Pavel

Ceny ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelJD    17

Ja dziele działki po 40zł/m2. A ludzi mnustwo bo 7 mam ha w parku krajobrazowym 4 km od Bydgoszczy. Dzięki temu mam JD5720!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12
Ja dziele działki po 40zł/m2. A ludzi mnustwo bo 7 mam ha w parku krajobrazowym 4 km od Bydgoszczy. Dzięki temu mam JD5720!!

 

 

sprzedałes ziemie żeby kupić ciagnik? olosie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasio1    3

U nas koło Radomia chodzi różnie-= od 10tys. zl. za ha do 20tys

kupiłem tydzień temu 6 ha tylko że piaski :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

piaski chociaż nieurodzajne przy hodowli pomagają spełniać normę azotową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

U nas ceny dochodziły do 35tys. zł za ha (3-4 klasa)- w Wielkopolsce.

Na jednym przetargu przyjechał biznesmen (właściciel firmy budowlanej) z "walizką" pieniędzy i rozdawał biorącym udział w przetargu po 19-20tys. zł aby nie podbijali ceny- podbili mu do 33tys. zł :lol: .

Żal sciska tyłek gdy coś się takiego zrobi (własnej osobie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

u nas naszczęście takich cen jeszcze nie ma ale ziemia dochodzi do ceny około 20 tys zł i nie ma możliwości kupić bo nikt nie chce sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    91
U nas 3-4 tys za hektar i nikt nie chce kupowac

 

 

to skąd TY jesteś? Jaka klasa tej ziemii?

 

U mnie jak pole przy szosie to nawet 50-60 tys za ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29
U nas 3-4 tys za hektar i nikt nie chce kupowac

gdyby po tyle była to ja już bym miał ze 100 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2
Nie wierzycie???Tak jest a ziemia 2,3,4 klasa

Kurde są jakieś większe kawałki, tak przynajmniej 100ha ???


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

Raczej nie ma aż takich kawałków.I jeszcze dziwne jest to że nikt nie kupuje ziemi.Leży odłogiem aż żal dupe ściska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to dość dziwne że jest tak tania, w jakim regionie jest ta ziemia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

W Lubelskim.Ale ona jest taka tania tylko w mojej wsi bo cała wieś likwiduje gospodarki i sprzedaje ziemia za śmieszne pieniądze.W sąsiedniej miejscowosci ziemia jest dużo droższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

U nas jak juz ktos sprzedaje ziemie to jest zasada " Kto pierwszy ten lepszy " w inny sposób nie da rady dostac ziemi


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

witam slyszalem ze w mojej okolicy (kiepskie gleby) mozna kupic od angencji ziemie(lake) za 3-5tys. czy to mozliwe ?? (woj. mazowieckie)


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotras    2

U mnie ziemia dochodzi nawet do 50 tyś zł za 1 ha. a tak około 20 - 30 tyś zł.

Może wiesz ktoś o jakimś przetargu lub przedaży ziemi powyżej 100 ha może być dzierżawa???Z góry dziękuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łukasz    29
Raczej nie ma aż takich kawałków.I jeszcze dziwne jest to że nikt nie kupuje ziemi.Leży odłogiem aż żal dupe ściska

ja bym facet na twoim miejscu do banku i kupywać za taki pieniądze!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

u nas w woj. mazowieckim pow. Węgrowskim gm. Liw to ziemia chodziła 10- 14 tyś. teraz ostatnio nikt nic nie kupował ale cena na pewno wzrośnie bo każdy by chciał coś kupić , nam się udało trochę nakupić :lol: ziemi 2-4 lata temu za pierwszy kawałek 5 ha daliśmy po 6 tyś za 1 ha, a później to 2 x 2 ha po 10 tyś za hektar a za łąki 5 lat temu płaciliśmy po 2 tyś. za 1ha (dobre czasy minęły) ;) , ale i tak dobrze że u nas nie biją rekordów krajowych ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luzak    2

u mnie woj wielkopolskie powiat Gostyń ziemia I,II, III kl jest od 30-40 tys za ha i nie ma mozliwosci kupna idzie od reki,a wy narzekacie , ze macie po 10tys ha . Jakby w mojej okolicy po tyle byla to wszyscy byli by szczesliwi


Parę filmików z prac polowych :P
www.youtube.com/watch?v=v8ctm9sS6mc
www.youtube.com/watch?v=dyW2Ma50hzQ&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=e8iXeg_fEq4&feature=channel
www.youtube.com/watch?v=RRW_jc-ZUdw&feature=channel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal16    1

ostatnio u nas był przetarg na 200 ha III klasaw tym 60 to koles wzioł w dzierzawe za 5 ton z ha normalnie szczena opada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
    • Przez MichaKpiski
      Witam jestem jednym ze spadkobierców gospodarstwa rolnego. Czy ktoś przechodził tą ścieżkę po kolei jak już postanowienie nabycia spadku wydanego przez sąd ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj