Pavel

Ceny ziemi

Polecane posty

MarcinPykuS    68

Mam do was takie pytanie...nie wiecie ile mogę dostać za drogę dojazdową (jest to główny dojazd do 4 domów), droga jest o długości (około) 60 metrów i szerokości 3 metry... ;)

 

Z góry dziękuje za odpowiedź... ;)

 

POZDRAWIAM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi    1

Sąsiad da 60tyś to ty musisz kupić???????Polska mentalność - zesr....się a nie dam sąsiadowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

jak bede kupował ziemie to nie drożej niż 30tyś za ha ;) powyżej 30 to juz mi sie nie usmiecha ;)


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ty tam zasadzisz, żeby ci się zwróciło. Czy nie lepiej za tą cenę trochę dalej kupić trochę więcej.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5

a mi agencja się wycofała w ostatniej chwili przed zmianami w ksiegach wieczystach... ;) i przez to przynajmiej jestem z 5tyś w plecy :/ by to szlak trafił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co ty tam zasadzisz, żeby ci się zwróciło. Czy nie lepiej za tą cenę trochę dalej kupić trochę więcej.

tylko że u mnie w okolicy to nie ma szans na powiększenie gospodarstwa. Jak się coś trafi to 5 chętnych ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180
ja kupiłem do agencji PGR były powierzchnia 500h dotego zabydowania było to wystawione do przetargu licytacyjnego było 5 gości co brało udziła w licytacji stawiali po 10 tysięcy za pola ja postawiłem cenę na dzień dobry 300 tysiaków za wszystko i tamcispanikowali i sie wycofali teraz sie zastanawiam czy zrobiłem dobry interes?????

 

To ile tych ha kupiłeś i ile za całość dałeś ?

Z twojego postu to ja rozumuję żę kupiłeś 500 ha + zabudowania za 300 tys, ale to sie kupy nie trzyma.

Co to jest przetarg licytacyjny? Wiem co to przetarg i co to licytacja ale to co jest to ni w ząb.


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigi    1

Nie kupuj 500h [godzin???????] lecz naucz się pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witek    2

Mi niestety na wiosnę koniczny się dzierżawa dokładnie 3.48ha. Średnia cena to ok. 12tys za ha. Ale myślę że aż tak tanio nie dostanę tego hektara ;) myślę że jak mi się uda to wyrwać za ok. 18tys zł za ha to będę zadowolony. Aha dodam ze ta działka jest pomiędzy moim dwoma polami i podchodzi prawe że pod sama oborę


2-08-2007 3400gram 52cm to mój Kacperek

12-07-2008 2831gram 43cm to moja Oliwia

2008-04-01 Firma Wit-Rol rozpoczyna działalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7
Mi niestety na wiosnę koniczny się dzierżawa dokładnie 3.48ha. Średnia cena to ok. 12tys za ha. Ale myślę że aż tak tanio nie dostanę tego hektara ;) myślę że jak mi się uda to wyrwać za ok. 18tys zł za ha to będę zadowolony. Aha dodam ze ta działka jest pomiędzy moim dwoma polami i podchodzi prawe że pod sama oborę

 

Mam sąsiada co dzierżawił podobnie pole zaraz przy domu miał. 15 lat dzierżawił od sąsiadki ale sprowadził się nowy i kupił ten kawałek. Chłop miał niezłego farta ale to nie 1 raz jak tak go wykiwano chyba ze 3 kawałki ziemi już mu tak odebrano. ;)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 klasa cena ok 37.000 za 1 ha

 

 

Wy tam w Kujawsko - Pomorskiem to macie dobre gleby, cena też niezła! No ale sie nie dziwie, u nas niektórzy dają tyle za 4 klasę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Cena ziemi w kujawsko-pomorskim agencyjna to niecałe 25 tys . W moich okolicach za ha trzeba dać 30-50 tys. Na jesieni mamy przetarg ograniczony dla mieszkańców gminy na niecał 300 ha i myślę że spokojnie przekroczymy ceną 60tys za jeden ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drzewis98    8

my kupiliśmy 9ha za 60 tys klasa 5 i 6, ziemia droga a kilka kilometrów odemnie to tak wołajo 20-35 tys za ha ale ziemia lepsza bo 3 i 4 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Pisałem wczesniej po ile w moich okolicach chodzi ziemia a teraz napisze po ile dzierzawa-1000 do 1500 za ha!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema ja sadze ze te ceny ziemi sa sztuczne poniewaz ludzie dostaja doplaty i teraz ziemia jest droga zobaczycie z a 10 lat jak by nie bylo doplat to by byla tanie kiedys nie bylo doplat to moj stary za bezcen kupywal pozdro

 

 

PS. wstrzymajcie sie z kupnem ziemi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55
Mam do was takie pytanie...nie wiecie ile mogę dostać za drogę dojazdową (jest to główny dojazd do 4 domów), droga jest o długości (około) 60 metrów i szerokości 3 metry... :)

 

Z góry dziękuje za odpowiedź... :)

 

POZDRAWIAM...

wiesz z ta droga to jest tak ze mozesz za nia dostac symboliczna sume poniewaz z przepisow kodeksu cywilnego wynika iz wlasciciele posesji do ktorych prowadzi ta droga moga wystapic do sadu o ustanowienie sluzebnosci gruntowej ( droga konieczna ) moze sie tak stac jesli jest to jedyna droga prowadzaca do drogi publicznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaxiKing    0
U mnie za 1 ha trzeba dać 7.5 tys.

