jest w porządku z ciągnikiem gdyż był z wujkiem znajomy mechanik. I ciągnik ma BEZSTOPNIOWĄ SKRZYNIĘ BIEGÓW.. Każdy uważał że to jakaś ściema ale ciągnik był dokładny taki jaki był w opisie. Pozdro.

kolo nie ściemniaj,bo to żenada normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Handlarz ma go przywieść w piątek, jak przejdzie z nim to zrobię parę fotek i wstawię..

Temat ogólnie do zamknięcia/usunięcia. Kto będzie chciał zobaczyć ciągnik niech sprawdzi w piątek lub w sobotę.

Edytowano przez Krzysiek2244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

W sumie to chyba raczej ten 12latek z posta@gonzobonzobong bo handlarz by nie ściemniał z tą bezstopniowa skrzynia. :D Ja z niecierpliwościa będę czekał do soboty. A tak poza tematem troche to ile twój wujek ma ha, jakie maszyny co uprawia, hoduje i gdzie dokładnie ma gospodarstwo. I wogóle ile masz lat i co masz wspólnego z rolnictwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Jeżeli rzeczywiście jakimś cudem jest ten ciągnik to ma skrzynie zapewne 24x24 zwaną potocznie bezstopniową( :lol: ) Sprawdź czy numery sie zgadzają i dokumentacja ;) I czy przypadkiem ciagnik nie jest z aukcji komorniczej czy coś tego typu , jeżeli nie to jesteś wybrańcem ;p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MiniMe
      Witam
      Jest to mój pierwszy post i jeżeli napisałem w niewłaściwym miejscu proszę o przeniesienie.
       
      Problem z ciągnikiem new Holland tl 90 mojego wujka, otóż podczas zapiętego przedniego napędu i wyjazdu pod górę bez obciążenia przednie koła szarpią. Traktor rok temu był na serwisie przedniego zawieszenia/napędu jednak większość czasu stał i dopiero niedawno to zauważyliśmy. Cofając pod wzniesienie nie ma tego problemu.
      Dodaje filmik na YT na którym dobrze widać szarpanie kół.
      https://youtu.be/xhUln87HBmg?si=ZtpdkLVKfo0AIcL8
      Pozdrawiam 
      Dawid 
    • Przez _Mechanic
      Szukam schematy elektrycznego do NH TL90, pomoże kto?
    • Przez Zet7211MF6140
      Witam. Poszukuję katalogu napraw do New Holland L95. Może ktoś posiada lub seri TL. Ponieważ chcę rozebrać przystawkę wom i chciałbym się dowiedzieć jak się zabrać do tego.
    • Przez _Mechanic
      czy w TL 90 blokada tylnego mostu jest załączona na stałe, a po odpaleniu cewka, elektrozawór rozłącza blokadę czy jest odwrotnie że blokada jest rozłączona a w momencie włączenie przyciskiem elektrozawór zapina blokadę?
      Mam wrażenie że jak ruszam to są ślady od obu kół jakby był załączona blokada. 
    • Przez Karolek1988
      Witam mam ciągnik fiat agri new Holland l85 1996r. W tamtym roku spaliła się instalacja. Została wymieniona na nową. W zimę mam problemy z odpaleniem ciągnika.na wiosnę wymieniony akumulator. Wiosna i lato odpala bez problemu. Zima przyjdzie jest problem. Jak dobrze podladuje Aku to złapie. Ale jak postoi tydzień to kręci ale nie załamuje. Podpompuje pompka paliwo. Z rury wydostaje się dym.jaka może być przyczyną. Dziś kręciłem kręciłem i nie odpalił. Rozrusznik pompa wtryski?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj