Pavel

Ceny ziemi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kobra89    71

ja w tym tygodniu kupuje 1,4 hektara laki takiej niezadbanej ale to nic to place 3500 zl za cala.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

Ja mam łąke 1h na odludziu,sąsiaduje z innymi nieuprawianymi łąkami. Nie wiesz moż gdzie się zaoriętować czy moż ktoś by to wydzierżawił lub sprzedał.Bo przydało by sie jeszcze troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja mam taki motyw ze u mnie nikt nic nie chowa w wiosce tylko ja i mam swojej laki 5 ha i nawet nie pytam ludzi zajezdzam i kosze co mi sie podoba a jak mam okazje kupic na swoje to super.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

w tamtej okolicy tez nikt tego nie kosi tylko ja. chyba będe powoli troszeczke przybierał. chyba mnie nie zamkna :D co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja to bym zaszedl i zapytal tych ludzi i powiedzialim ze ja bede kosil i juz, bo ja mialem taki smiech zajechalem i skosilem tam chyba w kawalku 5 ha bo ja posrodku dzialke mam i kosilem od rowu do rowu i facet przyjecha zabieral moja trawe ta z tych innych dzialek ale sie rozjuszylem. Wiec ja teraz jesienia poszedlem i powiedzialem i ze bede bral doplaty na to a ludzie powiedzieli bierz i rob jak chcesz. Tylko mam taki problem z rowami bo pozarastaly i woda stoi wszedzie musze zrobic maszynke do czyszczenia rowow mam juz patent tylko kasa jeszcze potrzebna.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

hahah

ja ci powiem ile pole u mnie chodzi od 70 tysiecy do nawet 100 tysi tak sie cenia kolo sokolki.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzi to pojechane maja w glowach: jedni zeby za tyle sprzedawac a drudzy zeby kupowac.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3857
my teraz odkupiliśmy 8 ha 20 kilometrów od nas, tylko dlatego że ta ziemia nleżała do pierwszej gospodarki ojca, po babci. Taki sentyment za 160tys.

w naszej okolicy 2dyszki za ha to niemal darmo :D


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

no musisz popytac czyje to laki i wtedy pytaj bo to tak lipnie mowie ci mozesz czasem wyjsc na tym do tylu.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

masz racje. a jak np. to było kogoś i ten ktoś już nie żyje to mozna to jakoś odkupić albo co. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Ziemia orna oscyluje w granicach 20tys/h i więcej w mojej okolicy nikt nie da bo się nie opłaca, a 20km dalej ziemia kosztuje 50tys/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

musisz chyba w gminie dochodzic i pytac albo soltysa czy jest placony podatek za ta dzialke

bo moze ktos przepisal na kogos ja albo jakos tak


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziemia orna oscyluje w granicach 20tys/h i więcej w mojej okolicy nikt nie da bo się nie opłaca, a 20km dalej ziemia kosztuje 50tys/h

 

A z jakiego jestes powiatu jesli to nie tajemnica? Ja bym wiecej jak 20k nie dal za ziemie w mojej okolicy. Zreszta i tak nikt nie chce sprzedawac.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

podlasnie powiat sokolka

za orna do 100 tysi bo mysla durnie ze zwiromnie mozna otwierac.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlasnie powiat sokolka

za orna do 100 tysi bo mysla durnie ze zwiromnie mozna otwierac.

 

A cos tam chca wprowadzic ochorne krajobrazu i ze zwirowni nie bedzie mozna kopac;P


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
st220    20

Podobna jest sytuacja koło Sokół na Podlasiu ludzie ziemie kupują bo żwirownie chcą otwierać a ochrona środowiska chce ochronie krajobrazu polodowcowego wprowadzić i będzie kicha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

taa tylko jak kolego pniaki i konary pousuwasz? tylko sobie cięgła i lemiesze pourywasz!!!

 

tak wogóle to ile cenią sie takie byłe wyrobiska nieużytki po dzikich kopalniach żwiru lub inne takie pseudookazje lub ochłapy które zostały w gminie do sprzedazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel74    0

Ja zamierzam nająć spych jest taki u nas na wiosce. puźniej pryskać 1 w roku tak z 5 lat. i potem wlatuje MF8220 i pługiem Unia grudziąc 4 skibowym i pole jak na stole :D A co do ceny to nie wiem bo ojciec kupił to 15 lat tem i w ogole sie tym nie interesował. Ale ja młody napalony rolnik musze cos z tym zrobić.On kupił wtedy 5 ha lasu 5 tego nieugoru i 10 ha ziemi za 7 000 tylko wtedy inaczej przeliczali pieniądze. Ale myśle że zrobił dobry interes.a jak myślisz urośnie łąka lub lucerna???

 

PS On nie chciał kupić tego lasu i tego nieugoru ale powiedzieli że inaczej mu nie sprzedają. zeszli troche z ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

las chcesz pryskać? po co lepiej puść ten spych ale żeby konkret robote zrobił tzn żeby poprzepychał tą ziemie tak żeby powzrywał wszystkie pniaki, potem pozbierasz pniaki i to co zostało i może wtedy coś tam przeorasz ale nie mf tylko c 360 i jedne korpus tak żeby powyrywać korzenie i inne świństwa w ziemi i możesz to zrobić od razu bo 5 lat pryskania to moim zdaniem głupota, najlepiej niech spych zrobi konkret robote lub jakiś det z detowskim pługiem przejdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

ma racje.tymi opryskami to bardziej zniszczysz ziemie niż ja oczyścisz.sprowadź spycha zrobi najlepsza konkretna robotę.a czy urośnie lucerna po lesie to raczej nie.aha a jaka tam jest ziemia?żwir?


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
    • Przez MichaKpiski
      Witam jestem jednym ze spadkobierców gospodarstwa rolnego. Czy ktoś przechodził tą ścieżkę po kolei jak już postanowienie nabycia spadku wydanego przez sąd ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj