pompeje

Serwis Valtry podlaskie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pompeje    0

Witam.

jestem na forum nowy i czytałem sporo na temat serwisów i bardzo rozbieżne informacje oraz wypowiedzi.

W związku z powyższym chciałem prosić o pomoc w jak w temacie.

Szukam dobrego serwisu w podlaskim lub lubelskim.

Mieszkam na skaraju tych wojewódzw i słyszałem, że jest serwis w Hajnówce i Radzyniu.

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia.

Będe wdzięczny za uwagi i sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Wiem że POM Augustów prowadzi serwis Valtry, opinie mają raczej bardzo dobrą tylko że jak dla ciebie to trochę daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtera    0

Jezeli jestes kolego z na granicy to nie zostaje ci nic innego jak Hajnówka lub Parczew.

 

karolek12

 

 

 

Zaawansowany

  • default_large.png
  • Members
  • bullet_black.pngbullet_black.pngbullet_black.png
  • 108 postów

  • Płeć:Mężczyzna

Wysłane 12 marzec 2012 - 18:04

Cytat

"słuchaj nie znam roberta ale ja swoja valtre serwisuje w Parczewie i tam jest taki mechanik Tomek sie nazywa mysle ze z takim problemem jak twoj sobie napewno poradzi bo mojemu koledze tłumaczył jak załozyc pompe przez telefon i ciagniczek smiga."

Kolega Karolek przesłał mi na PRIVA więc masz odpowiedz, że Parczew.

U mnie naprawiał Valterę Robert ale on już nie pracuje w serwisie w Hajnówce więc musisz wybrać sam.Nie wiem jak teraz w tej Hajnówce ale czytając inne fora i posty to różnie o nich pisza.

Rozumiem ze ciagnik sciagnales z zagranicy lub kupiles w Polsce i nie jest na gwarancji?? Bo podobno w Valtrze jest jakas rejonizacja i nie mozesz sobie naprawiac gdzie chcesz.

Edytowano przez valtera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squreq    0

Witam

Podobnie jak kolega Pompeje jestem a właściwie byłem zainteresowany VALTRĄ a dokładniej serwisem w HAJNÓWCE.

Mieszkam niedaleko Siedlec i tak się składa , ze jakiś czas temu odwożąc żywca na skup w zakładach w Mościbrodach stała VALTRA i to ta z tych nowych wersii Dairekt.

Ponieważ na ochronie stoi mój sąsiad mówił mi , że VALTRĄ przyjechał gość i już dalej nie pojechał. Przeszło tydzień przyjeżdżał serwis właśnie z tej Hajnówki a dokładnie ROLMECH białym samochodem serwisowym i codziennie z innymi częściami które zamieniali . Problem był w tym że nie paliła. Zgasła i nie odpaliła więcej.

Pytałem właściciela co się stało i mówił, że nie mogą dać rady., Podlanczali komputery zamieniali i nic i tak tydzień jeździli/ Swoja drogą ciekawe kto płacił za te dojazdy.

Nie wiem ile tam osób naprawiało bo rózni przyjeżdżali a interesował się również gość który ze mna oddaje zywca na skup ale niewile się od nich dowiedział bo rozmawiał podobno z właścicielem. Chciał kupić ale dużo złego się dowiedział i zrezygnował.

 

Nie wiem ile w końcu stał ale bardzo długo i dziwne że diler i serwis autoryzowany nie dał rady.

Nie wiem w końcu co było przyczyna i właściciel nie wiedział albo nie powiedział ale też się smiał z nich.

Mówili mi że ostatniego dnia jak VALTRA odjechała przyjechał jakiś facet i po dwóch godzinach VALTRA jeździła.

Pytałem kto to był i czy to z tego Paczkowa głównego naprawiali ale powiedzieli mi że ten gość co naprawiał i naprawił to przyjechał jakimś Wanem na lubelskich numerach.Po jego odjeździe podobno Valtra odjechała w tym samym dniu

NIE WIDZIELI ŻADNEGO SEWISOWEGO SAMOCHODU Z PACZKOWA WIEC DODATKOWE PYTANIE JAKIE VALTRA DAJE WSPARCIE.

 

Tak ze nie wiem co myśleć o tym i innych serwisach.

W okolicach Siedlec jest dużo VALTR i jak rozmawiałem z gospodarzami to mówią o tym rolmechu i nie tylko różnie rzeczy i że kiedys to był dobry serwis a teraz ze pracuja tam brudasy i w dodatku przyjeżdżają nawaleni i aby szybko i do domu.