Powiedz tylko gdzie mieszkasz to jutro przyjade i kupie jak za taka cene u was chodza :) zadłuze sie a kupie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

u mnie padł rekord gość wołał za 2ha 300 000 - TAK 300 tys. - III klasa do tego w kwadracie i klin + 2xstudnia i słup - miał kupca za 250tys. ale się kupiec rozmyślił i teraz ktoś chce to kupić za 200tys.


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie padł rekord gość wołał za 2ha 300 000 - TAK 300 tys. - III klasa do tego w kwadracie i klin + 2xstudnia i słup - miał kupca za 250tys. ale się kupiec rozmyślił i teraz ktoś chce to kupić za 200tys.

 

 

w mojej okolicy gość krzyknął za 3 hektary 1 050 000 zł tylko ze to jest jeden kawałek sąsiadujący z droga krajowa jeszcze nie słyszałem zdeby ziemia mogła osiągnąć taka cenę 350 tys za hektar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4
siema ja sadze ze te ceny ziemi sa sztuczne poniewaz ludzie dostaja doplaty i teraz ziemia jest droga zobaczycie z a 10 lat jak by nie bylo doplat to by byla tanie kiedys nie bylo doplat to moj stary za bezcen kupywal pozdro

 

 

PS. wstrzymajcie sie z kupnem ziemi

poczekać aż wszyscy wykupią a ja nie będe miał za co rodziny utrzymać


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez kuba9449
      Cześć, mam problem. Posiadam gospodarstwo które zakładał mój dziadek i "baza" jest w tym samym miejscu niezmiennie od lat. Mam dom i budynki gospodarcze, chciałbym postawić dodatkową halę na maszyny i tu zaczyna się problem. Gmina opracowuje mpzp i w miejscu mojego gospodarstwa chce dopuścić jedynie zabudowę mieszkaniową, składałem pisma o zmianę przeznaczenia terenu lecz były odrzucane bez podania powodu. Gmina nie wydaje teraz wz ze względu właśnie na opracowywany mpzp. Czy macie pomysły jak to "ugryźć"?
    • Przez oscak11
      Witam , zastanawiam się nad otwarciem warsztatu . Z jakiej opcji najlepiej skorzystać czy z dotacji czy poprostu z własnych funduszy . Wpadłem na ten pomysł ponieważ zajawkę do napraw mam od swojego ojca . Myślę nad rozbudowalą warsztatu i założeniem działalności.  Pracuje za granicą mam trochę oszczędności i teraz dylemat , rozbudowa z oszczędności czy z dotacji . Jak to ugryźć.  Mój ojciec naprawia traktory ,, po godzinach ,, ma też gospodarstwo . Wiedzę posiadam na temat naprawy traktów  lecz zawsze mogę liczyć na mojego ojca . W okolicy nie ma mechaników więc myślę, że cały ten pomysł mógł by wypalić. Nie było jescze okresu żeby w kolejce nie stał 1 lub 2 traktory . Ludzie w obrębie 60 km przyprowadzają traktory do nas ponieważ w okolicy nie ma dobrych mechaników . Jak najlepiej zacząć  . Był bym wdzięczny za wszelkie porady .
    • Przez armia100
      Witajcie! Potrzebuje porady... Czy istnieją jakieś przepisy dotyczące odległości stawu od drogi? Odnośnie zwykłej działki, wiem, że niestety nie jest to precyzyjnie uregulowane. A co z działką, która jest drogą (działka jest prywatna, jednak w księdze wieczystej jest zapis, że jest to droga). Sąsiad zrobił staw niespełna pół metra od granicy i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie zadomowiły się tam bobry, które zaczęły podkopywać swoje jamy pod droga, która się osuwa. Droga jest moim dojazdem do domu. Sąsiad twierdzi, że to nie jego problem. Co zrobić w takim przypadku?
      Pozdrawiam
    • Przez Okisz
      Czesc,
      Czy bedąc czynnym płatnikiem VAT mogę wystawić fakturę rolnikowi ryczałtowemu? 
      Znajomy chciałby kupic odemnie soję, natomiast ja potrzebuje mieć na tą sprzedaż fakturę. 
    • Przez MichaKpiski
      Witam jestem jednym ze spadkobierców gospodarstwa rolnego. Czy ktoś przechodził tą ścieżkę po kolei jak już postanowienie nabycia spadku wydanego przez sąd ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj