Skocz do zawartości

Polecane posty

chrobi123    0

51000 euro netto za MFa 5445 ścięta maska, luk dachowy, koła najszersze tył 540 to dobra cena? rocznik 2012 byłby brany w marcu

kris14    259

Ursus 11024 w wyposażeniu podstawowym- 140tys brutto

Ursus 8014H- 125tys brutto

Dealer- Elid Gutowo Wielkie k/Wrześni

Wiadomość z agroFakt.pl

kris14    259

Akurat nie pytałem, ale 10014H oferowali tak za tyle samo co za 11024 [latem były po 135tys, teraz po 140, chyba oba za tyle samo], ale strzelam że 9014H jak by mieli na placu to za jakieś 132-4tys by był.

Edytowano przez kris14

Miras886    0

@chrobi123 niestety nie znam. Ja mam ofertę na MF 5455 za 203 tys netto + 1 tys euro za szersze ogumienie więc 5450 będzie trochę tańszy, pozdrawiam.

wojterek91    0

Witam.Jestem nowy i mam pytanie czy orientujecie się w cenie deutz fahr agrotron 6150 jak tak to podajcie i gdzie można go kupić i czy polecacie?

rolnik6666    4

Witam

drodzy koledzy mam do was pytanie

Moja oferta na prow to:

ciągnik 60-70KM do 117000 PLN brutto

kosiarka rotacyjna 1,65-1,85

JAki polecilibyście mi ciągnik rolniczy i kosiarke bo ja nie moge sie zdecydowac bo tyle tych ofert ze mnie już głowa boli :)

i czekam na wasze zdanie..

Edytowano przez rolnik6666

pic2ek    5

Witam

drodzy koledzy mam do was pytanie

Moja oferta na prow to:

ciągnik 60-70KM do 117000 PLN brutto

kosiarka rotacyjna 1,65-1,85

JAki polecilibyście mi ciągnik rolniczy i kosiarke bo ja nie moge sie zdecydowac bo tyle tych ofert ze mnie już głowa boli :)

i czekam na wasze zdanie..

Szału nie ma, d**y nie urywa w tych pieniądzach. Td 5020 lub 5010 lub Case.

wojterek91    0

Witam orientuje może się ktoś w cenie deutz fahr 6150 bez żadnego full wypasu jak tak to podajcie i czy wy polecacie ten traktor , a jak nie to podajcie jakąś inną marke i jego cene ma być w przedziale od 120 do 150 km . Czekam na wasze zdanie z góry dzięki za odpowiedzi.

Totos    0

Witam jesli pisze w nie odpowiednim temacie to <przepraszam >

Chciał bym sie dowiedzieć czy są produkowane ursusy 3512 wersia Agro

w województwie lubelskiem najlepiej okolice lublina .interesuje mnie tez cena .

Robertb    0

To te z allegro 3512 skąd one pochodzą kto je składa? cena może i ciekawa ale jakośc to niewiem bo na żywo ich nie oglądałem

wojterek91    0

witam może wiecie ile kosztuje deutz fahr agrotron 6150 jak tak to podajcie i czy wy polecacie ten traktor a jak nie to podajcie inny w przedziale od 120 do 150 km i jego cene i gdzie można zakupić deutz fahr agrotron 6150. Za odpowiedzi z góry dzięki.Prosze o odpowiedz .

Teraz to przesadziłeś. +1pkt. ostrzeżeń za spam

Edytowano przez danielhaker

donborys    3

Jeśli ktoś będzie wiedział to na pewno Ci odpowie i nie musisz pisać codziennie tego samego postu.

kajmanek15    6

Witam was koledzy:) mam takie pytanko poniewaz rozmawialem z wujkiem i powiedzial mi ze jesli chcial bym kupowac traktor to moge wziac na niego poniewaz jest watowcem i zwruca mi 23% vat, bral bym to tez na prow albo z uni jakos ze 50% ceny ciagnika bede musial miec tylko i jeszcze dealer mi opusci cene...i teraz sek czy to bylo by morzliwe takie cos jak pisalem i dodam ze moj tata i mama sa w wieku od 45-50 lat. Za wasze wszystkie odp bede bardzo wdzieczny:)

Witam was koledzy:) mam takie pytanko poniewaz rozmawialem z wujkiem i powiedzial mi ze jesli chcial bym kupowac traktor to moge wziac na niego poniewaz jest watowcem i zwruca mi 23% vat, bral bym to tez na prow albo z uni jakos ze 50% ceny ciagnika bede musial miec tylko i jeszcze dealer mi opusci cene...i teraz sek czy to bylo by morzliwe takie cos jak pisalem i dodam ze moj tata i mama sa w wieku od 45-50 lat. Za wasze wszystkie odp bede bardzo wdzieczny:)

strzechu    33

1.Popraw ortografię .

2. Nabory z PROWu będą poważne dopiero w 2014/2015 . Teraz , w 1 kwartale 2013 mają podobno być jakieś resztki w niektórych województwach , ale pewnie ciężko się będzie załapać .

3. Na PROW nie kupisz na kogoś innego sprzętu , pomijając fakt że to średni pomysł - chyba że tak bezgranicznie ufasz wujowi .

4. Dealer Ci opuści z ceny całkowitej , zwrot z PROW jest dopiero od ceny zakupu. Zwrot z ARiMR od ceny netto jest 40,50,60%

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje
    • Przez lukasz
      Witam,
      tak jak w temacie, podczas hamowania w kabinie słyszalny jest stuk (być może tylny most lub skrzynia).
      Mam Valtrę 6300.
      Spotkał się już ktoś z takim przypadkiem?
    • Przez 7613farmer
      Witam wszystkich forumowiczow prosze o porade, otoz posiadam od nowosci ciagnik Zetor Proxima 8441 w ktorym problemem jest stale przeciekajaca nagrzewnica.
      Pierwsza oryginalna jak dotad wytrzymała najdłuzej - 4lata. Kupiłem druga,polska- nie chinska,ktora wytrzymala jakies pol roku. Jeszcze na gwarancji ja oddalem i po długim okresie oczekiwania wkoncu wymienili mi na nowa,ktora zamontowalem i działala jakiś miesiac az tu wczoraj wsiadam a tu woda leje mi sie po głowie. Pomozcie co moze byc powodem,czy wszystkie nagrzewnice sa wadliwe, czy to jakas wada konstrukcyjna traktora? Jak narazie wybieram sie zareklamowac ta trzecia -tez jeszcze jest na gwarancji. I co - macie jakis pomysł?