Valtra tylko dba o swoje interesy a to słowa użytkowjników.

Z naprawami u nich to tak ze jeżdżą i podmieniaja części i jak trafią to pojedzie oto jak wyglada naprawa profesjonalnego serwisu.

Pozdrawiam i szukam dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek88    0

Po przeczytaniu @squreq Twojego posta jestem mocno zdziwiony opinią o Rolmechu. Do naszej 6400 zwykle przyjeżdża Adam to ciągnik zna na pamięć, chociaż kiedyś coś wspominał, że ma problemy z serwisantami bo po roku pracy zmieniają firmę lub też działają na własną rękę. No może te nowe z oszczędności na chińskich podzespołach produkują to i awaryjne są. A jak ostatnio był to mówił, że jeździł gdzieś w okolice Siedlec bo facetowi rewers padł to może właśnie do właściciela tej valtry o której @squreq napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arodzys    0

WITAM.

Słuchaj PIOTREK88.

Poczytaj ten link http://www.agrofoto.pl/forum/topic/50882-serwis-valtry-podlaskie/.

Ja tylko nie rozumiem o co chodzi koledze squrek jezeli chodzi o serwis.

W lublinie nie ma serwisu VALTRY ściślej jest firma Agricola oni maja przedstawicielstwo i mieszczą sie pod lublinem ale serwis maja koło Krasnegostawu i lepiej nic nie pisac o nich i nie mówić.

Wiec nie wiem o kogo mu chodzi z tym gościem z serwisu.

Opinie różne bardzo rózne słyszałem o nich.

Ja sie akurat nie wypowiem bo nie naprawiam u nich chociaż robiłem wywaiad i korzystam z innego serwisu.

Słyszałem o bardzo dobrym gościu z Lublina który pracował w ROLMECHU ale to było jakies 2 3 lata temu.

Jestem trochę zdziwiony opinią ale też słyszę to już o kturejs osoby z kolei że sie popsuli. Jak nie spóbujesz to sie nie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
squreq    0

chyba jestem winny przeprosiny i to kolego piotrek88 po twoim poście. Nie powinienem z góry osadzac tych ludzi ponieważ ich osobiście nie znam ale chyba mi przyznasz ze jesli ktos tak ci mówi to musi byc w tym cos prawdy. I wiesdz dlaczego ludzie oficjalnie sie nie przedstawią bo się boją że jak by właściciel Valtry z Rolmech dowiedział sie o tym kto to był nie mógł by liczyc juz na nic. Nie bede na forum pisął co powiedzi o nich wiecej ale to co wiem i słyszałem potwierdziła tylko dzisiejsza moja wizyta koło łosic gdzie oglądałem n-kę.

Nie chce byc złośliwy ale tak jest.

Tak ze przepraszam za tych brudasów.

Nie wiem jak inni użytkownicy podlegajacy pod serwis ROLMECH. Może ktoś odważy sie i napisze. Pewnie sa i ci co maja z nimi doswiadczeniai jakas wiedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

W agrotechniku w tafiłach k. Łomży mają prawie wszystko od ręki lub bardzo szybko ściągają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maniek0987
      Poszukuje opini o skrzyni direct, czy jest ona wytrzymała? Mało jest opini w internecie na temat tych skrzyń. Może lepiej sobie ja odpuścić i brać versu? 
    • Przez robert1226
      Witam wszystkich użytkowników tego modelu , piszcie swoje uwagi  spostrzeżenia o opinie .
    • Przez Sławomir111
      Dzień dobry Mam problem z Valtrą 6850 hi wyświetla mi błąd h 118 i nie podnosi tylni podnośnik . Kable są całe i mają prąd. Nie moge znaleźć przyczyny,  proszę o pomoc 
       
       
    • Przez Adam35
      Witam, przychodzę z problem podczas postoju kontrolka temperatury oleju w skrzyni świeci się a podczas jazdy miga, oraz kontrolka stopu miga cały czas niezależnie czy na zaciągniętym ręczny czy nie przed tem migala tylko na pozycji P a po wrzucenie rewersem kierunku gasła. Obstawiam że oznacza to jakiś bład lecz nie mam dostępu do instrukcji. Pacjent valtra c110

    • Przez dominik96
      Witam, 
      podpowie ktoś, gdzie szukać przyczyny Valtra t174E, wywala dwa błędy 6010 02 03 i 6010 10 03. Nie można załączyć WOM.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj